TUTVU ELEKTRILISE UX 300e-ga

Vajutades "Start" nuppu ja hoides käes meisterlikult valmistatud rooli, hakkab Sinu ees lahti kooruma Lexuse elektriauto unikaalne iseloom. UX 300e on hea kiirenduse ja juhitavusega stiilne linnaauto, mida nüüd täiendab ka kõrgel tasemel elektrimootor võimsusega 150 kW (204 DIN hp) ja pöördemomendiga 300 Nm.

EV SÜSTEEM

ELEKTRIMOOTOR

Võimsus 150 kW (204 DIN hp) ja pöördemoment 300 Nm.

AKU VASTUPIDAVUS

54,3 kWh liitiumioonaku lubab Sul sõita >400km (NEDC)* laadimiskordade vahel.

*Target figure in NEDC mode (pending homologation).

EV JÕUDLUS

Kiirenda 0-100 km/h 7.5 sekundiga (TBC). Maksimaalne kiirus on 160 km/h, mis tekitab sõites CO2 heitmeid 0g km kohta.


 

 
  UX EX placeholder asset

 

 
  UX EX quote image

"OLLES PEAAEGU 20 AASTAT ELEKTRILISTE HÜBRIIDSÕIDUKITE ARENGU TEERAJAJA, OLEME ESIMESE TÄIELIKULT ELEKTRILISE LEXUS EV LANSSEERIMISE ÜLE VÄGA PÕNEVIL."

TAKASHI WATANABE, UX-i PEAINSENER

 

 
  image text placeholder asset 810 X 1080

TÄIELIKULT ELEKTRILINE UX 300e

JULGE DISAIN

Üleminekuga tähelepanuväärsest Lexuse signatuursest iluvõrest sportliku silueti ja 17-tolliste aerodünaamiliste ventileerivate valuvelgedeni, annab UX 300e elektriautode liikuvusele uue lähenemise. Sisemus keskendub juhile ja tekitab avatud, kuid samas turvalise tunde. Luksuslik salong on inspireeritud Jaapani arhitektuurikontseptsioonist "engawa", kus piirid sisemise ja välimise vahel on kokku sulandunud ühtseks tervikuks.


 

 
  Takumi craftsmanship asset 810 X 1080

TÄIELIKULT ELEKTRILINE UX 300e

TAKUMI MEISTERLIKKUS

Maailmaklassilise kvaliteedi tagamiseks on UX 300e ehitatud meie auhinnatud Kyushu tehases koos meie teiste elektrisõidukitega, mille tootmist jälgivad Takumi käsitöömeistrid. Iga detaili juures on oluline täpsus, mida on näha nii ilusate käsitsi tehtud värvitööde puhul, elektrimootori seadmestikes kui ka nahkistmetel, mis on inspireeritud traditsioonilisest Jaapani teppimistehnikast Sashiko. Enne auto müüki läbib iga UX 300e põhjaliku kontrolli.


 

 
  EV performance asset 810 X 1080

TÄIELIKULT ELEKTRILINE UX 300e

EV JÕUDLUS

Uue UX 300e-ga saad nautida nii kiirust kui ka väga täpset juhtimist. Enesekindlust loob auto madal raskuskese, mis on kombineeritud tugevdatud kere ja vastupidava akuga. Selleks, et seadistada EV vastavalt enda tujule, kasuta Drive Mode Select funktsiooni võimalusi ja vali oma lemmik sõidustiil.


 

 
  Image Text Battery asset 810 X 1080

TÄIELIKULT ELEKTRILINE UX 300e

AKU TEHNOLOOGIA

UX 300e liitiumioonaku lubab laadimiskordade vahel sõita enam kui 400 km (NEDC)*, sest aku välja töötamisel on toetutud kogemusele, mille najal on alates 2004. aastast ehitatud üle 1,6 miljoni elektrifitseeritud iselaadiva hübriidi. Lisaks tähendab selline elektrisõidukite arendamise pikaajaline kogemus, et Lexuse kõrgtehnoloogiaid nagu jõujuhtimisseade, akujuhtimissüsteem ja elektrimootor on testitud ja katsetatud mitme miljoni kilomeetri jagu.

*Max vahemaa NEDC-režiimis


 

 
  Image Text Seamless connectivity asset 810 X 1080

TÄIELIKULT ELEKTRILINE UX 300e

SUJUV ÜHENDUVUS

Samal ajal, kui 13 kõlariga Mark Levinsoni helisüsteem loob kontserdiruumi väärilise heli, lubab UX 300e puuteekraan Sul juhtida 10,3-tollist Lexuse navigatsioonisüsteemi ja Lexus Link ühendatud teenuste rakendust. Lexus Link pakub praktilisi elektriauto funktsioone nagu kauglaadimine, kaugjuhtimisega kliimaseade ja laadimisjaama leidja juhuks, kui pead oma UX 300e laadima panema.


 

 
  Image Text Advanced safety asset 810 X 1080

TÄIELIKULT ELEKTRILINE UX 300e

TÄIUSTATUD TURVALISUS

UX 300e-s on olemas kõige uuem Lexus Safety System +, mis hõlmab kokkupõrke ennetussüsteemi; autonoomset sõiduraja hoidjat, mis aitab Sul kursil püsida; kohanduvat kaugtulede süsteemi, mis aitab öösel autojuhtidel jalakäijaid ja liiklusmärke tuvastada; liiklusmärkide tuvastajat ja kohanduvat kiirushoidikut.