concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

„CREATING AMAZING?”

LEXUSES SOOVIME MINNA ÜHA KAUGEMALE, NIHUTADA PIIRE JA PAKKUDA MIDAGI, MIS ON SILMAPAISTEV JA ERAKORDNE. LÜHIDALT – ME SOOVIME LUUA HÄMMASTAVAID SÕIDUKEID.

Hämmastav autodisain ja moodsaim tehnoloogia tagavad, et sõiduk vastab juhi vajadustele, seejuures iseloomustab meie autosid erakordne võimsus ja dünaamilisus, ent seda mitte neid ümbritseva maailma kulul. Hämmastav disain: autod, millel on pilkuköitev välimus. Hämmastav teostus: meie materjalide ja töö kvaliteet tagab, et iga Lexus on luksuse võrdkuju. Hämmastavad edusammud tehnoloogia arendamisel: töötasime välja Lexuse hübriidajami tehnoloogia.

Seda kõike ülima pühendumisega klienditeenindusele, mistõttu on Lexuse omamine sama hämmastav kui auto ise.

Lexuses ei peatu me enne, kui oleme loonud hämmastavaid autosid.

LEXUS PROJECTS

HULK AMBITSIOONIKAID PROJEKTE, MIS UURIVAD LIIKUMISE KEERUKUST JA ILU. ALUSTAME ESIMESEST PROJEKTIST „SAMMUD”. „SAMMUD” ON LUGU ÜHEST ELUSUURUSEST SUUREMAST FIGUURIST, KES LIIGUB ELEGANTSELT MÖÖDA SUURLINNA, OTSIDES MIDAGI ERILIST.

HÄMMASTAMA LOODUD: RX

IGA UUS RX PEAB ENNAST TÕESTAMA ARVUKATES USKUMATULT RASKETES KATSETES, MUU HULGAS PIDAMA VÄHEMALT KAKS MINUTIT VASTU TORMIKAMBRIS, MIS JÄLJENDAB RÄNKA LOODUSLIKKU KEERISTORMI.

Iga uus RX-i seeria Lexus läbib ranged katsetused, mis on kaugelt karmimad kui tegelikud olud, mida sõiduk teedel peab taluma. Enne müügisalongi jõudmist on iga sõidukit hoolikalt valgustunnelis uuritud, et välistada värvikihi vead, ja ülikogenud peamehaanik, kes suudab puudutades vahet teha paberilehe kahel erineval küljel, on kontrollinud, kas sõiduki pind on täiuslikult sile. Samuti on sõiduk läbinud tuule- ja rahetestid ning käinud tormikambris, kus sajab paduvihma (200 mm sademeid tunnis).

Pidada Lexuse tormikatses kaks kuni kümme minutit vastu nii, et tilkagi vett salongi ei pääse, on päris võimas saavutus, sest veekogus kambris on umbes kaks korda suurem kui sademete hulk ränga keeristormi ajal.

Selles lühifilmis heidame pilgu tormiküttide ellu, kes naudivad äärmuslikke looduslikke tingimusi. Alltoodud pildigaleriis kirjeldab tormikütt mõningaid kõige aukartust äratavamaid loodusnähtusi, mida ta on kohanud, ja selgitab, mis tunne on selliseid tingimusi vahetult kogeda.

HÄMMASTAMA LOODUD: GS

LEXUSE DÜNAAMILINE JUHITAVUS, MIDA PAKUB UUE GS F SPORTI JUURES KASUTUSELE VÕETUD SÜSTEEM, ÜHENDAB ENDAS ESMAPILGUL VASTANDLIKUD JÕUD NING PAKUB STABIILSEID, KUID MEELIERUTAVAID SÕIDUOMADUSI – INTRIGEERIVAD PARALLEELID VABASUKELDUMISEGA ON SIINKOHAL TÄIESTI ASJAKOHASED

Ülalolevas lühifilmis räägib freediver ja filmi One Breath Emma Farrell sellest, kuidas saada jagu keha loomupärasest tungist hingata, samal ajal kui Doug Knox Lexuse ajakirjast kirjeldab, kuidas esmapilgul vastandlikud jõud on taltsutatud ja Lexuse dünaamilise juhitavuse eest hoolitseva süsteemi teenistusse rakendatud.

See uus süsteem, mis võeti esimest korda kasutusele uue GS F SPORTi varustuses, koordineerib sõiduki roolisüsteemi ja erinevate andurite tööd ning pakub meelierutavat sõiduelamust. Ühtlasi on see esimene kord, kui dünaamilise juhitavuse süsteemi on kombineeritud hübriidajami tehnoloogiaga.

Suurtel kiirustel keeravad tagarattad esiratastega kergelt samas suunas – selline lahendus muudab sõiduki rooli erksamaks ja tundlikumaks. Väikestel kiirustel keeravad esi- ja tagarattad kergelt vastupidises suunas. See võib tunduda esmapilgul loogikavastane, kuid tagab tegelikult suurepärase kontrolli ja täpsuse ning suurendab ohutust ja stabiilsust.

Juuresolevas pildigaleriis tutvustab vabasukeldumise ekspert Fred Buyle mõningaid meeldejäävamaid hetki veealusest maailmast, mida ta juba aastaid vabasukelduja ja merefotograafina inimvõimete piire otsides on külastanud.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT