2019 lexus takumi living hero v2

MEISTERLIKKUS

TAKUMI ELUSTSTIIL

Eksperdiks on võimalik saada 10 000 tunniga, kuid Takumi meistri tasemele jõudmiseks kulub 60 000 tundi. See eksklusiivne dokumentaalfilm räägib nelja Takumi käsitöömeistri pühendumisest ja lõputust harjutamisest, et võimaldada täiuslikku tulemust. Film vaatleb seda, miks vajadus inimese tehtud käsitöö vastu jääb alles ka siis, kui tehisintellekt ületab inimvõimete piire.

PÕHJALIKKUS

Esmaklassiline meisterlikkus tähendab põhjalikku keskendumist detailidele. Tähelepanu ülalhoidmiseks ja kõrgete standardite säilitamiseks on sõidukite valmistajate ülesandeks leida ka peidetud puudujäägid. Kontrollitud testsõitjatest kuni Takumi meistrite treenimiseni – need lühifilmid näitavad, miks ükski teine viimistlus ei küündi Lexuse tasemeni.

        2019 lexus takumi living quote background image
        2019 lexus takumi living quote cinemagraph fallback

Meeskonna oskusi aitab proovile panna "varjatud märkide praktika" ehk puudujääkide peitmine, mis on üks nendest viisidest, mille kaudu Lexuse käsitöömeistreid pidevalt testitakse ja treenitakse.

VILUNUD MEISTRID

Pärast tundidepikkust praktikat ja treenimist on Lexuse Takumi meistrid arendanud äärmiselt hea taju: oskuse märgata iga pisimatki detaili, kuulda ja häälestada mootorit paremini kui keegi teine ning tajuda isegi millimeetriseid ebatäpsusi.