2017 lexus valerian hero01

LEXUS TEEB TUTVUST TEADUSULMEGA FILMIS „VALERIAN JA TUHANDE PLANEEDI LINN”

„Valerian ja tuhande planeedi linn” on üks suurimaid Euroopa filmiproduktsioone. Ja Lexusel on selles peaosa. 2017. aasta ulmefilmi jaoks, mille režissöör on Luc Besson, kujutas loominguline meeskond ette sõidukit, mis sobiks „Valeriani” maailma, mille tegevus toimub 700 aasta pärast tulevikus. Tulemuseks on Lexus SKYJET.

EDASIKERIMINE 2800. AASTASSE

Ühekohaline SKYJET astus avalikkuse ette Miamis osana Lexuse üritusest, kus näidati uusimaid luksustooteid ja tutvustati elustiilitegevusi. SKYJETI loojaks on „Valeriani” meeskond, kelle eesmärk oli luua sõiduk, mis võiks eksisteerida 28. sajandil.

2017. aasta linateose „Valerian ja tuhande planeedi linn” staar Dane DeHaan lasi Miamis 2017. aasta Lexuse Lifestyle’i üritusel maailmal heita põgusa pilgu sellele, mis on varuks, kui ta tutvustas avalikkusele SKYJETI koopiat.

Filmi loojad tegid SKYJETI lõpliku ilme saavutamiseks koostööd meie Lexuse disaineritega ja kasutasid ära praeguste kuulsate mudelite moodsaid disainielemente (võite mõned neist ära tunda). Lõplikku disaini on lisatud Lexusele iseloomuliku liivakellakujulise iluvõre uus versioon ning esituled, mille kujunduse inspiratsiooniallikaks oli palavalt oodatud 2018. aasta kupeemudeli Lexus LC sportlik ja aerodünaamiline kuju.

Ideemudeli salongi kujundamisel sai „Valeriani” loominguline meeskond inspiratsiooni meie viimastest arendustest AI ja täiustatud HMI tehnoloogia vallas. Filmis kasutatakse ka kujuteldavat tuleviku energiakapslit, milleks saadi innustust Lexuse saavutustest vesinikkütuseelemendi tehnoloogia valdkonnas.

EEPILISED TAGAAJAMISSTSEENID

Avalikustamisel ütles Dane järgmist: „Olen alati soovinud Luc Bessoniga koostööd teha, kuna ta keskendub oma filmides igale üksikasjale ja äratab loo ellu kõige fantaasiarikkamal viisil. SKYJETI loomine koostöös Lexusega on selle suurepärane näide. „Valeriani” eepiline tagaajamisstseen Skyjetis saab olema filmi üks põnevamaid hetki.”

Koopia esitlemisega kaasnes suurepärane valgusmäng, pärast mida astus lavale Dane, et rääkida filmimisest SKYJETIGA ning koostööst kaasnäitleja Cara Delevingne’i ja režissööri Luc Bessoniga.

Lexuse üleilmse turustamise juht Spiros Fotinos ütles partnerluse kohta järgmist: „Kui Luc rääkis meile esimest korda oma ettekujutusest „Valerianist”, oli selge, et ta jagas meie ambitsiooni ületada piire ja luua erakordseid elamusi. Oma panuse andmine SKYJETI disaini ja tehnoloogia loomisse oli meie jaoks põnev ülesanne. Peale selle, et saame olla osa suurepärasest loost, jääb kauaks meelde meie disainerite ja inseneride näoilme, kui ütlesime neile, et nad saavad aidata luua kosmoselaeva!”

Lexus on järgmise seitsme kuu jooksul valmis pakkuma suurepäraseid elamusi, mis on mõeldud tooma filmisõpru üle terve maailma lähemale „Valeriani” tegemistele enne filmi kinodesse jõudmist 2017. aasta juuli lõpus.

Vaata lisateavet filmi „VALERIAN JA TUHANDE PLANEEDI LINN” kohta:

KIHUTA KOOS VALERIANIGA

Visionäärist stsenarist ja režissöör Luc Besson on võtnud loo aluseks Prantsuse klassikalise koomiksisarja „Valerian ja Laureline” ning loonud kinodes linastuva eepilise ulmesaaga. Valerian (Dane DeHaan) ja Laureline (Cara Delevingne) on kogu universumis korda hoidvad inimterritooriumite valitsuse galaktikaeriagendid.

Valeriani ja Laureline’i ülemus (Clive Owen) saadab nad missioonile kosmoselinna Alpha, mis on kõikjalt universumist pärit tuhandete liikidega asustatud üha kasvav metropol. Tuhande planeedi linna Alpha keskel on mõistatuslik tume jõud, mis ähvardab linna rahulikku eksistentsi, ning Valerian ja Laureline peavad kiirustama, et kindlaks teha hädaoht ja kaitsta mitte ainult Alphat, vaid ka kogu universumi tulevikku.

Next steps