UUS SILMAPIIR

TUTVU UUE UX-IGA

UX on linnamaastur, mis sobib ideaalselt nõudliku linnainimese elava elustiiliga. Auto, mille juhtimine on korraga turvaliselt kindel ja jõuliselt erk.


 

 
  2018 lexus ux design background 1920

KOGE INTELLIGENTSET DISAINI

Uue Lexus UX-i disainis on ühendatud elegantsus ja erksus.


 

 
  2018 lexus ux design background 1920

 

 
  2018 lexus ux interactive craftsmanship bg 1920

JAAPANI KÄSITÖÖMEISTERLIKKUS

Iga Lexus on loodud, järgides traditsiooniliste Jaapani käsitöövormide täpsust detailide osas. Igas Lexuses peegeldub sellele kultuurile ainuomane külalislahkuse kunst – omotenashi. Iga soov saab täidetud ilma, et jõuaksid seda väljagi öelda.


 

 
  2018 lexus ux interactive craftsmanship bg 1920

 

 
  2018 lexus ux interactive engawa bg 1920

KUS SISE- JA VÄLISMAAILM KOHTUVAD

Lexus UX-i disain on inspireeritud traditsioonilisest Jaapani arhitektuurikontseptsioonist, mis kannab nimetust engawa. Engawa sulatab piirid sisemise ja välimise vahel sujuvaks tervikuks. UX-is tunned end hetkega luksuslikus ja juhile keskendunud keskkonnas, mis on korraga avar ja turvaline.


 

 
  2018 lexus ux interactive engawa bg 1920
"OLEME KÕRVALDANUD PIIRID AUTO VÄLIMISE JA SISEMISE OSA VAHEL, ÜHENDADES NAD SUJUVAKS TERVIKUKS. VÕTSIME EESKUJUKS JAAPANI TRADITSIOONILISE ARHITEKTUURIVORMI ENGAWA, KUS HARILIKULT PUIDUST VALMISTATUD KÄIK VIIB MAJA SISEMUSEST ÕUE."
KAKO SAN, PEAINSENER

 

 
  2018 lexus ux interactive technology bg 1920

KUJUTLUSVÕIMET AVARDAV TEHNOLOOGIA

Ilma kujutlusvõimeta meie jaoks tehnoloogiat ei eksisteeri. Uus Lexus UX on ideaalne näide sellest, kuidas rakendame seda lähenemist, et Sind üllatada ning pakkuda Sulle põnevaid kogemusi uue varustuse ja uute omaduste abil.


 

 
  2018 lexus ux interactive technology bg 1920

 

 
  2018 lexus ux interactive engineers bg 1920

SAA TUTTAVAKS – UUE LEXUS UX-I PEAINSENER

Uus Lexus UX sündis peainsener Kako Sani visioonist. Tema eesmärk oli tuua linnamaasturite sekka uus žanr – auto, mis on korraga tugev ja stabiilne, ent samal ajal kaunilt disainitud ja ergas.


 

 
  2018 lexus ux interactive engineers bg 1920
"KUI ALUSTASIN LEXUS UX-i ARENDAMISEGA, TEADSIN KOHE, ET TEEN SEDA TÖÖD PÕHJALIKULT JA UHKUSEGA. TAHTSIN VÕRRELDES VARASEMATE LINNAMAASTURITEGA LUUA PRETSEDENDITU VÄÄRTUSE NING LÄHTUDA SELLES AINULAADSEST DISAINIST. MINU JAOKS OLI TÄHTIS, ET SAAKSIN LUUA ERKSA SOORITUSVÕIMEGA SÕIDUKI, MIS SOBITUKS IDEAALSELT LUUKPÄRALE."
KAKO SAN, PEAINSENER

Next steps