2020 lexus yacht ly 650 premiere hero

LEXUSE UUDISED

LEXUS LANSSEERIS UUE JA INNOVATIIVSE LUKSUSJAHI

  • Lexuse uusimat disaini saab nüüd imetleda 65-jala pikkuse jahi näol
  • Merenduse lipulaev, mis on ühteaegu jõuline ja ka vaikne
  • Täiustatud tehnoloogia võimaldab mugavat kasutajakogemust
  • Kvaliteet ja sisseehitatud Toyota Production System
  BOCA RATON, FLORIDA, AMEERIKA ÜHENDRIIGID (September 19, 2019) — Lexus on järjekindlalt pingutanud selle nimel, et pakkuda oma klientidele midagi uut ja innovaatilist. Sellest tulenevalt lansseeris Lexus ülemaailmselt ka oma esimese luksusjahi, Lexus LY 690.
  LY 650 esindab Lexuse ambitsiooni toota muid masinaid peale autode ja pakkuda seejuures oma klientidele uudseid kogemusi. Aluseks on võetud Lexus Sport Yacht Concept, mida esitleti 2017. aasta jaanuaris. Luksuslikku elustiili esindav Lexus on LY 650 loomisel kombineerinud omavahel kaasaegse tehnoloogia ja meisterlikkuse, et ületada juhi ootusi. LY 650 on merenduse lipulaev ja uus kehastus Lexuse crafted filosoofiast, kus rõhk on alati detailidel.
  Kerekuju, ahtri suur mahutavus ja teised elemendid koos jahi kaardus joontega annavad LY 650 välimusele omapärase stiili. Koostöö Itaalia jahidisaini stuudioga Nuvolari Lenard*1 on andnud tulemuseks täiustatud disaini ja sisemuse, mille puhul paistab eriti hästi silma detailide kvaliteet. Lisaks on võimalik merel sõites nautida Lexusele omast jõudlust, sest jaht sõidab kergel, kuid tugeval komposiitkerel, kus on ühendatud CFRP (süsinikkiust tugevdatud plastik) ja GFRP (klaaskiust tugevdatud plastik), mis arendati ühiselt välja koos jahitootjaga Marquis Yacht LLC*2. LY 650 on ka varustatud funktsiooniga LY-Link, paadisõidu jaoks täiustatud tehnoloogiaga, mis jagab informatsiooni ja kontrollib jahi erinevaid funktsioone.
  LY 650 on ehitatud koostöös Marquis Yachts meistritega USA piirkonnas, Pulaskis, Wisconsinis. LY 650 tootmise alustamisega rakendas Marquis Yachts oma tootmisprotsessi kuulsa Toyoto Production System’i, et parandada tootmise efektiivsust ja kvaliteeti.
  President Akio Toyodo märkis: „Lexus pingutab selle nimel, et olla tõeline luksusliku elustiili bränd, mis on valmis ka selliseks väljakutseks, et toota muid masinaid peale autode. Toyota ja Marquis Yachts koostöörühm esitles laevatootmise ettevõttele Toyota Production System’i, et parandada tootlikkust ja kvaliteeti, mille tõttu saime rakendada ka Lexuse detailitäpsust. Ootan suure huviga, et tipptehnoloogiline ja kõrgkvaliteetne LY650 saaks näidata oma ilu ookeanides üle maailma.”

  LEXUSE UUSIMAT DISAINI SAAB NÜÜD IMETLEDA 65-JALA PIKKUSE JAHI NÄOL

  LY 650 on flybridge-mudel jaht, mis säilitab Lexus Sport Yacht Concept iseloomuliku dünaamilise vormi ja kumerad jooned, olles ühtaegu elegantne ja sportlik. Selle vöör ning kere koos laia talastikuga rõhutavad LY 650 välimist eripära, samal ajal kui selle kupee-sarnane katusejoon ja rõhutatud tagakülg toovad esile jahi sõiduomadused.
  Premium-jahil on vabalt valitav kahetooniline värviskeem, mis tõstab esile sõiduki kuju ja annab edasi Lexus Sports Yacht Concept pilti aastast 2017. Metallik-toonid vööril, külgakendel ja jahi L-kujulistel õhusisselaske avadel loovad Lexuse jahist omanäolise pildi.
 •     2020 lexus yacht ly 650 premiere LR01 interior

  Sisustus ühendab omavahel kaasaaegse disaini ja omotenashi (Jaapani siiras külalislahkus), et saavutada Lexusele omane kvaliteet. Seejuures on sellel avatuse saavutamiseks hele, valgetes toonides siseruum ning harmoonilise tunde tekitamiseks kumarad jooned ja loominguline valgustus.

