concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

RX 450h

SÕIT TÄISHÜBRIIDSE LINNAMAASTURITE KLASSI ETALONIGA – 313 DIN HJ RAFINEERITUD VÕIMSUST


DIN hj 313
CO2 kombineeritud, g/km 122
Kombineeritud kütusekulu (l/100 km) 5,3
Kiirendus 0-100 km/h 7,7
Maksimumkiirus, km/h 200

ALATES 64 270 €

EFEKTNE JA RAFINEERITUD

SÕIT TÄISHÜBRIIDSE LINNAMAASTURITE KLASSI ETALONIGA – 313 DIN HJ RAFINEERITUD VÕIMSUST

Lexus, kes on alati teerajaja rollis ja oma ajast ees, tõi 1998. aastal turule RXi – esimese linnamaasturi, mis pakub luksussedaanile omast rafineeritust. Aastal 2004 lõhkusime taas traditsioonilisi mõttemalle, tutvustades maailma esimest luksushübriidi – uuenduslikku linnamaasturit RX 400h.

Esitleme teile nüüd uhiuut RXi, mis annab tunnistust meie jätkuvast soovist luua hämmastavaid asju. See on efektseim Lexus, mis on eales meie disainistuudiost väljunud, sõiduk, millest õhkub elegantsust.

SÕIDUKI OMADUSED

ÕPPIGE RX 450h-D PAREMINI TUNDMA

RX 450h sisemus - tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OMADUSED

Uue RXi omamine on väga eriline kogemus. Näiteks kui te sõidukile lähenete, süttib kõigil neljal ukselingil mahe valgustus, mis tervitab teid omotenashi viisil ning loob ainulaadse jaapanipärase meeleolu. Salongis istet võttes tajute enda ümber voogavaid jooni ja kõik juhtseadised on paigutatud mugavalt käeulatusse.

Keskkonsool tekitab imetlust – huvitava joonelise mustriga käsitsi poleeritud kaunis puitviimistlus on valminud Yamaha klaverite üksuses. Tagaistme reisijatel on luksuslikel nahkistmetel (mis on elektriliselt kokkuklapitavad ja kallutatava seljatoega) rohkesti ruumi ning nende käsutuses on Mark Levinson®-i ainulaadne 15 kõlariga helisüsteem.

Sõitmine RX 450h-ga - tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OMADUSED

Lexuse uusima hübriidajamiga teedrajav RX 450h kasutab nutikat kombinatsiooni 3,5-liitrisest V6 bensiinimootorist ja kahest elektrimootorist, mis suunavad võimsuse sujuvalt kõigile neljale rattale. Tänu sellele, et elektrimootorite pöördemoment on silmapilkselt kasutatav, on kiirendus sajani kõigest 7,7 sekundit ning CO2 heitkogus ainult 122 g/km*.

Elektrirežiimil sõites liigub RX 450h peaaegu hääletult, ei tarvita üldse bensiini ning ei tekita CO2 ega NOx. RX 450h hübriidaku ei vaja kunagi laadimist ja võtab minimaalselt ruumi, mistõttu on pakiruum tõeliselt avar.

* 18-tollised valuveljed Comfort varustustasemel.

RX 450h ohutus - tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OMADUSED

Lexus on olnud ohutust ja juhti toetavate tehnoloogiate väljatöötamisel alati esirinnas. Kõiki uusi mudeleid katsetatakse maailma suurimas sõidusimulaatoris. Uuele RXile pakutakse taskukohase lisavarustusena murrangulist ohutussüsteemi Lexus Safety System, mis põhineb meie juhtival kokkupõrke-eelsel tehnoloogial.

Süsteemi kuuluvad jalakäijaid tuvastav kokkupõrke ennetussüsteem; sõidureas püsimise abisüsteem, mis aitab hoida õiget kurssi; automaatsed kaugtuled, mis parandavad öisel ajal nähtavust, ning kohanduv kiirushoidik, mis reguleerib sõidukiirust eespool liikuva sõiduki kiiruse järgi.

