UUS LEXUS UX

LINNAMAASTURI UUS SILMAPIIR

Uus Lexus UX paneb paika uued reeglid. Selle julge disain väljendab vankumatut tugevust ning elegantselt loodud välispinnad räägivad iseloomust, mis on ühtaegu nii stiilne kui ka dünaamiline.

TUTVU UX-IGA

Alates Lexusele omasest julgest esiosast kuni UX-i sportliku silueti ja silmapaistva tagaosani, kombineerib UX endas uut ja enesekindlat lähenemist. Võluv interjöör põhineb aga Jaapani engawa arhitektuurikontseptsioonil, milles nii välised kui ka sisemised piirid on omavahel nähtamatult ühenduses. Selles luksuslikus ning juhile orienteeritud interjööris tunned end just nagu kodus.


 

 
  2019 lexus ux presales key features
 • Luukpära juhitavus

  Naudi moodsa linnamaasturi kõrget juhikohta ning ideaalset nähtavust. Madal gravitatsioonikese ning jäik platvorm annavad UX-ile täpse sõidudünaamika, mis on selles klassis ainulaadne. Seda täiendavad erilised rattakoobaste ning tagatulede disaini koondatud aerodünaamilised stabilisaatorid, mis pakuvad risttuulega sõites vajalikku stabiilsust.

  Loe rohkem

 • Esmaklassiline meisterlikkus

  Meie Takumi käsitöömeistrid on loonud UX-i luksusliku ja ainulaadse interjööri, kasutades kõrgeimast kvaliteedist materjale. Pehmed nahkistmed on valmistatud kasutades perforeerimiskunsti ning traditsioonilist Jaapani Sashiko õmblustehnikat.

  Loe rohkem

 • Suurem jõudlus

  UX-i valikus on kaks moodsat jõuallikat. Esimene on uue põlvkonna iselaadiv hübriid, mis kombineerib endas ülima säästlikkuse ja eriliselt sujuva sõidu. Teine on bensiinimootor, mis pakub jõudlust koos tuntava kütusesäästuga.

  Loe rohkem

 • Innovaatiline tehnoloogia

  Lexuse Panoramic View Monitor kombineerib nelja kaamera töö ning annab kogu auto ümber toimuvast 360-kraadise pildi, mida kuvatakse avaralt 10,3-tolliselt ekraanilt. Telefoni saab laadida lihtsa vaevaga, asetades selle autos olevale Qi-ühilduvusega juhtmevabale laadijale. Lisakaableid pole enam vaja.

  Loe rohkem

 • Täiustatud turvalisus

  UX on varustatud uusima Lexus Safety System + tehnoloogiaga, mis sisaldab laia valikut ohutussüsteeme. Näiteks on Pre-Collision System paketis jalakäija tuvastus, sõiduraja jälgimise abisüsteem koos sõiduraja hoidmise abisüsteemiga, kahefaasilised automaatsed kaugtuled, kohanduv kiirushoidik ning liiklusmärgi tuvastus.

  Loe rohkem

 • F SPORT disain

  Avasta UX F SPORT, et nautida dünaamilisemat sõidukogemust. Rool ja selle juures asuvad nahast käiguvahetuslabad annavad sportliku tunnetuse, samas kui esivõre ja eesmise põrkeraua disain eristavad UX F SPORT mudelit selgelt kõikidest teistest.

  Loe rohkem

TUTVU VÄRVITOONIDEGA

Alusta UXi kohandamist oma nõudmiste järgi, katseta värvieelistustega või jätka omaduste ja galeriiga tutvumist.

Configure your car

Pööramiseks klõpsa sõidukil

UX 250h AWD Luxury / Must


 

 
  2018 lexus ux ar banner hybrid 1920x1920 v2

UX-I LIITREAALSUSE RAKENDUS

Imetle kõrgresolutsioonis UX-i sisemust ja välimust iga nurga alt ning avasta, miks sobib UX ideaalselt tegusaks linnaeluks.

KOGE SÕITU UX-IGA

KOGE sõitu UX-iga

Ülal kirjeldatud mudel ei ole seeria tüüpiline esindaja.

Next steps

TUTVUGE LEXUS MUDELITEGA