SÕIDUOMADUSED

SPORTKUPEE LC

LC on igas mõttes pöördepunkt. See tähistab uut ajahetke Lexuse ja meie autojuhtide jaoks. See meie Jaapanis asuvas maailmatasemel aerodünaamikarajatises loodud LC pakub sulle enneolematut sõiduelamust, ükskõik kuhu seiklus sind ka ei viiks.

LOODUD UUE AJASTU JAOKS

2016. aastal Detroitis Põhja-Ameerika rahvusvahelisel autonäitusel (NAIAS) esitletud LC tõmbas kohe autotööstuse tähelepanu ja pälvis kiidusõnu. Lexuse erinevad meeskonnad ühendasid jõud, et valmistada auto, kus segunevad täiustatud disain ja võrratud sõiduomadused. Lisaks sellele, et sellega on imeline sõita, väljendab see julgelt Lexuse tulevikusuunda.

IDEEST REAALSUSEKS

LC puhul on kontseptsiooni muutmine toodanguks lihtsalt enneolematu. Väljendusrikka disainiga kaasnevad parimad inseneriteadmised, et pakkuda ehtsat sõidunaudingut, mis on jätkuvalt täiesti luksuslik.

    lexus lc 500 concept to reality
 •     lexus lc 500 unprecedented achievement

  IDEEST REAALSUSEKS

  ENNEOLEMATU SAAVUTUS

  See on erakordne ettekujutus, mis on iga pisiasjani ellu viidud. LC, mille inspiratsiooniallikaks on 2012. aastal esmaesitlusele tulnud ja auhindadega pärjatud ideeauto LF-LC, purustab tööstusharu traditsioone ja ootusi.

  Lexuse insenerid ja disainerid tegid väsimatult tööd selle nimel, et muuta LC reaalsuseks. Nii nagu meie maailmakuulsa LFA superauto on ka LC ehitanud käsitöömeistrid ehk takumi’d. Autode valmistamine on nende kutsumus ja aastakümnetepikkused kogemused tähendavad seda, et nad tunnevad täielikult täpsust ja ilu, viies standardid uuele tasemele.

 •     lexus lc 500 unmatched performance

  IDEEST REAALSUSEKS

  VÕRRATUD SÕIDUOMADUSED

  LC rooli taha istudes koged ainulaadset sõiduelamust tänu suurele hulgale uuenduslikele funktsioonidele. Sind rabab ka mudeli dünaamiline luksus. Meie L-finesse’i disainipõhimõtete tõeliselt elegantne, väljendusrikas ja sujuv tõlgendus.

  LC on üks esimesi sõidukeid, mis on täielikult välja töötatud meie Jaapanis asuvas maailmatasemel aerodünaamikarajatises takumi’de võrratu hoole all. See tähistab uue ajastu algust.

MITMEASTMELINE HÜBRIID

LC 500h on Lexuse uue hübriidtehnoloogia teerajaja. Selle jõuallikaks on murranguline mitmeastmeline hübriidsüsteem, mis pakub säästlikku ja vähesaastavat võimsust, ent ka kompromissitut sportlikku ja rabavat sõiduelamust.

    lexus lc 500 next generation power

MITMEASTMELINE HÜBRIID

UUE PÕLVKONNA JÕUD

Ole tunnistajaks uue põlvkonna hübriidmudelile. LC mitmeastmelises hübriidsüsteemis töötavad nutikalt koos kaks jõuallikat. Nii akutoitel elektrimootor kui ka bensiinimootor võivad mõlemad olla ka sõiduki ainsaks jõuallikaks. Või need võivad teha koostööd, kui see on oluline.

Tulemus? Uskumatu ökonoomsus, väike heitkogus, meelierutav sõiduelamus ja muljetavaldav kiirendus. Meie süsteem jälgib sõidutingimusi ja kontrollib sujuvalt mootorite tööd, tehes sinu jaoks parima valiku. Või soovi korral saad haarata ohjad enda kätte sõidurežiimi valikulüliti abil.

Mitmeastmeline hübriidsüsteem teeb võimalikuks lõpmatult sportlikuma hübriidi. Kasutusele on võetud neljakäiguline automaatkäigukast. See võimaldab imiteerida kümmet ainulaadset käiku, mida juht saab kiirelt vahetada. Kiire ja tundlikuma võimsuse jaoks vajuta gaasipedaal põhja või naudi nutikamat säästlikkust väiksemal kiirusel.

SÕIDUDÜNAAMIKA

Enneolematu sõiduelamuse loomiseks on LC konstruktsiooni täiuslikkuseni lihvitud. Teame, et isegi pisim osa võib aidata kaasa võimsa tulemuse saavutamisele.

    lexus lc 500 driving dynamics
 •     lexus lc 500 a drive like no other

  SÕIDUDÜNAAMIKA

  ENNEOLEMATU SÕIDUELAMUS

  LC 500 mootor kasutab kahte sisselaskeava. See aitab süsteemil hingata ja aitab kaasa mootori fantastilisele helile – muusika ükskõik kelle kõrvadele. See ülelaadeta mootor sobitub kaunilt sportkupee kui tervikuga. See täiendab mudeli lineaarset võimsust, lihtsustades kontrolli sõiduki üle ja pakkudes selgeid meelierutavaid elamusi rooli taga olles.

  Oma teekonnal Lexuse tuleviku edasiviimisel lõime täiesti uue sõiduelamuse. LC olemus ja tunnetus ei sarnane ühegi varasema Lexusega.

 •     lexus lc 500 built for agility

  SÕIDUDÜNAAMIKA

  LOODUD ERKSAKS

  LC elluäratamisel kujutlesime kõikjal oma soovitud tulemust: tundlikum, rafineeritum sõiduelamus. Ergas, väle, võimas.

  Soovisime luua suurepärase sõidukvaliteedi, mis sobiks luksuslikule sportkupeele, kuid mis ka üllataks, lüües juhtide kire lõkkele. Kui sul on olnud võimalus teha LC-ga üks tiir, mõistad, et saavutasime oma ambitsioonika eesmärgi.