1 2020 motorsport hero

TECH1 RACING

HOOAEG ON ALANUD

Toulouse'is asuv Tech1 Racing meeskond teeb teist aastat järjest Lexusega koostööd, et võtta osa GT World Challenge Europe'ist. Pärast COVID-19 puhkemist tuli võistlemist pikisilmi oodata, kuid nüüd on võimalus käes ja meeskond on võtnud endale sihiks võita GT3 Silver Cup.

PRANTSUSE TALENDID
Sel aastal asub võistlustulle Prantsusmaa noorte sõitjate kolmik. Aurélien Panis ja Thomas Neubauer osalevad sprindi meistrivõistlustel, kestvussõidu lõpetab Timothé Buret. Vaatamata üsna noorele keskmisele vanusele (23 aastat), on meeskond sõitjatega varem erinevates kategooriates tihedat koostööd teinud.

Aurélien Panise ametlikuks juhiks kinnitamisega sillutab Lexus teed teistele noortele, kes võiksid tulevikus brändi GT-s esindada. Aurélien on andekas ja osav sõitja, kellel on väga head kogemused ühekohalistes võistlussõitudes ja kes on mitmetel meistrivõistlustel üles näidanud suurepärast talenti.

Timothé Buret on saanud meeskonnaga ELMS-il ja Le Mansi 24-tunni võistlusel osaledes häid kogemusi. Eelmisel aastal näitas ta oma oskusi Lexusega Total 24 Hours of Spa GT3 võistlustel.

Thomas Neubauer on energiat ja entusiasmi täis sõitja, kellel on suur võidujanu. Ta on noorte meeste kolmikust ainus, kes on GT3-s osalenud täishooajal. Tema kogemused on meeskonnakaaslastele väga kasulikud.
        2 2020 motorsport long body
VÕISTLUSEKS VALMIS
"Mul on ülimalt hea meel ja au olla koos Lexusega GT World Challenge Europe'il ametliku sõitja staatuses," ütles Aurélien Panis – GT3 GTWCE Endurance Cupi ja Sprint Cupi sõitja. "Samuti on mul suur rõõm olla tagasi Tech1 Racing meeskonna juures, kellega debüteerisin Formula Renault 3.5-l ja sain koos Lexusega võimaluse osaleda eelmisel aastal Blancpain Sprintil."

"Oleme väga õnnelikud, et saame jälle Lexusega koostööd teha," ütles Tech1 meeskonnajuht Sarah Abadie.
„Tahaksime tänada Lexust usalduse ja võimaluse eest jätkata koostööd RC F GT3-ga. Oleme lisaks motosporti panustamisele ka väga tänulikud selle eest, et Lexus on toetanud meie ideed luua noorte juhtidega programm, mis arendaks brändi GT suunas veelgi edasi.

Kõik on meie kätes: võtta vastu väljakutse GT World Challenge Europe'il, võita Silver Cup võistlused ning seada Lexus tähelepanu keskpunkti.”

„Lexus Europe ootab uut hooaega Tech1 Racingu ja Olivier Panisega World Challenge Europe Championship võistlustel,” ütles Olivier Naus - Lexus Europe'i brändi, sündmuste ja autospordi juht. "Me ei jõua ära oodata, et näeksime autot juba rajal!"

„2020. aasta koosseis Aurélieni, Thomase ja Timothéga seab meid tugevale positsioonile. Oleme veendunud, et nad on motosõidu tulevik ja ootame põnevusega neid RC F GT3 rooli."
        3 2020 motorsport long body
OLE KURSIS
COVID-19 kriisi tõttu ei olnud võimalik esialgsest kalendrist kinni pidada, kuid nüüd on GT World Challenge Powered by AWS taasalustanud oma ülemaailmseid jõupingutusi ja vaadanud üle Euroopa kalendri.

Jagame jooksvalt infot võistluste ja meie meeskonna käekäigu kohta. Kliki siia, et külastada GT World Challenge Europe'i ametlikku veebilehte.