concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

RX 200t

TUTVUGE PAINDLIKU VÕIMSUSE JA ÖKONOOMSUSEGA, MIDA PAKUB TURBOÜLELAADURIGA MOOTOR.


DIN hj 238
CO2 kombineeritud, g/km 184
Kombineeritud kütusekulu (l/100 km) 7,9
Kiirendus 0-100 km/h 9,5
Maksimumkiirus, km/h 200

ALATES 56 010 €

EFEKTNE JA RAFINEERITUD

TUTVUGE PAINDLIKU VÕIMSUSE JA ÖKONOOMSUSEGA, MIDA PAKUB TURBOÜLELAADURIGA MOOTOR.

Lexus, kes on alati teerajaja rollis ja oma ajast ees, tõi 1998. aastal turule RXi – esimese linnamaasturi, mis pakub luksussedaanile omast rafineeritust. Aastal 2004 lõhkusime taas traditsioonilisi mõttemalle, tutvustades maailma esimest luksushübriidi – uuenduslikku linnamaasturit RX 400h.

Esitleme teile nüüd uhiuut RXi, mis annab tunnistust meie jätkuvast soovist luua hämmastavaid asju. See on efektseim Lexus, mis on eales meie disainistuudiost väljunud, sõiduk, millest õhkub elegantsust.

SÕIDUKI OMADUSED

ÕPPIGE OMA RX 200t-D PAREMINI TUNDMA

RX 200t sisemus - tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OMADUSED

Uue RXi omamine on väga eriline kogemus. Näiteks kui te sõidukile lähenete, süttib kõigil neljal ukselingil mahe valgustus, mis tervitab teid omotenashi viisil ning loob ainulaadse jaapanipärase meeleolu. Salongis istet võttes tajute enda ümber voogavaid jooni ja kõik juhtseadised on paigutatud mugavalt käeulatusse.

Keskkonsool tekitab imetlust – huvitava joonelise mustriga käsitsi poleeritud kaunis puitviimistlus on valminud Yamaha klaverite üksuses. Tagaistme reisijatel on luksuslikel nahkistmetel (mis on elektriliselt kokkuklapitavad ja kallutatava seljatoega) rohkesti ruumi ning nende käsutuses on Mark Levinson®-i ainulaadne 15 kõlariga helisüsteem.

Sõitmine RX 200t-ga - tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OMADUSED

Uhiuue 2,0-liitrise jõuallikaga RX 200t pakub turboülelaaduriga mootorile iseloomulikku jõulist sooritusvõimet, ent kulutab tänu D-4ST klapitehnoloogiale ja Atkinsoni tsüklile vähem kütust. Sõidurežiimi valikunupp võimaldab sõidukit meeleolu järgi häälestada.

Uus RX 200t, mida on katsetatud kõige karmimates oludes (sealhulgas mitmenädalased sõidud kõrgmägedes temperatuuril üle 50 °C), arendab võimsust 238 DIN hj ja pöördemomenti 350 Nm. Mudel on saadaval nelikveolisena.

RX 200t ohutus - tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OMADUSED

Lexus on olnud ohutust ja juhti toetavate tehnoloogiate väljatöötamisel alati esirinnas. Kõiki uusi mudeleid katsetatakse maailma suurimas sõidusimulaatoris. Uuele RXile pakutakse taskukohase lisavarustusena murrangulist ohutussüsteemi Lexus Safety System, mis põhineb meie juhtival kokkupõrke-eelsel tehnoloogial.

Süsteemi kuuluvad jalakäijaid tuvastav kokkupõrke ennetussüsteem; sõidureas püsimise abisüsteem, mis aitab hoida õiget kurssi; automaatsed kaugtuled, mis parandavad öisel ajal nähtavust, ning kohanduv kiirushoidik, mis reguleerib sõidukiirust eespool liikuva sõiduki kiiruse järgi.

Kolme LED-lambiga esituled

KOLME LED-LAMBIGA ESITULED

Rafineeritud, L-tähte meenutavad LED-esituled kasutavad lähi- ja kaugtulede jaoks sama valgusallikat. Integreeritud järjestikuste suunatuledega päevatuled loovad ainulaadse õhustiku.

Nahk-/puitkattega rool

NAHK-/PUITKATTEGA ROOL

Kauni kujunduse ja kolme kodaraga nahaga kaetud puidust roolirattal, mille loomisel on saadud inspiratsiooni superautost LFA, on sõrmepesad ning see istub kätte nagu valatult. Olenevalt varustustasemest on roolile paigutatud helisüsteemi, telefoni, universaalnäidiku, kohanduva kiirushoidiku ja sõidureas püsimise abisüsteemi juhtnupud.

LED-tagatuled

LED-TAGATULED

Võimsad kristalle meenutavad L-tähe kujulised LED-tuled ulatuvad RXi taganurkadest kuni tagaluugi keskkohani. Need eriti laiad tagatuled, mille juurde kuuluvad pilkupüüdvad järjestikused LED-suunatuled, tagavad suurepärase nähtavuse.

