SÕIDUOMADUSED

F-FILOSOOFIA

Usume, et sõiduomadused seisnevad milleski palju enamas kui sõiduki võimsuses. See on ehe elamus: füüsiline ja emotsionaalne.

KIRG VÕIMSUSE JÄRELE

Oleme pühendunud hämmastavate elamuste loomisele. Need, mis löövad meeled lõkkele, äratavad kire, parandavad oskusi ning aitavad juhil luua sideme sõiduki ja teega. Oleme andnud sellele pühendumisele ja vaatenurgale nimeks F-filosoofia. Seega, ükskõik millal proovid Lexuse F-mudelit, sinu sõidunauding suureneb.

SÜNDINUD VÕIDUSÕIDURAJAL

Kuidas luua autosid, mis soodustavad ainulaadseid ja meelierutavaid sõiduelamusi? Neid võidusõidurajal kavandades ja täiustades. Me paneme oma sõidukid proovile täpselt samas kohas, kus rallimaailma legendid panevad südame kiiremini põksuma, purustavad rekordeid ja nopivad võite.

    lexus lfa born on track
 •     lexus fuji nurburgring

  SÜNDINUD VÕIDUSÕIDURAJAL

  FUJI RINGRADA JA NÜRBURGRING

  Suurem osa meie katsetest tehakse Jaapani legendaarsel Fuji ringrajal. See on üks maailma kõige raskemaid võidusõiduradasid, mille nimest tuleneb F-filosoofias kasutatav F.

  Katsetusi tehakse ka Euroopas, kuulsal Nürburgringil Saksamaal. LFA Nürburgringi erimudel oli suurepärane austusavaldus sellele kohale. See on erakordne ja erakordselt haruldane. Neid toodeti üldse vaid 50 sõidukit.

  Ka uus Lexuse luksuskupee LC tegi oma kuulsa debüüdi iga-aastasel Nürburgringi 24 tunni sõidul. Seda esitleti võidusõidueelsel proloogi paraadil.

 •     lexus performance heritage

  SÜNDINUD VÕIDUSÕIDURAJAL

  ÜLIEMOTSIONAALSED TRADITSIOONID

  Lexus LFA on igas mõttes superauto. See jätkab ja tugevdab meie võidusõiduautodest inspireeritud uuenduste traditsioone. See ambitsioonika visiooni oskusliku teostuse ehe näide peegeldab meie kire veidi pöörast iseloomujoont, mis sunnib meid piire edasi nihutama.

  LFA-s on täiuslikult väljendatud meie soov luua ülim side auto ja juhi vahel. Ent selle murranguline vaim ja omadused mõjutavad sügavalt ka teisi meie mudelivaliku sõidukeid, kaasa arvatud meie F-mudeleid. See, mis saab LFA-ga alguse, jõuab varsti mujale. Ajame taga parimaid, kõige meelierutavamaid sõiduomadusi kogu Lexuse mudelivalikus. Selleks oleme muutnud võidusõiduraja F-mudelite uuendamise laboriks.

RAFINEERITUD SÕIDUOMADUSED

Ajame taga parimaid, kõige meelierutavamaid sõiduomadusi kogu Lexuse mudelivalikus. Selleks oleme muutnud võidusõiduraja F-mudelite uuendamise laboriks.

 •     2017 lexus discover performance overview f models

  RAFINEERITUD SÕIDUOMADUSED

  F-MUDELID

  Kõik meie F-mudelid pakuvad sulle suurimat kirge ja võimsust. Need pakuvad puhast sõidunaudingut, mis väljendab täiuslikult meie F-filosoofiat.

 •     2017 lexus discover performance overview f sport

  RAFINEERITUD SÕIDUOMADUSED

  F SPORT

  Naudi F SPORTiga endale meelepärase Lexuse mudeli ahvatlevat F-kogemust. Vaata, kuidas seda täiustati disainiuuenduste ja peenhäälestatud vedrustuse abil sportlikuma elamuse pakkumiseks.