AVASTA LEXUS

MEISTERLIKKUS

Täpsus. Pühendumine. Vilumus. Kõik need kuuluvad lahutamatult igale Lexusele iseloomuliku ainulaadse meisterlikkuse juurde.

TAKUMI TÄPSUS, MIDA ON AASTAKÜMNEID LIHVITUD

Takumi on iidne jaapanikeelne sõna ja traditsioon, mis väljendab käsitöömeisterlikkuse olemust. Sellest juhindume kogu oma tootmisprotsessis. Meie kõigil takumi käsitöömeistritel on ülirafineeritud meeled ning nad on läbinud aastatepikkuse range väljaõppe. Nad on pühendunud parimate tulemuste saavutamisele ning veedavad jätkuvalt nii palju aega kui vaja erakordsete sõidukite ja hämmastavate kogemuste loomisel, segades traditsioonilisi meetodeid moodsa tehnoloogiaga.

 •     takumi hub masters

  MEISTERLIKKUS

  TAKUMI MEISTRID

  Igal Lexuse takumi käsitöömeistril on vähemalt veerandsajandi pikkune kogemus. Nad toovad üheskoos oma võrratud oskused, teadmised ja intuitsiooni autotootmisprotsessi igasse etappi.

 •     Takumi Replacement 1920x1080 Hero

  MEISTERLIKKUS

  ORIGAMIKASSID

  Takumi meistrid näitavad oma osavust ja oskusi, voltides origamikassi 90 sekundiga oma mittedomineeriva käega. Sümboolne katse ja tõeline märk täiuslikkusest.

 •     takumi hub flagship craft

  MEISTERLIKKUS

  LIPULAEVA VIIMISTLUS

  Legendaarse LS-i igast detailist õhkub meie pühendumist parimale käsitööle. Luksuslikud viimistlused, detailid ja materjalid parandavad sõiduelamust, täiendades ideaalselt meeliülendavaid sõiduomadusi.

 •     takumi hub superior finish

  MEISTERLIKKUS

  ÜLIM KVALITEET

  Detailides peitub tõeline jõud. Kogu meie mudelivalikut iseloomustavad käsitsi õmblused, ainulaadsed värvitud pinnad ning inimeste juhitavad ranged kvaliteedikontrollid, mis tagavad täiuslikkuse.

 •     2019 lexus takumi living hub banner

  MEISTERLIKKUS

  TAKUMI ELUSTIIL

  Meie Takumi meistrite töö tulemusena saab iga detail viimistletud. Meistrite töö käigus kõrvaldatakse viimsedki puudujäägid.