UUS LEXUS UX

LINNAMAASTURI UUS SILMAPIIR

Uus Lexus UX paneb paika uued reeglid. Selle julge disain väljendab vankumatut tugevust ning elegantselt loodud välispinnad räägivad iseloomust, mis on ühtaegu nii stiilne kui ka dünaamiline.

TUTVU VÄRVITOONIDEGA

Alusta UXi kohandamist oma nõudmiste järgi, katseta värvieelistustega või jätka omaduste ja galeriiga tutvumist.

Pööramiseks klõpsa sõidukil

UX 250h AWD Luxury / Must


 

 
  2019 lexus ux sunrise to sunrise campaign banner

PÄIKESETÕUSUST PÄIKESETÕUSUNI

24 TUNDI LINNAS LEXUS UX-iga

Saa teada, miks UX on ideaalne auto linna avastamiseks päikesetõusust päikesetõusuni koos meie interaktiivse kella kogemusega.

TUTVU UX-IGA

Alates Lexusele omasest julgest esiosast kuni UX-i sportliku silueti ja silmapaistva tagaosani, kombineerib UX endas uut ja enesekindlat lähenemist. Võluv interjöör põhineb aga Jaapani engawa arhitektuurikontseptsioonil, milles nii välised kui ka sisemised piirid on omavahel nähtamatult ühenduses. Selles luksuslikus ning juhile orienteeritud interjööris tunned end just nagu kodus.


 

 
  019 lexus ux presales key features 1920x1080 v2
 • Luukpära juhitavus

  Naudi moodsa linnamaasturi kõrget juhikohta ning ideaalset nähtavust. Madal gravitatsioonikese ning jäik platvorm annavad UX-ile täpse sõidudünaamika, mis on selles klassis ainulaadne. Seda täiendavad erilised rattakoobaste ning tagatulede disaini koondatud aerodünaamilised stabilisaatorid, mis pakuvad risttuulega sõites vajalikku stabiilsust.

 • Esmaklassiline meisterlikkus

  Meie Takumi käsitöömeistrid on loonud UX-i luksusliku ja ainulaadse interjööri, kasutades kõrgeimast kvaliteedist materjale. Pehmed nahkistmed on valmistatud kasutades perforeerimiskunsti ning traditsioonilist Jaapani Sashiko õmblustehnikat.

 • Suurem jõudlus

  UX-i valikus on kaks moodsat jõuallikat. Esimene on uue põlvkonna iselaadiv hübriid, mis kombineerib endas ülima säästlikkuse ja eriliselt sujuva sõidu. Teine on bensiinimootor, mis pakub jõudlust koos tuntava kütusesäästuga.

 • Innovaatiline tehnoloogia

  Lexuse Panoramic View Monitor kombineerib nelja kaamera töö ning annab kogu auto ümber toimuvast 360-kraadise pildi, mida kuvatakse avaralt 10,3-tolliselt ekraanilt. Telefoni saab laadida lihtsa vaevaga, asetades selle autos olevale Qi-ühilduvusega juhtmevabale laadijale. Lisakaableid pole enam vaja.

 • Täiustatud turvalisus

  UX on varustatud uusima Lexus Safety System + tehnoloogiaga, mis sisaldab laia valikut ohutussüsteeme. Näiteks on Pre-Collision System paketis jalakäija tuvastus, sõiduraja jälgimise abisüsteem koos sõiduraja hoidmise abisüsteemiga, kahefaasilised automaatsed kaugtuled, kohanduv kiirushoidik ning liiklusmärgi tuvastus.

 • F SPORT disain

  Avasta UX F SPORT, et nautida dünaamilisemat sõidukogemust. Rool ja selle juures asuvad nahast käiguvahetuslabad annavad sportliku tunnetuse, samas kui esivõre ja eesmise põrkeraua disain eristavad UX F SPORT mudelit selgelt kõikidest teistest.

KOGE SÕITU UX-IGA

KOGE sõitu UX-iga

Ülal kirjeldatud mudel ei ole seeria tüüpiline esindaja.

ÜHENDUSES NÄED, MIDA ON ELUL SULLE PAKKUDA

Oma masinaga saad olla alati ühenduses Lexus Link äpi kaudu. Selle abil on Sul võimalik avastada hulgaliselt sõiduki funktsioone, mis pakuvad Sulle meelerahu ja säästavad Sinu raha.


 

 
  2019 lexus connected services bg cover

AVASTA LEXUS UX-I OMADUSI

MEELERAHU

REISIPLANEERIMINE


 

 
  2018 lexus ux ar banner hybrid 1920x1920 v2

UX-I LIITREAALSUSE RAKENDUS

Imetle kõrgresolutsioonis UX-i sisemust ja välimust iga nurga alt ning avasta, miks sobib UX ideaalselt tegusaks linnaeluks.

TUTVUGE LEXUS MUDELITEGA