v11 2018 lexus ux hero

LEXUS UX

KOMPAKTSE LINNAMAASTURI MAAILMA ESMAESITLUS

Tervita meie uut kompaktset linnamaasturit.

EES ON OOTAMAS UUS HORISONT

Kompatne linnamaastur Lexus UX avalikustakse 2018. aasta Genfi autonäitusel. Linnamaasturitet inspireeritud julge disaini ja erksa juhitavusega UX esindab värsket arusaama luksuslikust linnaelust.

UX-I VIDEO

    2018 lexus ux key features
 • LINNAMAASTURI STIIL

  UX-i stiilne ja silmapaistev väliskujundus, milles on kombineeritud turvaline ja ruumikas tunnetus ning kokkusurutud vorm, muudab sõiduki oma klassis ainulaadseks.

 • LAI VAATEVÄLI

  Salongis suurendab juhi mugavust suurepärane nähtavus ja kõrgemale tõstetud sõiduasend.

 • ERK JUHITAVUS

  Kuna tegemist on esimese Lexusega, mis on ehitatud uuele globaalsele arhitektuuriplatvormile (GA-C), on UX-i raskuskese oma klassis madalaim ja kere erakordselt jäik, mis tagab luukpärasarnase erksa juhitavuse.

 • LUKSUSLIK SALONG

  Sisemuses on selgelt näha Lexuse meisterlikkus ja koostekvaliteet. UX-iga kaasnevad uued salongiviimistlused, mis on inspireeritud Jaapani paberi kiust ja traditsioonilisest sashiko stiilis nahkpolstriõmblusest.

 • ISELAADIV HÜBRIID

  UX 250h keskmes on uus neljanda põlvkonna iselaadiv hübriidsüsteem koos varasemast tõhusama ja võimsama elektrimootoriga. See on hübriidajam, mis ületab sinu ootusi.

 • 2,0-LIITRINE BENSIINIMOOTOR

  Mudelit UX 200 viib edasi uus 2,0-liitrine suure soojusliku kasuteguriga bensiinimootor ja uus sujuvalt muutuva ülekandearvuga Direct Shifti käigukast.

 • HÜBRIID VÕI BENSIIN

  UX-iga kaasneb kaks uut jõuseadet: UX 250h on varustatud uue, neljanda põlvkonna iselaadiva hübriidsüsteemiga, UX 200 on varustatud uue 2,0-liitrise bensiinimootoriga.

 •     2018 lexus ux portrait go beyond

  LEXUS UX

  PALJU ROHKEM KUI LIHTSALT LINNAMAASTUR

  Lexuse uue linnamaasturi UX eesmärk on olla parem kõigest varasemast ning selles on kõrvutatud julge linnadisain ja eksimatu jõud. Külgedel on näha puhtad ja dünaamilised jooned.

  Ees avaldub silmapaistva ja eripärase iluvõre kärge meenutav muster, mis muudab Lexuse keskel asetsevast logost väljapoole liikudes järk-järgult kuju. Kolme LED-lambiga esitulesid rikastavad nooleotsakujulised päevatuled.

  UX-i disainimeeskond tegi uuenduslikke viise otsides mitu aerodünaamilist läbimurret. Nende hulka kuulub tagumistel LED-liittuledel olev uim, mis aitab stabiliseerida sõidukit külgtuule korral, ja astmelised rattakoopaliistud, mis parandavad kurvides juhitavust.

 •     2018 lexus ux portrait embrace japanese

  LEXUS UX

  NAUTIGE JAAPANI MEISTERLIKKUST JA DISAINI

  Lexuse uue linnamaasturi UX kujundamisel oli meie loomingulise meeskonna eesmärk kõrvaldada tavapärased piirid sise- ja välisdisaini vahel.

  See on saavutatud juhiistmel, kus istudes tundub, nagu näidikupaneel jätkuks läbi esiklaasi kapotil. See nutikas efekt annab juhile sõiduki suurusest parema ülevaate, mis teeb koos suurepärase ettepoole nähtavusega linnas manööverdamise lihtsamaks.

  Tunnetust annab edasi ka takumi meistrite loodud sashiko stiilis nahkpolstriõmblus, mida kasutatakse judo ja kendo riietuse tugevdamiseks. Lisaks sisaldab üks UX-i viimistluse valikutest shōji lükanduste peent paberimustrit, mida võib tihti näha Jaapani kodudes.

 •     2018 lexus ux portrait seek new

  LEXUS UX

  NAUDITAV SÕIDUKOGEMUS JA MULJETAVALDAV TURVALISUS

  UX-ile ehitati täiesti uus šassii ja vedrustus ning sõiduki jäik kere ja madal raskuskese teevad selle vilkaks ning rõõmupakkuvaks linnamaasturiks. Saadaval on kaks täiustatud jõuseadet: mudeli UX 250h iselaadiv hübriid, mis on säästlik ja saadaval ka nelikveolisena, või mudeli UX 200 elav bensiinimootor.

  Sõidukid on varustatud mitmesuguste uuenduslike tehnoloogiatega, nagu panoraamvaatemonitor ja tippklassi Mark Levinson®-i Premium Surroundi helisüsteem ning kõigi UX-i mudelite standardvarustusse kuulub Lexus Safety System+. Viimase juurde kuuluvad kokkupõrke ennetussüsteem koos jalakäijate tuvastamise funktsiooniga; sõidurajal püsimise abisüsteem ja sõiduraja jälgimise abisüsteem, mis aitavad hoida õiget kurssi; kohanduvad kaugtuled, mis parandavad öisel ajal nähtavust; ning dünaamiline kiirushoidik, mis reguleerib sõidukiirust eespool liikuva sõiduki kiiruse järgi.

GENFI PRESSIKONVERENTS

Next steps