1 lexus lc convertible hero

LEXUSE UUDISED

2020 GENFI AUTONÄITUS – MILLINE SEE OLEKS OLNUD? LEXUSE KABRIOLETI LC 500 EUROOPA DEBÜÜT

 • Silmapaistev disain nii avatud kui ka suletud katusega
 • Lexusele omane jõudlus koos kabrioleti sõidukogemusega
 • Salong, mis peegeldab Lexuse inimkeskset filosoofiat
LC seeria annab hea ülevaate sellest, kuidas Lexus on arenenud luksuslikuks elustiilibrändiks, mis paneb rõhku kvaliteedile ja mugavusele. Selle uusim mudel LC 500 järgib kupee sõiduomadusi, mis pakuvad kabrioletile omast ja erilist sõidukogemust.

Uue LC välimus ühildab kupee katusejoone ja kabrioleti iseloomu, säilitades oma silmapaistva välimuse nii avatud kui ka suletud katusega. Sisustuses on mõeldud ka sellele, millised näevad väljapoolt välja kabrioleti katus ja istmematerjalid.

Optimaalse paigutusega sisustus ja sõiduki kuju vastab ka nõudlikuma juhi ootustele ning jõuline V8-mootor võimaldab koheselt kiirendada mis iganes olukorras. Lisamugavustena on LC 500 varustatud kaelasoojenditega ja läbipaistva tuulekaitsega.

Uus LC 500 jõuab müüki 2020. aasta suvel.

    2 lexus lc convertible hero
KABRIOLETI LC 500 PEAMISED OMADUSED

Silmapaistev disain nii avatud kui suletud katusega
 • Kuna auto välimus põhineb LC kupee mudelil, siis on kabriolett säilitanud aerodünaamilise jõudluse ja optimaalse kaalujaotuse. Kokkupandav katus annab kabrioletile sportliku silueti. Pagasiruumi katet on tõstetud ja laiendatud, et luua parem külgvaade ning rõhutada laia ja madalat asendit.
 • Selleks, et LC 500 kabriolett oleks ilusa kujuga ka siis, kui katus on all, hoiustab automaatne kokkupanemismehhanism katuse integreeritud pakiruumi katte alla. Lisaks annavad sõidukile iseloomu turvavööd, mille paigutus on maitsekalt minimalistlik.
 • Pehme neljakihiline katus on disainitud selleks, et säilitada kupee katusejoon, kuid ilma nähtava toetusraamita. Lisaks on katusematerjal valitud ja valmistatud vastavalt sellele, et tagada optimaalne pinge ja kortsudevaba välimus. Ühtlasi on täiustatud heliisolatsiooni.
 • Välimuse, sisemuse ja katuse värvitoonid on hoolikalt valitud ja kombineeritud, et need vastaksid LC kliendi ootustele.
 • Sisustuses võib näha mitmeid põnevaid detaile, mis rikastavad LC välimust. Näiteks on istmete ülaservas kasutatud perforeerimist ning peatugede taha pressitud "L" logo.
 • Katuse avamisel ja sulgemisel on tähelepanu pööratud liikuvusele, et tagada kvaliteet ja juhi ohutus. Katuse ja pagasiruumi katte liikumine on sünkroniseeritud, et see oleks katuse avamisel ja sulgemisel võimalikult sujuv ning kiire.
 • Katust saab avada ja sulgeda ka siis, kui masin sõidab kuni 50 km/h. Samal ajal saab juht ekraanilt jälgida katuse liikumist.
Lexusele omane jõudlus koos kabrioletiliku sõidukogemusega
 • Kabrioleti LC 500 kere disaini uuendati selliselt, et saavutada kupeega sarnane jäikus ja sõiduomadused, säilitades samal ajal stiilse välimuse ja võimaldades parajalt pagasiruumi.
 • Tänu tagavedrustuse strateegilisele paigutusele ja kujule on parandatud auto toestust. Toestus on valmistatud kergest alumiiniumist, et vähendada lisaraskust ja sõidumugavuse suurendamiseks on kohendatud amortisaatoreid. Magneesiumi ja alumiiniumi abil valmistatud materjalid aitavad saavutada tugevat toestust ja kerget kaalu, mille tulemuseks on dünaamiline jõudlus.
 • Ülelaadeta 5,0-liitrine V8 bensiinimootor on ühendatud DirectShift-10 automaatkäigukastiga, mis annab LC-le jõulise kiirenduse. Võimsus seadistatakse vastavalt sõiduoludele ning vastavalt juhi eelistustele saab kiirendust piirata või muuta sujuvamaks.
 • Selleks, et langetatud katusega oleks veelgi mõnusam sõita, edastab LC 500 V8 heligeneraator armatuurlaua kaudu mootori helisid ning samal ajal võimendatakse neid ka väljalaskeventiili abil.
    3 lexus lc convertible hero
Salong, mis peegeldab Lexuse inimkeskset filosoofiat
 • Selleks, et katuseta sõidust tulenev tuulemüra ei raskendaks autos vestlemist, otsiti lahendust auto alaosa ja tagumise külje kujunduse aerodünaamikast. Vaikne sõit saavutati tuuletõmbust takistava läbipaistva polükarbonaat tuulekaitse abil.
 • LC 500 sisustus on kujundatud selliselt, et edastada meeleolukaid mootori helisid. Seejuures aitab aktiivne mürakontroll (ANC) heliisolatsiooni ja summutustehnikate abil kõrvalda soovimatuid helisid ja helisagedusi.
 • Audiosüsteem loob iga instrumendi, vokaali ja helikeskkonna autentsed helid. Lisaks muutub akustika automaatselt vastavalt sellele, kas katus on üleval või all. See loob akustilise ruumi, mida saab nautida igas olukorras.
 • Lexuse kliimaseadet kasutatakse automaatseks konditsioneeri, istme-, kaelapadja- ja roolisoojenduse kontrollimiseks, lisaks arvestab süsteem, kas katus on üleval või all – see teeb kabrioleti LC 500 salongi oma sõitjate jaoks mugavaks hoolimata välitemperatuurist.
LC 500 Kabrioleti mõõtmed ja omadused
Üldine pikkus:
4,760 mm
Üldine laius:
1,920 mm
Üldine kõrgus:
1,350 mm
Teljevahe:
2,870 mm
Katuse funktsioneerimine:
Avamine: 15 sek / sulgumine: 16 sek