AVASTA LEXUS

IDEEAUTOD

Meie julged ja vaprad ideeautod annavad Lexusele jõudu. Need panevad meid liikuma tuleviku poole oma ettearvamatu energiaga. Need muudavad näiliselt võimatu võimalikuks.

SILMARINGI LAIENDAMINE

Meie, kelle pilk on pööratud tulevikku, oleme jätkuvalt pühendunud autodele ja need inspireerivad meid väga. Oma julgete ideeautode kaudu heidame lähema pilgu Lexuse tulevikku. Ideeautod LF-FC, LF-SA ja UX  on tõeliselt julged. Üle kogu maailma autonäitustel esitletud ideeautod tõmbasid pilke ja panid südame kiiremini põksuma.

 •     All New 2021 Concept Car Hero

  IDEEAUTOD

  LEXUS TUTVUSTAS TULEVIKUVISIOONI JA IDEEAUTOT LF-Z ELECTRIFIED

  Lexus tutvustas täna ülemaailmselt uut elektrilist ideeautot LF-Z Electrified, mis ilmestab brändi uue ajastu algust ja tulevasi saavutusi elektritehnoloogia valdkonnas.

 •     lexus LF 30 hero

  IDEEAUTOD

  KONTSEPTSIOONI LF-30 ELECTRIFIED MAAILMA ESMAESITLUS

  Lexus pingutab järjekindlalt innovaatilisuse poole ning selle heaks tõestuseks on äsja avalikustatud uue põlvkonna elektrienergia masinate visioon “Lexus Electrified”.

 •     2017 lexus ux hero

  IDEEAUTOD

  IDEEAUTO UX

  Ideeauto UX loodi meie Lexuse Euroopa disainikeskuses. See oli algusest peale mõeldud täitma nende uuendusmeelsete linnaautojuhtide vajadusi ja soove, kes ihkavad ja ootavad ühendatud keskkondi.

 •     2017 lexus concept cars lf fc

  IDEEAUTOD

  LF-FC

  Ideeauto LF-FC, mis on loodud üllatama, väljendab luksuse pidevalt muutuvat tähendust ning meie kirge tuua tulevikuvisioonid praegusesse hetke, et saaksid neid täiel määral nautida.

 •     2017 lexus lf sa hero

  IDEEAUTOD

  LF-SA

  Julge. Ootamatu. Meelipaitav. Linna jaoks loodud. LF-SA iga tahk – alates selle kompaktsest ja nõtkest välimusest kuni üllatavalt ruumika sõitjateruumini välja – vallutab uusi territooriume.