MEISTERLIKKUS

TAKUMI ELUSTSTIIL

Meie Takumi meistrite töö tulemusena saab iga detail viimistletud. Meistrite töö käigus kõrvaldatakse viimsedki puudujäägid. Üle 60 000 tunni jooksul on neil kujunenud äärmiselt hea taju, mis on sõiduki valmimisel abiks rohkem kui mõni masin või tarkvara. Need üheksa lühikest tutvustust annavad võimaluse heita pilk Lexuse meisterlikkusele.

PÕHJALIKKUS

Esmaklassiline meisterlikkus tähendab põhjalikku keskendumist detailidele. Tähelepanu ülalhoidmiseks ja kõrgete standardite säilitamiseks on sõidukite valmistajate ülesandeks leida ka peidetud puudujäägid. Kontrollitud testsõitjatest kuni Takumi meistrite treenimiseni – need lühifilmid näitavad, miks ükski teine viimistlus ei küündi Lexuse tasemeni.


  

  
    2019 lexus takumi living quote background image

  

  
    2019 lexus takumi living quote cinemagraph fallback

Meeskonna oskusi aitab proovile panna "varjatud märkide praktika" ehk puudujääkide peitmine, mis on üks nendest viisidest, mille kaudu Lexuse käsitöömeistreid pidevalt testitakse ja treenitakse.

INIMESED & TEHNOLOOGIA

Täiuslik meisterlikkus saab sündida ainult inimeste ja tehnoloogia harmoonilises koostöös. Kvalifitseeritud meistrite taju ja oskuste treenimine on viinud Lexuse laitmatu viimistluseni.

VILUNUD MEISTRID

Pärast tundidepikkust praktikat ja treenimist on Lexuse Takumi meistrid arendanud äärmiselt hea taju: oskuse märgata iga pisimatki detaili, kuulda ja häälestada mootorit paremini kui keegi teine ning tajuda isegi millimeetriseid ebatäpsusi.

Next steps