AVASTA LEXUS

SÕIDUOMADUSED

Sõiduomadused tähendavad midagi enamat kui vaid kiirus. See on sõidukiga, teega ja oma meeltega tõeliselt ühenduses olemise tunne. Meie Lexuses võtame endale ülesandeks sind sinna viia.

TÕELISELT MEELIERUTAV

Kirg teeb meist inimesed. Samuti ajendab see meid looma hämmastavaid autosid. Kuigi meie inseneritöö on väga tehniline ja seda kannustavad uuendused, siis mudeli kavandamisel, valmistamisel ja katsetamisel paneme sellesse kõigepealt aistingud ja naudingu. Kas sõiduk liigutab sind? Igas mõttes? Kas see lööb emotsioonid lõkkele? Arvud ja tehnilised andmed on küll olulised, kuid lõppkokkuvõttes loeb Lexuse jaoks tegelikult see, kuidas iga sõiduk tundub.

 •     lexus performance hub f philosophy

  SÕIDUOMADUSED

  F-FILOSOOFIA

  Meie pühendumine sõidunaudingule ja meeliülendavatele aistingutele kannab lihtsat nime – F-filosoofia. Ükskõik millise Lexuse valid, meie mudelid on loodud pakkuma sulle puhast sisemist lustlikku elamust.

 •     lexus performance hub lc 500

  SÕIDUOMADUSED

  SPORTKUPEE LC

  LC tähistab Lexuse ja autojuhtide jaoks uue ajastu algust. Selle jõuallikaks on tipptasemel mitmeastmeline hübriidsüsteem sportliku ja rabava sõiduelamuse pakkumiseks.

 •     2017 lexus discover performance overview f models

  SÕIDUOMADUSED

  F-MUDELID

  Meie F-filosoofiast inspireeritud F-mudelid näitavad meie armastust kire ja võimsuse vastu. Istu rooli taha ja sinu aistingud viiakse uutesse kõrgustesse.

 •     2017 lexus discover performance overview f sport

  SÕIDUOMADUSED

  F SPORT

  Anna oma Lexuse lemmikmudelile sportlikum ilme. Meie F SPORTi autosid on täiustatud disainiuuendustega nii seest kui ka väljast lisaks vedrustuse vaevuhoomatavale häälestusele, et pakkuda meeliülendavat elamust.