UUS LEXUS UX

LINNAMAASTURI UUS SILMAPIIR

Uus Lexus UX paneb paika uued reeglid. Selle julge disain väljendab vankumatut tugevust ning elegantselt loodud välispinnad räägivad iseloomust, mis on ühtaegu nii stiilne kui ka dünaamiline.

TUTVU UX-iga

Alates Lexusele omasest julgest esiosast kuni UX-i sportliku silueti ja silmapaistva tagaosani, kombineerib UX endas uut ja enesekindlat lähenemist. Võluv interjöör põhineb aga Jaapani engawa arhitektuurikontseptsioonil, milles nii välised kui ka sisemised piirid on omavahel nähtamatult ühenduses. Selles luksuslikus ning juhile orienteeritud interjööris tunned end just nagu kodus.


 

 
  019 lexus ux presales key features 1920x1080 v2
 • Erk juhitavus

  Naudi ideaalset nähtavust, istudes moodsa linnamaasturi kõrgel juhiistmel. Madal gravitatsioonikese ning jäik platvorm annavad UX-ile ainulaadselt täpse juhitavuse. Seda täiendavad erilised rattakoobaste ning tagatulede disaini koondatud aerodünaamilised stabilisaatorid, mis pakuvad risttuulega sõites vajalikku stabiilsust.

 • Suurem jõudlus

  UX-i valikus on kaks moodsat jõuallikat. Esimene on uue põlvkonna iselaadiv hübriid, mis kombineerib endas ülima säästlikkuse ja meeldivalt sujuva sõidu. Teine on bensiinimootor, mis pakub jõudlust, kuid on samaaegselt ka kütusesäästlik.

 • Innovaatiline tehnoloogia

  Lexuse Panoramic View Monitor kombineerib nelja kaamera töö ning annab kogu auto ümber toimuvast 360-kraadise pildi, mida kuvatakse avaralt 10,3-tolliselt ekraanilt. Telefoni saab laadida kerge vaevaga, asetades see lihtsalt autos olevale Qi-ühilduvusega juhtmevabale laadijale. Lisakaableid pole tarvis.

 • Täiustatud turvalisus

  Tänu Lexuse uuele Safety System + paketile on UX varustatud eeskujulike ja ennetavate süsteemidega, mis suudavad muuhulgas märgata ka jalakäijaid ning jalgrattureid.

 • Peen käsitöö

  Meie Takumi käsitöömeistrid on loonud UX-i luksusliku ja ainulaadse interjööri, kasutades kõrgeima kvaliteediga materjale. Pehmete nahkistmete valmistamisel on kasutatud perforeerimiskunsti ning traditsioonilist Jaapani õmblustehnikat Sashiko.

Next steps

TUTVUGE LEXUS MUDELITEGA