24 HOUR ‘SUNRISE TO SUNRISE’

LEXUSE UUDISED

LEXUS VIIB LÄBI 24-TUNNIST ÜLEEUROOPALIST SÕIDUELAMUST "PÄIKESETÕUSUST PÄIKESETÕUSUNI" UUE LEXUS UX-i TÄHISTAMISEKS

Selle aasta alguses lansseeriti Lexus UX, mille tähistamiseks võtsid meie külalised 24 tunni jooksul ette unikaalse reisi Euroopa riikidesse, et proovida uut Lexus UX-i täiesti ainulaadse testsõidu käigus.
24-tunnine teekond andis võimaluse päikesetõusu ajal proovida uhiuut Lexsus UX-i, kus iga sekundiga võis avastada uusi horisonte, iga pöördega imetleda lummavaid vaateid ja iga asukoha juures märgata midagi unikaalset.
Sõitjad reisisid üle 300 kilomeetri läbi Austria, Prantsusmaa ja Itaalia – Chamonixi mägistest L'Aiguille du Midi vaadetest sagivasse Milanosse ja Lémani järve kohal tõusvast päikesest iidsesse Candelo linna Itaalias. Teekonna käigus tutvuti Lexus UX-i olemusega, nt iselaetava hübriidtehnoloogiaga ja innovaatilise ohutussüsteemiga, nautides samal ajal Lexusega kaasnevat luksuslikku elustiili.
Tänavafotograaf Elsa Bleda, kes on Lexus UX-i brändisaadlik ja keda võib näha viimases reklaamikampaanias, on kokku pannud näituse, mis käsitleb uute horisontide ja linnamaastike teemat, mida tutvustati teekonnal Milanosse.