2017 lda mentor hero

LEXUSE DISAINIAUHINNAD

LEXUSE DISAINISÜNDMUSED

Loovusel on võime muuta maailma. Lexuse disainiauhinna konkurss edendab ideid, toetades noori disainereid ja loovisikuid, kelle disainitud töö tõotab kujundada tulevikku uuel ja põneval viisil.

2018 lexus lda call for entries hub asset

LEXUSE DISAINIAUHINNAD

LEXUSE 2018. AASTA DISAINIAUHINNA KONKURSS – KANDIDAATIDE REGISTREERIMINE NÜÜD AVATUD

Jätkates meie pühendumist disaini kaudu parema maailma loomisele, avas Lexus kandidaatide registreerimise Lexuse 2018. aasta disainiauhinna konkursile.

2017 lexus lda finalists hub asset

LEXUSE DISAINIAUHINNA KONKURSI FINALISTID

Tuhandete võistlustööde hulgast valiti välja vaid 12 finalisti. Kaheksa finalisti võistlustöödega saab tutvuda Milano disaininädalal ning neljale pakutakse ainulaadset võimalust saada nõuandeid rahvusvaheliselt tunnustatud disaineritelt. Mentorid aitavad finalistidel oma ideid ellu viia, arendades igast kontseptsioonist välja prototüübi.

2017 lda judges thumb

LEXUSE 2017. AASTA DISAINIAUHIND

ZÜRII LIIKMED

Lexuse disainiauhindade konkursi žürii on maailmakuulsatest loomedisaineritest ja disainidistsipliinide ekspertidest koosnev eliitrühm, kes vaatas läbi üle tuhande võistlustöö, et välja valida 12 finalisti, neli prototüübi võitjat ja lõpuks üldine peavõitja.

2017 lda mentor thumb

LEXUSE DISAINIAUHINNAD

MENTORID

Lexus valis eraldi välja tipptasemel disainiekspertide rühma, kes juhendab nelja LDA finalisti ja teeb nendega koostööd; mitme kuu jooksul pakuvad Lexuse mentorid finalistidele oma hindamatuid teadmisi, ärilist nõustamist ja juhiseid oma prototüüpide väljaarendamiseks.