Kolme LED-lambiga esituled

KOLME LED-LAMBIGA ESITULED

Rafineeritud, L-tähte meenutavad LED-esituled kasutavad lähi- ja kaugtulede jaoks sama valgusallikat. Integreeritud järjestikuste suunatuledega päevatuled loovad ainulaadse õhustiku.

Nahk-/puitkattega rool

NAHK-/PUITKATTEGA ROOL

Kauni kujunduse ja kolme kodaraga nahaga kaetud puidust roolirattal, mille loomisel on saadud inspiratsiooni superautost LFA, on sõrmepesad ning see istub kätte nagu valatult. Olenevalt varustustasemest on roolile paigutatud helisüsteemi, telefoni, universaalnäidiku, kohanduva kiirushoidiku ja sõidureas püsimise abisüsteemi juhtnupud.

Laserlõigatud tume puit Yamahalt

LASERTEHNOLOOGIA ABIL LÕIGATUD TUME PUIT YAMAHALT

Keskkonsooli ja uste puitdekoori töötlemiseks on kasutatud uuenduslikku lasertehnoloogiat. Puitdekoor koos alumiiniumist elementidega loob kauni joonelise efekti. Selliseid ehiseid valmistavad ainult Yamaha käsitöömeistrid.

Kokkupõrke ennetussüsteem

KOKKUPÕRKE ENNETUSSÜSTEEM

Millimeeterlaineradar ja pardakompuuter arvutavad pidevalt, milline on hetkel kokkupõrkeoht. Suure ohu korral annab süsteem juhile sellest kuuldava ja nähtava signaaliga märku ning suurendab piduritele rakendatavat survet. Kui kokkupõrge on vältimatu, rakendab süsteem automaatselt pidurid ja pingutab eesmised turvavööd.

20-tollised valuveljed

20-TOLLISED VALUVELJED

Lisage nende uute viie kodaraga valuvelgede abil oma RXile isikupära. Velgedele saab lisada värvilisi liiste vastavalt sõiduki kerevärvile.

Panoraamkatus

PANORAAMKATUS

Tehases paigaldatud suur klaasist panoraamkatus loob vabadustunde, muudab pearuumi avaramaks ning täidab RXi salongi päikesevalgusega. Panoraamkatuse esiosas on avatav klaaspaneel, mis loob tunde, nagu viibiksite vabas õhus, ja elektriliselt suletav kate liiga ereda päikesega päevadeks.

Nutikad parkimisandurid

NUTIKAD PARKIMISANDURID

Peale selle, et RXi parkimisandurid teavitavad teid teel olevast objektist, aeglustavad nad teie autot automaatselt ning annavad teile märku pidurdamiseks. Kui kokkupõrge on vältimatu, peatab pidurite juhtsüsteem RXi automaatselt.

Täiustatud aerodünaamika

TÄIUSTATUD AERODÜNAAMIKA

Mudelil RX 450h on suurepärane aerodünaamika tänu ühetasasele kerepõhjale ja tagaspoilerile. Üldise õhutakistusteguri vähendamiseks kujundasid Lexuse insenerid ümber ka küljepeeglid ning lisasid sõiduki strateegilistesse kohtadesse tiivakesed. Need meetmed tagavad parema stabiilsuse ja juhitavuse, suurendavad kütusetõhusust ning vähendavad tuulemüra.

Viie tärniga ohutushinnang

VIIE TÄRNIGA OHUTUSHINNANG

Uus RX on oma kategooria üks turvalisemaid sõidukeid, mis sai mainekas 2015. aasta Euro NCAPi katses viis tärni. Samuti sai see suurte linnamaasturite kategoorias seni parima hinnangu jalakäijate ohutuse eest.

Nelikvedu/E-FOUR

NELIKVEDU/E-FOUR

Mudel RX 450h AWD on varustatud süsteemiga E-FOUR, mis tagab sujuva jõudluse ja arvestatava hõõrdejõu keerukal pinnasel. Uuenduslik süsteem E-FOUR kasutab tagasillale paigaldatud täiendavat 50 kW elektrimootorit, mis lisab vajaduse korral silmapilkselt väändemomenti.

