SÕIDUOMADUSED

MOOTORISPORT

Et mõista Lexuse ainulaadset ja tugevat pühendumist sportlikele sõiduomadustele, heida vaid pilk meie superautodele ja neile, millega me võidusõitudel osaleme. Sa avastad uskumatult võimsad sõiduelamused alates vaevanõudvast arendustööst kuni katsetamiseni võidusõidurajal.

SUPERAUTO INSPIRATSIOON

Meie aastakümnepikkune eesmärk luua ülim sõiduauto tõi meid kuulsa LFA superautoni, mis sündis tõelisest kirest. Tänapäevase ikoonina viis see suure võimsuse maailma uuele tasemele. Ja sellest sai meie isiklik etalon, mis annab innustust Lexuse tulevaste sõiduomaduste loomisel.

    lexus lfa born on track
    lexus legendary status

SUPERAUTO INSPIRATSIOON

LEGENDAARNE STAATUS

LFA superauto on Lexuse sõiduomaduste võrdkuju ning meie F-filosoofia alus. 2010. aastal 41. Tokyo rahvusvahelisel autonäitusel esitletud LFA-d tunnustati endiselt legendaarse superautona.

See on eksklusiivne ja ihaldatud, sest seda valmistati ainult 500 eksemplari. Neid on arvuliselt vähe, aga mõju on võimas – need pälvisid autotööstuse tõelise heakskiidu. Lakkamatu inspiratsiooniallikas LFA on jätkuvalt andnud inspiratsiooni LC ja Lexuse mudelivaliku teiste F-mudelite loomiseks.

VÕIDUSÕIDUKS VALMIS

Võidusõidurada on üks kõige võistluslikumaid keskkondi, milleks meie superautod on treenitud. Need on loodud aitama meeskondadel edestada konkurente kiiruse ja mis tahes muu sõiduomaduse poolest.

    lexus race ready

VÕIDUSÕIDUKS VALMIS

VÕIDUVALEM

Lexus oli esimene Aasia autotootja, kes võitis Nürburgringi Nordschleifel sarja VLN Endurance Championship võidusõidu. RC F GT3 prototüüp võttis VLN9 võidusõidul 8. oktoobril 2016. aastal üldvõidu. See muljetavaldav mudel on tulvil täiustatud tehnikalahendusi, mille eesmärk on võtta parim selle rohkem kui 540-hobujõulisest mootorist.

Seda kaunistavad spetsiaalsed esiporitiivad, mis on loodud vähendama tuuletakistust. Tagumine spoiler on kõrge ja lai, et suruda sõidukit piisavalt vastu teekatet stabiilsuse ja kiiruse suurendamiseks järsimates kurvides. Kõik see ja veel enamgi muudab selle kasulikuks – ja tõeliseks naudinguks – iga võidusõidumeeskonna jaoks.

VÕIDUSÕIDURAJAL HÄÄLESTATUD LUKSUS

Rajal olles aktiveeruvad kõik meie meeled. Alati valvel olles märkame ja õpime igal hetkel. Seejärel võtame oma teadlikkuse ning lisame selle oma F-mudelitesse ja meie F SPORTi varustustasemetesse. Tulemus? Täiuslik energiline sõiduelamus, mis sobib kokku sportlikuma kujundusega.

 •     2017 lexus discover performance overview f models

  SÕIDUOMADUSED

  F-MUDELID

  Meie F-filosoofiast inspireeritud F-mudelid näitavad meie armastust kire ja võimsuse vastu. Istu rooli taha ja sinu aistingud viiakse uutesse kõrgustesse.

 •     2017 lexus discover performance overview f sport

  SÕIDUOMADUSED

  F SPORT

  Anna oma Lexuse lemmikmudelile sportlikum ilme. Meie F SPORTi autosid on täiustatud disainiuuendustega nii seest kui ka väljast lisaks vedrustuse vaevuhoomatavale häälestusele, et pakkuda meeliülendavat elamust.