the loft by brussels airline hero

LEXUSE UUDISED

BRUSSELS AIRLINESI JA LEXUSE THE LOFT PÄLVIS TEIST KORDA JÄRJEST TIITLI "EUROPE'S LEADING AIRLINE LOUNGE 2020".

Brussels Airlinesi ja Lexuse THE LOFT pälvis iga-aastasel World Travel Awards reisiauhindade jagamisel teist korda järjest tiitli "Europe's leading airline lounge 2020".

Maailma reisiauhindade jagamisel tunnustatakse ettevõtteid ja organisatsioone, mis on avaldanud muljet oma pingutustega kliendi heaolu nimel. Kliendid ning reisi- ja turismieksperdid hääletasid oma kategooria parimaks Brussels Airlinesi ja Lexuse THE LOFTi. Auhind on tunnustus ootesaalile, mida pakutakse teenusena alates 2018. aasta juunist. Hääletamine toimus aga koroonaviiruse pandeemia ajal, kui Brussels Airlines ja Lexus olid kohandanud ootesaali tervise- ja ohutusreeglite järgi. See, et inimesed hääletasid THE LOFTi poolt ka sellisel erakordsel ajal, muudab auhinna veelgi magusamaks ja näitab, et mõlemad ettevõtted on valmis tegema pingutusi ükskõik millises olukorras, et panustada kliendi heaolusse.

"THE LOFT by Brussels Airlines and Lexus" on unikaalne ootesaali kontseptsioon, mille olulisemad alustalad on mugavus, tehnoloogia ja Jaapani külalislahkus.

"Järgime kliendikeskset lähenemist kõikides oma tegevustes ja igal ajal, samuti ekstreemsetes oludes. Auhinna "Europe's leading airport lounge 2020" võitmine sedavõrd keerulisel aastal nii meie kui ka lennundussektori jaoks teeb selle veelgi väärtuslikumaks. Olen ülimalt tänulik kõikidele reisi- ja turismiekspertidele, kes hääletasid THE LOFTi poolt, ja veelgi tänulikum kõigile nendele, kes on THE LOFTi külastanud või külastamas. Nemad annavad meile motivatsiooni leida kriisis uusi lahendusi ja pingutada jätkuvalt parima kogemuse pakkumiseks, isegi kui järgime tervishoiust tulenevaid piiranguid," ütles Brussels Airlinesi kliendikogemuste ja turunduse juht Tanguy Cartuyvels. "Selliste partneritega töötamine, kes on valmis pingutama parima nimel, võimaldab ka meil pakkuda parimat. Lexus on selleks suurepärane."

Lexus Europe'i juht Pascal Ruch ütles, et Lexus on oma klientidele usalduse eest väga tänulik. "Meil on väga hea meel pälvida hinnatud auhind juba teist aastat järjest. Lexuse pakutav Jaapani külalislahkus on sel aastal olulisem kui kunagi varem, muutes sellisel ebakindlal ajal ärireisid mugavamaks ja rahulikumaks. Hindame südamest koostööd Brussels Airlinesi ja teiste partneritega, kelle abil sai see auhind võimalikuks."

See tähistab edasist laienemist premium-autotootjast globaalse luksusliku elustiilibrändini. Ootesaali külastajatele pakutakse hulgaliselt võimalusi, et ruumis veedetud aeg oleks võimalikult mugav ja nauditav. Soovijad saavad ka lähemalt tutvuda Lexuse maailmaga.

Brussels Airlinesi ja Lexuse THE LOFT pindalaga 2040 m2 võimaldab istekohti kuni 500 inimesele. Kogu ala on jaotunud erinevateks tsoonideks – näiteks on olemas baar, istumisala ja puhkeruum, mis sobib ideaalselt nendele, kellel on vaja reisil olles tööd teha.

Külastajaid ootab ees:

 • Lexusele omane Jaapani külalislahkus
 • Šokolaadi nautlemise kogemus šokolaadimeistrilt
 • Kodused SPA Grohe dušisviidid
 • Uinakuteks mõeldud ruumid, mille lagesid kaunistavad tähed
 • Lexus LS Shiatsu-efektiga massažitoolid
 • Foodmakeri ja Romboutsi erinevad värsked orgaanilised toidud ja joogid
 • Õllekraanid parimate Belgia õlledega
 • Plastpudelitest vaba ümbruskond
 • Auhinnatud kunst ja disainielemendid Lexuselt
 • Mark Levinsoni tuba esmaklassilise helikvaliteediga
 • Regulaarsed üritused alates veinide degusteerimisest kuni muusikaliste etteasteteni
Tulenevalt Belgia föderaalvalitsuse otsusest sulgeda COVID-19 leviku tõttu ajutiselt toitlustus- ja meelelahutuskohad, on Brussels Airlinesi ja Lexuse THE LOFT hetkel suletud. Lexus ja Brussels Airlines on teinud ettevalmistusi turvaliseks taasavamiseks kohe, kui asjaolud seda lubavad.
Rohkem infot Brussels Airlinesi ja Lexuse THE LOFTi ning teiste partnerite kohta saab leida siit : https://press.brusselsairlines.com/brussels-airlines-extends-the-loft-at-brussels-airport