Eriti lai esiklaasinäidik

ERITI LAI ESIKLAASINÄIDIK

Sõiduki andmed projitseeritakse värviliselt otse esiklaasile. See on seni Lexusele paigaldatud esiklaasinäidikutest suurim (240 mm × 90 mm) ning võimaldab teil kontrollida selliseid andmeid nagu navigatsioonikäsklused või helisätted ilma pilku eesolevalt teelt tõstmata.

Sõidurežiimi valikunupp

SÕIDUREŽIIMI VALIKUNUPP

Keskkonsoolil paiknev sõidurežiimi valikunupp võimaldab valida režiimide ECO, NORMAL, SPORT S ja SPORT S+ vahel, mis suurendavad vastavalt kas sõiduki ökonoomsust, sõiduomaduste dünaamilisust või täpsust. Esimest korda on RX 450h juhtide käsutuses ka režiim CUSTOMIZE, mis võimaldab häälestada mootori, hübriidsüsteemi, veermiku ja kliimaseadme funktsioone.

Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus ja pidurdamine

TAGANT RISTSUUNAS LÄHENEVA SÕIDUKI HOIATUS JA PIDURDAMINE

Pimeala monitor muudab parklates tagurdamise lihtsaks, tuvastades tagant lähenevaid sõidukeid. Kui kokkupõrkeoht on suur, aktiveerib RX pidurite juhtsüsteemi, et vältida või vähendada teie auto kahjustusi.

Tugevam veermik, parem juhitavus

TUGEVAM VEERMIK, PAREM JUHITAVUS

Tänu tugevamale veermikule, paremale esivedrustusele ja uuele roolitehnoloogiale paistab uusim RX 450h silma täpse ja tundliku juhitavuse poolest. Täiustatud laserkeevitus- ja liimimistehnoloogia muudavad selle linnamaasturi veermiku väga tugevaks, pakkudes juhile paremat juhitavust suurel kiirusel.

LED-tagatuled

LED-TAGATULED

Võimsad kristalle meenutavad L-tähe kujulised LED-tuled ulatuvad RXi taganurkadest kuni tagaluugi keskkohani. Need eriti laiad tagatuled, mille juurde kuuluvad pilkupüüdvad järjestikused LED-suunatuled, tagavad suurepärase nähtavuse.

Nahkkattega rool

NAHKKATTEGA ROOL

Sellel kolme kodara ja nahkkattega roolil on sõrmepesad ning tänu optimeeritud põikprofiilile istub see kätte nagu valatult. Külmemate hommikutundide tarbeks kuulub valikusse roolisoojendus. Olenevalt varustustasemest on roolile paigutatud helisüsteemi, telefoni, universaalnäidiku, kohanduva kiirushoidiku ja sõiduraja hoidmise abisüsteemi juhtnupud.

Mark Levinson®

MARK LEVINSON®

15 kõlariga Mark Levinson®-i Premium Surroundi helisüsteem koos tehnoloogiaga GreenEdge™ on loodud RX 450h akustiliste omaduste järgi. See pakub konkurentsitult parimat 7.1-kanalilist digitaalset kodukinoelamust. Kvaliteeti aitab parandada Clari-Fi™ funktsioon, mis taastab digitaalselt tihendatud MP3-failide heli.

Kohanduv kiirushoidik

KOHANDUV KIIRUSHOIDIK

Pingevabama sõidu huvides hoiab kohanduv kiirushoidik uue RX 450h ja eesliikuva sõiduki vahel kindlaksmääratud pikivahet, isegi kui selle sõiduki kiirus vaheldub.

Kohanduva jäikusega vedrustus

KOHANDUVA JÄIKUSEGA VEDRUSTUS

Põnevama sõidu huvides kontrollib lisavarustusse kuuluv kohanduva jäikusega vedrustus nutikalt kõigi nelja ratta summutusjõudu. See mitte ainult ei paranda sõidumugavust, vaid suurendab ka juhtimisstabiilsust.