  Salongi tõhusas paigutuses on topelt kapteniistemed ja diivanid seatud laeva eesossa ning kambüüs paigutatud tagaossa. Salongi all on kolm magamiskohta, kus on vaba ruumi 6 jalga ja 6 tolli (rohkem kui kaks meetrit), seejuures on igal magamiskohal privaatne dušinurk.

MERENDUSE LIPULAEV, MIS ON ÜHTEAEGU JÕULINE JA KA VAIKNE

Selleks, et saavutada Lexusele omane suutlikkus, disainiti ja planeeriti LY 650 hoolikalt, et pakkuda nii sõidumugavust kui ka tüüri dünaamilist reageerimisvõimet igas jahisõidu olukorras.
Jahil on kaks Volvo Penta® IPS*3 mootorit (1350/1200/1050). Nende integreerimine veealuse kere kujuga saadi arvutusliku vedeliku dünaamika modelleerimise tehnika rakendamise abil, millega suutis Lexus saavutada suure võimsuse ja madala kütusekulu, samas ka sõidustabiilsuse ja manööverdusvõime. LY 650 hõlmab hulgaliselt juhitavuse tugifunktsioone, sealhulgas juhtkangi kontrolli, fikseeritud positsiooni hoidmist merel kui ka automaatklappide funktsiooni.
Veealune kere ja kere ülemine osa on konstrueeritud CFRP-st kerguse ja jäikuse tagamiseks, mis toetab kiire jõudluse ning mugava sõidukogemuse saavutamist. Põhiseintel kasutatavatel Sandwich-paneelidel on suurepärased helikindlad omadused, mis aitavad tagada mõnusa vaikuse katkematuks vestluseks.
    2020 lexus yacht ly 650 premiere LR02 advanced technology

LEXUSE JAHI ESMAESITLUS

TÄIUSTATUD TEHNOLOOGIA VÕIMALDAB MUGAVAT KASUTAJAKOGEMUST

LY-Link, täiustatud tehnoloogia laevaühenduse loomiseks, jagab ja edastab mitmesugust informatsiooni õigeaegselt. Tehnoloogiat saab kasutada jahi jälgimiseks ja tekstisõnumiga teadete saamiseks. Lisaks suurendab see ka mugavust, võimaldades sõitjatel oma telefonist lülitada sisse ja välja erinevaid funktsioone, näiteks jahi kliimaseadet ja tulesid.

Tänu puuteekraaniga armatuurlauale kohtuvad kapteniistmel omavahel stiil ja juhitavus.

Kasutada saab Mark Levinson® Surround Sound System’i koos bassikõlarisüsteemiga, mis loob salongist kontserdisaali moodi akustilise ruumi.

    2020 lexus yacht ly 650 premiere LR03 quality craftsmanship

LEXUSE JAHI ESMAESITLUS

KVALITEET JA SISSEEHITATUD TOYOTA PRODUCTION SYSTEM

LY 650 on toodetud Marquis Yachts’ käsitööliste poolt Wisconsinis. Nende merekogemus ja Takumi meisterlikkus ilmneb iga jahi käsitsi vormitud ja värvitud keres, mis on loodud ülima täpsusega ja mida rakendatakse ka töötlemis- ja keevitusprotsessides. Viimistletud detailid on nähtavad igasse jahti Takumi poolt eritellimusel valmistatud ja keevitatud roostevabast terasest tekidetailidel, ulatuslikult paigaldatud puitliistudel ja valmistatud mööblidetailidel ning käsitsi õmmeldud istmepindadel.

LY 650 tootmise alustamisega on Marquis Yachts võtnud kasutusele kuulsa Toyota Production System’i, mille keskpunktis on purjestuse protsessid. Lisaks arendatakse järjepidevalt efektiivsust ja kvaliteeti.