RX UUS

ESITLEME NÜÜD UUT, LÄBI AEGADE KÕIGE EFEKTSEMAT JA RAFINEERITUMAT RX-I, MIS ANNAB TUNNISTUST MEIE JÄTKUVAST SOOVIST LUUA HÄMMASTAVAID ASJU. OLGE VALMIS KAASAKISKUVAKS ELAMUSEKS.

UUS RX

JÕULINE
VÄLIMUS

Rabav, kas pole? Eksklusiivne kroomitud servaga mootorivõre loob võimsa esmamulje. Oodake, kuni näete uut RXi päriselt ja lähedalt. See võtab teil hinge kinni.

UUS RX

RAFINEERITUD
VALGUSTUS

LED-esituled, mis moodustavad kolm L-tähte, ja uue kujundusega udutuled lisavad sõidukile dünaamilisust. Vaadake lähemalt ja te märkate, et esitulede juures on ka päevatuled koos ainulaadsete järjestikuliste suunatuledega.

UUS RX

UUE
KUJUNDUSEGA VELJED

Isegi veljed mõjuvad uue RXi juures meelierutavalt. Viie kodaraga 20-tolliste velgede juurde saab valida enda eelistuste ja auto kerevärvi järgi eri tooni liiste.

UUS RX

HÕLJUV
KATUSEJOON

Vaadake uut RXi iga nurga alt. See näeb rabav välja. Tumendatud klaasisiilud jätavad mulje, nagu katus hõljuks õhus. Kere ümber kaarduvad teravad tagatuled mõjuvad rafineeritult ja tasakaalukalt.

UUS RX

PANORAAMKATUS

Suur stiilne panoraamkatus pakub sõitjatele rohkelt valgust ja avarusetunnet. Esiosa klaas on avatav – nii saate nautida tõelist vabas õhus sõitmist.

UUS RX

AVANEB
PUUDUTUSETA

Viige käsi Lexuse märgi lähedale. Nutikas elektriline tagaluuk avaneb teie silme all.

UUS RX

ELEKTRILISE
KALLUTUSFUNKTSIOONIGA ISTMED

Soojendusega istmed, mille seljatoe kallet saab muuta ühe nupuvajutusega, ning avar jala- ja pearuum muudavad uue RXi tõeliselt kutsuvaks ja mugavaks.

UUS RX

MUGAVUS JA
OHUTUS

Uue RXi salongi õhu kvaliteeti on täiustatud tänu auhindadega pärjatud Nanoe® tehnoloogiale. Tipptasemel ohutuse eest hoolitseb Lexuse Safety System, mis kasutab ettepoole jäävate ohuallikate tuvastamiseks millimeeterlaineala radarit ja kaamerat.

UUS RX

UUDNE
MEISTRITÖÖ

12,3-tolline keskne ekraan. Remote Touchi liides. Reguleeritava sügavusega topsihoidik ja juhtmevaba telefonilaadija. Kõik valmistatud parima kvaliteediga materjalidest.

UUS RX

SÕIDUREŽIIMI
VALIKUNUPP

Uue RXi pöördlüliti on tõeliselt ainulaadne. Ekraani vahendusel saab muuta ka sõidurežiimi ehk valida sõidukile sobiva tehnilise häälestuse.

UUS RX

LUKSUSLIKUD
ISTMED

Uues RXis istumine on väga eriline kogemus. Mugavas salongis torkavad nii istmetel kui ka ustel silma stiilsed õmblused.

UUS RX

TÄPNE
JUHITAVUS

RXi stiilse väliskuju taga peitub suur hulk tipptasemel tehnilisi lahendusi, mis tagavad ühtaegu suure võimsuse, muljetavaldava juhitavuse ja erakordse sõidunaudingu.

UUS RX

VÕIMSUS JA
ÖKONOOMSUS

Kõik RXi mootorid on sujuvad, võimsad ja ökonoomsed. Nii bensiinimootor kui ka hübriidajam pakuvad muljetavaldavaid sõiduomadusi, suurepärast ökonoomsust ja väikest CO2 heitkogust (alates 122 g/km).

UUS RX

AKTIIVSTABILISAATORID

Lisavarustusse kuuluvate stabilisaatorite juures on kasutatud murrangulist tehnoloogiat, mis reageerib teekatte muudatustele, ilma et mugavuse arvelt tehtaks mingeid järeleandmisi.

UUS RX

STABIILSUS JA
KONTROLL

Tänu tugevdatud veermikule on uus RX varasemast veel stabiilsem. Tugevam ja jäigem kere on andnud mudelile tunduvalt parema juhitavuse ning võimaldab siseneda enesekindlalt ka kõige raskematesse kurvidesse.

UUS RX

TÄIUSLIKKUSE
KUNST

Julge. Sportlik. Luksuslik. Uue RXi on komplekteerinud ja viimistlenud ülikogenud meistrid – nn takumi meistrid –, kes on oma tehnilist vilumust ja kunstioskusi aastakümneid järjekindlalt lihvinud.

PALUN TEHKE OMA VEEBIBRAUSERI AKEN SUUREMAKS

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT