concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

AVANGARDISTLIK ILU

Põhja-Ameerika rahvusvahelisel autonäitusel jaanuaris 2012 esitletud ideeauto LF-LC paneb endale järele vaatama. Kiire, sportlik ja agressiivne mudel põhineb voolujoonelise täpsuse ideel ning väljendab kvaliteeti, mida disainerid nimetavad avangardistlikuks iluks.

LF-LC rabav välimus annab vihjeid Lexuse uute tulevaste mudelite disainisuuna kohta. Californias Calty stuudiotes kujundatud sõiduk on tulevikunägemus uudsest sportkupeest. Selle esiosale annavad tooni julge tõlgendus Lexusele iseloomulikust iluvõrest ja omapärased päevasõidutuled.

LF LC cutout 960 001

OLEME TUNNISTAJATEKS LEXUSE AJALOO SUURIMALE MUUTUSELE, MIS ON INSPIREERITUD UUE PÕLVKONNA ERIPÄRASEST DISAINIST.

Karl Schlicht , Lexuse toote- ja turunduse planeerimise osakonna tegevdirektor, jaanuar 2012

PILK KUJUNDUSEL

LF LC cutout 960 002

CALIFORNIAS CALTY STUUDIOTES KUJUNDATUD SÕIDUK ON TULEVIKUNÄGEMUS

Sõiduki klaaskatus toetub kergele konsooltalale ning salongis ümbritsevad juhti sügavad õõnsad küljepaneelid ja kõrge kaarjas konsool.

Tänu puuteekraanile on LF-LC erinevaid seadmeid ja funktsioone kerge juhtida. Vajalik teave ja navigatsiooniinfo kuvatakse kahele 12,3-tollisele LCD-ekraanile.

Funktsioonide juhtimine toimub keskkonsoolil oleva puuteekraani kaudu. Lisaks helisüsteemi, kliimaseadme ja navigatsioonisüsteemi juhtnuppudele on olemas ka puutetundlik ekraan keerukama informatsiooni ja teksti sisestamiseks. Sarnased puuteekraanid on ka igal uksel. Nendelt saab juhtida aknaid ja peegleid, reguleerida istmete asendit ja valida meelelahutust.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT