DISAIN

TULEVIKUVISIOONID

Julge ja jõuline lennukas mõtteviis annab Lexuse disainile jõudu. Vaata mõningaid projekte, mis on pannud meid liikuma tuleviku poole, igaüks oma ettearvamatu energiaga. Muutes näiliselt võimatu võimalikuks.

TAVALINE ERAKORDSEKS

Avasta, kuidas meie ainulaadne kujutlusvõime võimaldas meil trotsida raskusjõudu SLIDE’I hõljuklaua abil, anda uue tähenduse seiklusele SPORTJAHI kontseptsiooni abil ning astuda tulevikku Valeriani SKYJETI abil. Me viisime koguni luksuslikud sõiduomadused tänu oma klassi etaloni LC 500h mitmeastmelisele hübriidajamile uuele tasemele.

 • TULEVIKUVISIOONID

  SPORTJAHT

  Kirgliku ja kogenud võidusõitjana ei sõida Akio Toyoda lihtsalt autodega. Ta on lõputu avastaja, kellele pakuvad huvi kõik sõidukid. Jahid pole mingi erand. Teda on juba pikka aega inspireerinud parimate mudelite võimsus ja muljetavaldavalt sujuv juhitavus.

  Ta teadis, et oskuslikult kujundatud võimsast jahist saaks meeliülendav ülimalt luksuslik täiendus Lexuse elustiilitoodete valikusse. Tänu Lexuse sportjahile sai see võimalikuks. Kõik pardale!

 • TULEVIKUVISIOONID

  SLIDE

  Saa tuttavaks SLIDE'I hõljuklauaga: uue liikumisvormiga. Disainimeistrite loodud hõljuklaud on andnud rulatamisele täiesti uue tähenduse. SLIDE’I loomiseks kujundati põhitehnoloogia ümber ning paljastati tõelised tehnilised uuendused.

  Pidime võimsa elektromagnetilise magnetlevitatsiooni tehnoloogia monteerima õhukesse voolujoonelisse lauda. See tähendas, et tuli leida täpselt õige ülijuhtide, magnetite ja vedela lämmastiku kombinatsioon. Igal sammul laiendas meeskond tehnoloogia võimalusi ja potentsiaali.

Next steps