2018 lexus paris motorshow hero

21 / 09 / 2018

LEXUS 2018. AASTA PARIISI AUTONÄITUSEL

 • Lexus esitles 2. oktoobril Pariisi autonäitusel värsket RC luksuskupeed koos uhiuue UX-i, seitsmenda põlvkonna ES-i ning erilise LC Yellow Editioniga.
 • 2018 lexus paris motorshow rc

  PARIISI AUTONÄITUS

  LEXUS ANNAB SPORTKUPEELE RC UUE TÄHENDUSE

  Uhiuus RC säilitab endas seni loodud väärtused, kuid viib need samas uutesse kõrgustesse Lexusele omase disainikeele ja täpsemaks muudetud sõidudünaamikaga. Euroopas algab uue RC müük 2018. aasta lõpus.

 • 2018 lexus paris motorshow ux 810x1080 v2

  PARIISI AUTONÄITUS

  UUS LEXUS UX

  Uhiuus Lexus UX kombineerib brändi innovaatilise luksuse ja turvalisuse kokku julge disainikeele ning eriti säästlike mootoritega. Jõulise hoiakuga UX on loodud, et pakkuda nauditavat ja sujuvat sõitu, mis teeb sellest autost ainulaadse sõiduki omas klassis.

 • 2018 lexus paris motorshow lc

  PARIISI AUTONÄITUS

  LEXUS ESITLES UHIUUT JA VÕLUVAT LC YELLOW EDITION KUPEED

  Lexus täiendas luksuskupee LC valikut uhiuue ja võluva LC Yellow Editioniga. Oma nimele truuks jäädes toob ainulaadne Flare Yellow värv täiuslikult välja kogu auhinnatud LC kupee kauni vormi. Esimesed autod jõuavad klientideni selle aasta sügisel.

 • 2018 lexus paris motorshow es 810x1080 v2

  PARIISI AUTONÄITUS

  TÄIESTI UUS LEXUS ES: ELEGANTSI JA JÕUDLUSE UUS TASE

  Kuus edukat põlvkonda sedaanide kõrgliigas viib seitsmenda generatsiooni ES-i uutele ning veel ambitsioonikamatele radadele. Juba varasemast tuntud ülima mugavuse ja soliidse sisustuse poolest, rajab vastne ES oma tugevused uuele põhjale, mis lubab veel dünaamilisemat välisdisaini ja paremat sõidutunnetust.