DISAIN

ISELOOMULIK KUJUNDUS

Meie disainikäsitlust määrab L-finesse’i disainikeel. Mida see tähendab? Toome sinuni uusima kujunduse ja tehnoloogia ning püüame saavutada täpsust kõiges, mida loome.

L-FINESSE

Selle põhimõtte aluseks olevad kolm põhiväärtust innustavad ja mõjutavad iga meie otsust, mis on seotud välimusega.

 • Sujuv ettenägelikkus

  Omotenashi – jaapanliku külalislahkuse – idee kohaselt teeme enamat, kui rahuldame lihtsalt juhtide vajadusi ja soove. Me aimame neid sujuvalt ette, et saaksid hämmastava kogemuse osaliseks.

  Vahe lihtsus

  Kogu meie loomingu kasutamine ja vaatamine peab olema intuitiivselt nauditav. Kõik liiga keerukad omadused tuleb kõrvale jätta, et saaksime esile kutsuda ehtsa ja puhta emotsiooni sõiduelamuses.

  Intrigeeriv elegants

  Kõik meie sõidukid panevad pilku pöörama ja järele vaatama. Ent need tõmbavad ja hoiavad ka tähelepanu. Mida enam vaatad, seda rohkem see sind kaasa haarab. Pole ime, et meie disainerid räägivad „visuaalsetest rännakutest”.

ILUVÕRE

Meie iluvõre on silmapilkselt äratuntav Lexuse disaini märk. Seda julget kujundust ei saa märkamata jätta. Selle ikooniline kuju püsib, kuigi aja jooksul on seda kogu meie mudelivalikus töödeldud veidi erinevalt.

L-KUJULISED ESITULED

Meie L-kujulised tuled sobivad täielikult kokku meie iluvõrega, luues muljetavaldava hoiaku. Iga sõiduki esi- ja tagaosa tuletab meelde meie nime. Pidevalt muutuvaid tulesid kujundavad tehnoloogilised täiustused ja stiili areng.

ÄRATUNTAV SILUETT

Iga Lexus pakub pilkupüüdvat külgvaadet. Siluetid on voolujoonelised ja esitlevad täiustatud aerodünaamikat, samal ajal kui sügavad voldid peegeldavad meie nime esitähte. Disainil, vilumusel, inseneritööl ja sõiduomadustel on ühine eristav eesmärk.