AVASTA LEXUS

TEHNOLOOGIA

Suhtume tehnoloogiasse kui loovuse käivitajasse. Me ei rahuldu kunagi lihtsalt uusimate leiutiste kasutuselevõtuga, vaid arendame neid edasi, viies neid uutesse üllatavatesse ja fantaasiarikastesse suundadesse.

OOTAMATUTE RAKENDUSTE AVASTAMINE

Läheneme tehnoloogiale alati dünaamiliselt, mitte staatiliselt. Selle asemel, et tehnoloogiaid olemasoleval kujul rakendada, suhtume neisse kui uute arengusuundade inspireerivatesse lähtekohtadesse. Suuname pilgu alati tulevikku ning mõtleme loovalt ja laialdaselt, kujundades ümber ja uuendades uusimaid täiustusi.

 • 
 

 
  technology hub innovation with imagination

  TEHNOLOOGIA

  FANTAASIARIKKAD UUENDUSED

  Me teeme muudki, kui vaid rakendame täiustatud tehnoloogiat. Muudame selle lahutamatuks osaks oma uutest julgetest ideedest ja sõiduki arendustööst.

 • 
 

 
  2018 lexus safety accessories hero

  TEHNOLOOGIA

  LEXUSE TURVALISUS

  Sinu turvalisus on meie suurim prioriteet. Ohutussüsteem Lexus Safety System + on loodud Sinu, reisijate ning teiste juhtide ja jalakäijate kaitsmiseks. Täiendades Sinu sõiduoskuseid, avardab süsteem ühtlasi ka sinu meeli, et tunneksid end oma teekonnal alati kindlalt.

 • 
 

 
  technology hub pioneering technology

  TEHNOLOOGIA

  TEEDRAJAV TEHNOLOOGIA

  Sõiduelamus muutub pidevalt, arenedes uuel viisil. Me rakendame selle edasiviimiseks tehnoloogia jõudu. Tulevik on meie kätes.

 • 
 

 
  technology hub premium specification

  TEHNOLOOGIA

  ESMAKLASSILINE VARUSTUS

  Tipptehnoloogiast üksi ei piisa. Seda tuleb rakendada parimal võimalikul moel. Kogu Lexuse mudelivalikus leiad tipptasemel uuendusi, mis on segunenud ülima luksusega.