Automaatsed kaugtuled

AUTOMAATSED KAUGTULED

Pimedal ajal kasutavad automaatsed kaugtuled vastutulevate sõidukite tuvastamiseks ja kaugtulede automaatseks ümberlülitamiseks sama kaamerat nagu täiustatud sõiduraja hoidmise abisüsteemgi. See vähendab teiste juhtide kogemata pimestamise võimalust ja laseb teil keskenduda teele.

Täiustatud sõiduraja hoidmise abisüsteem

TÄIUSTATUD SÕIDURAJA HOIDMISE ABISÜSTEEM

Täiustatud sõiduraja hoidmise abisüsteem (A-LKA) jälgib esiklaasil paikneva kaamera abil teie asendit sõidurajal. Kui hakkate sõidurajalt kõrvale kalduma, aktiveerib A-LKA hoiatusmärguande ning korrigeerib veidi rooli.

LED-salongivalgustus

LED-SALONGIVALGUSTUS

LED-salongivalgustus, mis on paigaldatud ustele, näidikupaneelile, jalaruumi ja muudesse kohtadesse, loob pingevaba, ent rafineeritud õhustiku öisel ajal sõitmiseks. Valguse hulka on optimeeritud, arvestades salongi uksekäepidemete nähtavust öösel ja peegeldust sõidu ajal.

Pimeala monitor

PIMEALA MONITOR

Tagumisele põrkerauale paigaldatud radarseadmed tuvastavad kõrvalrajal liikuvad sõidukid, mida pole küljepeeglitest näha. Kui juht annab sõiduraja vahetusest suunatulega märku ja pimealale siseneb sõiduk, süttib vastava(te)l küljepeegli(te)l ohutuli.

Kümme turvapatja

KÜMME TURVAPATJA

Kõik RX 450h mudelid on varustatud kümne turvapadja ja turvavööde eelpingutitega. Kokkupõrke korral aktiveerivad löögiandurid eesmised kaheastmelised juhi ja kõrvalistuja turvapadjad ning külgturvapadjad. Lisaks aitavad eesistujate vigastusi vähendada põlveturvapadjad. Turvakardinad katavad täies ulatuses küljeaknad.

VASTED PUUDUVAD

Teie otsingule vastavad sõiduki funktsioonid puuduvad. Laiendage otsingut ja proovige uuesti.

rx quote 200x200 white

UHIUUS LEXUS RX VIIB JULGE JA KUULSUSRIKKA DISAINIKEELE UUELE TASEMELE, TUGINEDES SAMAL AJAL RX-I EELMISTE MUDELIPÕLVKONDADE TEEDRAJAVATELE VÄÄRTUSTELE.

Takayuki Katsuda, RXi peainsener

RX 450h F SPORT

rx fsport 450h

RABAV KUJUNDUS

RX 450h F SPORT ühendab endas julge kujunduse ja spetsiaalselt täiustatud juhitavuse, mille on välja töötanud meeskond, kes vastutab legendaarse superauto LFA ning F-seeria sportmudelite, RC Fi ja GS Fi tootmise eest. Tulemus paneb pulsi kiiremini lööma. Täiustatud välimust ilmestavad Lexusele iseloomuliku L-kujulise mustriga suurem iluvõre, pidurite jahutusavad ja aerodünaamilised uimed.

Sportlikus salongis kiindute täielikult oma F SPORTi. Käsitsi õmmeldud sportistmed toetavad keha puusadest õlgadeni. Samal ajal tagavad ergonoomiline sportrool ja eritöötlusega alumiiniumpedaalid erakordse tunnetuse ning seeläbi suurema naudingu teelolekust.

LISAVARUSTUS

UURIGE, MILLIST KASULIKKU LISAVARUSTUST OMA LEXUSELE LISADA SAATE

LISAVARUSTUS
Kõik
Välimus
Salong

VASTED PUUDUVAD

There are no available accessories for this filter. Please select another filter.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT