concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

IDEEAUTO LEXUS UX

MEIE UUE IDEEAUTO MAAILMA ESMAESITLUS TOIMUS
2016. AASTA PARIISI AUTONÄITUSEL.

Esitlesime oma uut ideeautot Lexus UXi 2016. aasta Pariisi autonäitusel. Meie Lexuse Euroopa disainikeskuses loodud auto on mõeldud köitma ühendatud keskkonnas elavate edumeelsete linnainimeste tähelepanu.

Ideeauto UX loob loomingulise tehnoloogia abil kaasahaarava sõiduelamuse ning salongis on omavahel ühendatud traditsiooniline käsitöömeisterlikkus ja uuenduslikud tootmismeetodid. Lexuse pressikonverents toimus 29. septembril. Video üritusest on saadaval allpool.

IDEEAUTO UX JULGE KUJUNDUS ON ÜHENDATUD LOOMINGULISE JA UUENDUSMEELSE TEHNOLOOGIAGA, ET PAKKUDA SÕITJATELE TÄIELIKULT KAASAHAARAVAT ELAMUST

Kogu autos olev HMI-tehnoloogia on mõeldud pakkuma edumeelsetele klientidele, kes elavad ja töötavad alati ühenduses olevas keskkonnas, uuenduslikku kolmemõõtmelist sõidukogemust.

Näidikupaneeli korpuses asub läbipaistev hologrammina hõljuv kera, mis moodustab koos analoog- ja digitaalnäidikutega funktsionaalse ja ootamatu kasutajaliidese. Keskkonsoolil asub silmapaistev kandiline kristallstruktuur, milles on nii juhi kui ka kõrvalistuja jaoks selgelt näha hologrammi stiilis ekraan koos kliimaseadme ning teabe- ja meelelahutussüsteemi andmetega.

Uues ideeautos UX on saadaval ka uusimad täiustatud autosisesed elektritehnoloogiad. Sõidukil on elektrokromaatilised aknad ja küljepeeglid on asendatud e-peegli kaamerakorpustega, mis on palju õhemad kui tavapärane peeglikorpus. Kogu lülitusseadmestik on elektrostaatiline ja paigutatud läbipaistvate katete alla.

Viimaseks on A-piilari uimemotiivi edasi antud uues helielamuses, mis on mõeldud Lexuse nooremate klientide jaoks: armatuurlaua kõrvalistujapoolsesse külge on paigaldatud eemaldatav heliplokk.

MEIE EESMÄRK OLI VÄLJA TÖÖTADA TÄIESTI UUS KOMPAKTNE CROSSOVER, SÕIDUK, MIS VÕIKS KLIENDI VAATENURGAST LUUA MIDAGI AINULAADSET – INNOVAATILISE, KOLMEMÕÕTMELISE JA TÄIELIKULT KAASAHAARAVA KASUTAJAKOGEMUSE.

Euroopa disainikeskuse ED2 disainer Stephan Rasmussen

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT