concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

2017 Lexus IS F SPORT hero video
Lexus F Sport Logo

F SPORTI MUDELID

PÄRAND

F SPORTi nimes sisalduv „F” viitab F-seeria mudelite sünnikohale ja põhilisele katsepaigale, milleks on Fuji ringrada. Meie sõidumeistrid katsetavad ja täiustavad Fuji ringrajal iga detaili.

SILMAPAISTEV KUJUNDUS

F SPORTi kujundus püüab kindlasti pilke. Esiosa ilmestab võrgukujulise kujunduse ja kroomdetailidega omanäoline iluvõre. Alumisel esispoileril olevad pidurite jahutusavad ja aerodünaamilised uimed suruvad sõidukit tugevamini vastu maad ning annavad sellele sihikindla ilme.

Eripärased valuveljed ja diskreetsed F SPORTi logod täiendavad kujundust ning samas annavad selge vihje varustustaseme sünnikohale: Fuji ringrajale.

EKSKLUSIIVSED
VELJED JA
ERIHÄÄLESTUSEGA
VEDRUSTUS

Pilkupüüdva kujundusega valuvelgede juurde kuuluvad madala profiiliga rehvid, mis tagavad suurepärase haarduvuse kurvides. Nii esi- kui ka tagavedrustus ja elektriline roolivõimendi on spetsiaalselt häälestatud, et täiustada sõiduki juhitavust, seejuures pole sõidukvaliteedis tehtud mingeid järeleandmisi.

SPORTISTMED

F SPORTI ISTMED, MIS TOETAVAD TEID KURVIDES PUUSADEST ÕLGADENI, ON TÄPSEMA PROFIILIGA JA SOBIVAD KEHAGA PAREMINI. KAUNID TEPITUD DETAILID ON KÄSITSI ÕMMELNUD MEIE TIPPTASEMEL KÄSITÖÖMEISTRID EHK TAKUMI’D.

VÕIDUSÕIDURAJAST INSPIREERITUD
NÄIDIK

Dünaamilise kujundusega F SPORTi näidikupaneelil kuvatakse kõik peamised sõiduandmed. Sõidurežiimi valikulülitiga ühendamisel muutub näidikupaneeli ilme vastavalt valitud sõidurežiimile.

SPORTROOL
JA -PEDAALID

Tänu ergonoomilise kujuga sportroolile tunnete F SPORTiga tugevat sidet. Perforeeritud nahaga täiuslikult viimistletud ja F SPORTi logoga rooli kujundus harmoneerub käigukangi omaga.

Teie jalge all olevad eritöötlusega alumiiniumpedaalid peegeldavad F SPORTi mudelite mootorispordist saadud mõjutusi, ei lase jalal libiseda ja tagavad parema tunnetuse.

VALIGE OMA F SPORTI MUDEL

ERIPÄRAST F SPORTI VARUSTUSTASET PAKUTAKSE LAIALDASELT KÕIGILE MEIE MUDELITELE, KAASA ARVATUD KOMPAKTNE CT, RC KUPEE JA PILKUKÖITEV LINNAMAASTUR RX. KUIDAS OTSUSTATE SILMA PAISTA?

MUDELIVALIK
Kõik
Kompaktautod ja sedaanid
Kupeed
Luksusmaasturid
Hübriidmudelid

VASTED PUUDUVAD

Teie otsingule vastavad sõidukid puuduvad. Laiendage otsingut ja proovige uuesti.

CT

CT

SUNDIMATU LUKSUS

Sõitke maailma esimese luksusklassi täishübriid-kompaktautoga, mida pakutakse ka dünaamilise F SPORTi mudelina.

IS 300h MY 17

IS

AUHINDADEGA PÄRJATUD SPORTSEDAAN

IS ühendab elegantsuse sportliku dünaamilisusega, pakkudes luksusliku mugavuse ning kiiruse ja võimsuse täiuslikku tasakaalu.

LS

LS

LUKSUSLIKULT VÕIMEKAS

Võimas sooritus, veatud jooned ja ülim viimistletus – LS muudab luksussedaani tähendust.

NX FSPORT

NX

HÄMMASTAV URBANISTLIK DISAIN

Hämmastava urbanistliku disainiga kompaktmaastur mahutab mugavalt viis inimest koos pagasiga ning sellele saab jõuallikaks valida nii uue põlvkonna bensiinimootori kui ka hübriidajami.

2017 Lexus RC 300h F SPORT Home Range Exterior 460 480

RC

MEELIERUTAV SÕIDUELAMUS

RCs peente tepingutega sportrooli käes hoides naudite uskumatut kiirendust ja meelierutavalt kiiret sõitu.

F Marque panel 1920 hero
F Sport

F-SEERIA SPORTMUDELID

TUTVUGE VÕIMSATE AUTODEGA, MIS ANDSID F SPORTI MUDELITE LOOMISEKS INSPIRATSIOONI. MEIE KIRG VÕIMSUSE JA LUKSUSE JÄRELE ON ÜLETAMATU.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT