concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

AVANGARDNE ILU

PARIISI AUTONÄITUSEL 2012 ESITLETAKSE MAAILMALE ESIMEST KORDA UUE RABAVA TÄISHÜBRIIDKUPEE LF-CC IDEEKAVANDIT.

Lexuse seni kõige jõulisema iluvõrega kompaktne neljaistmeline kupee näitab, milline on meie disainikeele dünaamiline arengusuund tulevaste mudelite jaoks. Kupee sportlikku profiili võimendab selle tõusev küljejoon.

Ees jahutavad voolava kujuga õhuvõtuavad mootorit ja pidureid ning kolme LED-prožektoresitule uuenduslikku disaini iseloomustavad noolekujulised lähituled.

LF CC cutout 960 001

DÜNAAMILINE
STIIL

DÜNAAMILINE STIIL RÕHUTAB LF-CC LAIA HOIAKUT JA MADALAT RASKUSKESET.

Tagarattaveoga autot viib edasi uhiuus 2,5-liitrine Lexuse täishübriidjõusüsteem, mis annab sellele ideeautole kaasahaarava sõiduelamuse ja oma klassi väikseimad emissioonid alla 100 g CO2/km.

LF-CC
SISEMUS

DÜNAAMILINE STIIL RÕHUTAB LF-CC LAIA HOIAKUT JA MADALAT RASKUSKESET.

Juhikeskse disainiga sportlikus salongis on uusim tehnoloogia dialoogis peenete nahast ja metallist disainielementidega. Kõik juhtimiseks olulised elemendid paiknevad juhiistme ümbruses ja kombineerivad esmaklassilise ergonoomika inimene-masin-liidese (Human Machine Interface, HMI) tehnoloogiaga.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT