2017 lexus frankfurt motor show nx hero

NUTIKAMATE JA VOOLUJOONELISEMATE MUDELITE NX JA CT TUTVUSTUS

Lexus esitleb tänavusel Frankfurdi autonäitusel täiustatud NXi ja CT mudeleid.
Julge jõuline kujundus on tänavuse Frankfurdi autonäituse poole teel. Esitleme värskenduskuuri läbinud Lexuse mudeleid NX ja CT. Meelierutavama sõiduelamuse pakkumiseks on täiustatud nii kujundust kui ka tehnoloogiat, tuginedes mudeli tugevatele külgedele.

Täiustatud NX – sportlik tunnetus, jõuline kujundus

Kompaktmaastur NX, milles on ühendatud lahe tänapäevane disain ja sõidudünaamika, on olnud Lexuse mudelivalikus menukas. Nüüd värskendasime NXi jõulise ilme ja nutikama ohutussüsteemiga.
Uue kujundusega NX uhkustab jõulisema laiema ilme ja üldise voolujoonelisema kujuga. Täiustasime Lexusele iseloomulikku iluvõret, muutsime mõlema põrkeraua kuju, lisasime varustusse 18-tollised valuveljed ning puudutuseta avaneva ja sulguva tagaluugi ning andsime NXile kujunduse, mis näitab, et tal on tõsi taga.
Samal ajal tegime sõitjateruumis mitmeid läbimõeldud muudatusi, et tuua esile NXi sportlikumat olemust ja luksuslikkust. Keskne ekraan on suurem, kliimaseade töötab tõhusamalt ning keskel asetsev kell uuendab nüüd sõidu ajal automaatselt ajavööndit. Valida saab paljude salongi värvilahenduste seast, kuhu lisandusid Rich Creami ja Ochre’i toonis istmekatted ja ehised ning NX F SPORTI mudelite puhul värvitoonid Flare Red ja Mustard Yellow.

Täiustatud CT – meelierutavad sõiduomadused, pilkupüüdev välimus

Tutvu meie kompaktse hübriid-luukpära värske dünaamilise ilmega. Selle edasiarenduse käigus lisatakse CT 200h-le täiustatud ohutussüsteem ning mudelile antakse välimus, mis väljendab meelierutavat sõiduelamust pakkuvat olemust, tegemata järeleandmisi selle lihtsuses ja muljetavaldavas ökonoomsuses.
Oleme suurendanud CT rafineeritust moodsama ja julgema kujunduse abil, et vastata aktiivsele eluviisile ja peegeldada jõulist kohalolu maanteel. Siluetti rõhutavad sportlikumad veljed, samal ajal kui tagaosas tehtud täiustused lisavad atleetlikkust. Lisaks on nüüd võimalik valida sõitjateruumi viimistlus meie laiendatud värvilahenduste seast, mis sisaldavad uusi kombinatsioone, nt pilkupüüdev kahevärviline sile nahk, tekstiili ja vastupidava kunstnaha segu ning üleni tekstiilist istmekatted.

CT 200h F SPORT

2018. aasta mudeli CT 200h F SPORT kujunduse puhul on tehtud märkimisväärseid täiustusi. Peale võrgumustrite ja kvaliteetsete esitulede on sellel mudelil ka ainulaadne must liist iluvõredel ja ehistel ning saadaval on erilised kahetoonilised kerevärvid Lava Orange CS (Crystal Sunshine) ja Heat Blue CL (Contrast Layering). F SPORTI sõitjateruumis köidavad tähelepanu kaunid kombinatsioonid, sh kahevärviline nahk, tekstiil ja kunstnahk, lisaks pakutakse kahevärvilist keret.

Ohutustehnoloogia muutus veel nutikamaks

Täiustatud mudelite NX ja CT varustusse kuulub ka meie uudne ohutussüsteem Lexus Safety System+ (LSS+). See juhiabisüsteem kasutab nutikat tehnoloogiat, mis tagab teel olles aktiivselt teie ohutuse.
Ohutussüsteem LSS+ sisaldab kokkupõrke ennetussüsteemi, mis jälgib ohte eesoleval teel ning hädaolukorras vähendab isegi automaatselt kiirust. Samal ajal tagavad meie kohanduv kiirushoidik ja sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem sujuva sõidu ning teel püsimise mööda kiirteed sõites. Peale selle tagavad meie kohanduvate kaugtulede süsteem ja liiklusmärkide jälgimise süsteem suurema kontrolli ja enesekindluse juhina.

Ohutussüsteemi Lexus Safety System+ A kasutuselevõtt

Samuti võtame oma uhiuuel lipulaeva staatuses oleval luksussedaanil Lexus LS kasutusele täiustatud ohutussüsteemi Lexus Safety System+ A. Ohutussüsteemi LSS+ A on ohutussüsteemi LSS+ funktsioonidega võrreldes täiustatud ja see toob avalikkuse ette maailmas esmakordse tehnoloogia. See sisaldab aktiivset roolijuhtimissüsteemi (Active Steering), mis juhib teid automaatselt takistustest või jalakäijatest eemale, juhiabisüsteemi Lexus CoDrive ja sõiduraja hoidmise abisüsteemi (Lane Tracing Assist), mis hoiavad teid õigel rajal isegi siis, kui teekattemärgistus puudub, ning eest ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteemi (Front Cross Traffic Alert), mis tagab teie ohutuse ristmikel.