2019 lexus brand hero

DISAIN

TULEVIKUVISIOONID

Julge ja jõuline lennukas mõtteviis annab Lexuse disainile jõudu. Vaata mõningaid projekte, mis on pannud meid liikuma tuleviku poole, igaüks oma ettearvamatu energiaga. Muutes näiliselt võimatu võimalikuks.

 • 2019 lexus brand yacht

  TULEVIKUVISIOONID

  SPORTJAHT

  Kirgliku ja kogenud võidusõitjana ei sõida Akio Toyoda lihtsalt autodega. Ta on lõputu avastaja, kellele pakuvad huvi kõik sõidukid. Jahid pole mingi erand. Teda on juba pikka aega inspireerinud parimate mudelite võimsus ja muljetavaldavalt sujuv juhitavus.

  Ta teadis, et oskuslikult kujundatud võimsast jahist saaks meeliülendav ülimalt luksuslik täiendus Lexuse elustiilitoodete valikusse. Tänu Lexuse sportjahile sai see võimalikuks. Kõik pardale!

 • 2019 lexus brand slide hoverboard

  TULEVIKUVISIOONID

  SLIDE

  Saa tuttavaks SLIDE'I hõljuklauaga: uue liikumisvormiga. Disainimeistrite loodud hõljuklaud on andnud rulatamisele täiesti uue tähenduse. SLIDE’I loomiseks kujundati põhitehnoloogia ümber ning paljastati tõelised tehnilised uuendused.

  Pidime võimsa elektromagnetilise magnetlevitatsiooni tehnoloogia monteerima õhukesse voolujoonelisse lauda. See tähendas, et tuli leida täpselt õige ülijuhtide, magnetite ja vedela lämmastiku kombinatsioon. Igal sammul laiendas meeskond tehnoloogia võimalusi ja potentsiaali.