Lasertehnoloogia abil lõigatud tume puit Yamahalt

LASERTEHNOLOOGIA ABIL LÕIGATUD TUME PUIT YAMAHALT

Keskkonsooli ja uste puitdekoori töötlemiseks on kasutatud uuenduslikku lasertehnoloogiat. Puitdekoor koos alumiiniumist elementidega loob kauni joonelise efekti. Selliseid ehiseid valmistavad ainult Yamaha käsitöömeistrid.

Nutikad parkimisandurid

NUTIKAD PARKIMISANDURID

Peale selle, et RXi parkimisandurid teavitavad teid teel olevast objektist, aeglustavad nad teie autot automaatselt ning annavad teile märku pidurdamiseks. Kui kokkupõrge on vältimatu, peatab pidurite juhtsüsteem RXi automaatselt.

20-tollised valuveljed

20-TOLLISED VALUVELJED

Lisage nende uute viie kodaraga valuvelgede abil oma RXile isikupära. Velgedele saab lisada värvilisi liiste vastavalt sõiduki kerevärvile.

Panoraamkatus

PANORAAMKATUS

Tehases paigaldatud suur klaasist panoraamkatus loob vabadustunde, muudab pearuumi avaramaks ning täidab RXi salongi päikesevalgusega. Panoraamkatuse esiosas on avatav klaaspaneel, mis loob tunde, nagu viibiksite vabas õhus, ja elektriliselt suletav kate liiga ereda päikesega päevadeks.

Panoraamvaatemonitor

PANORAAMVAATEMONITOR

Et sõit kitsastes kohtades sujuks hõlpsamalt, pakuvad neli kaamerat peaaegu 360-kraadist vaadet sõidukit ümbritsevast alast. Panoraamvaatemonitor loob teie RXist ka virtuaalse 3D-pildi ning kuvab ekraanile juhised, mis aitavad linnas kitsastes kohtades manööverdada.

Eriti lai esiklaasinäidik

ERITI LAI ESIKLAASINÄIDIK

Sõiduki andmed projitseeritakse värviliselt otse esiklaasile. See on seni Lexusele paigaldatud esiklaasinäidikutest suurim (240 mm × 90 mm) ning võimaldab teil kontrollida selliseid andmeid nagu navigatsioonikäsklused või helisätted ilma pilku eesolevalt teelt tõstmata.

LED-salongivalgustus

LED-SALONGIVALGUSTUS

LED-salongivalgustus, mis on paigaldatud ustele, näidikupaneelile, jalaruumi ja muudesse kohtadesse, loob pingevaba, ent rafineeritud õhustiku öisel ajal sõitmiseks. Valguse hulka on optimeeritud, arvestades salongi uksekäepidemete nähtavust öösel ja peegeldust sõidu ajal.

Automaatsed kaugtuled

AUTOMAATSED KAUGTULED

Pimedal ajal kasutavad automaatsed kaugtuled vastutulevate sõidukite tuvastamiseks ja kaugtulede automaatseks ümberlülitamiseks sama kaamerat nagu täiustatud sõiduraja hoidmise abisüsteemgi. See vähendab teiste juhtide kogemata pimestamise võimalust ja laseb teil keskenduda teele.

Elektrilised tagaistmed

ELEKTRILISED TAGAISTMED

Lisavarustusena saab valida täiselektrilise kokkuvoltimismehhanismi, mille juhtimiseks on mitu mugavalt paigutatud juhtnuppu. Tagaistmel sõitjad saavad istme seljatugesid osaliselt tahapoole kallutada, seejuures jääb keskmine käetugi täiesti tasaseks.

Pimeala monitor

PIMEALA MONITOR

Tagumisele põrkerauale paigaldatud radarseadmed tuvastavad kõrvalrajal liikuvad sõidukid, mida pole küljepeeglitest näha. Kui juht annab sõiduraja vahetusest suunatulega märku ja pimealale siseneb sõiduk, süttib vastava(te)l küljepeegli(te)l ohutuli.

Tugevam veermik, parem juhitavus

TUGEVAM VEERMIK, PAREM JUHITAVUS

Tänu tugevamale veermikule, paremale esivedrustusele ja uuele roolitehnoloogiale paistab uusim RX silma täpse ja tundliku juhitavuse poolest. Täiustatud laserkeevitus- ja liimimistehnoloogia muudavad selle linnamaasturi veermiku väga tugevaks, pakkudes juhile paremat juhitavust suurel kiirusel.

Kohanduva jäikusega vedrustus

KOHANDUVA JÄIKUSEGA VEDRUSTUS

Põnevama sõidu huvides kontrollib lisavarustusse kuuluv kohanduva jäikusega vedrustus nutikalt kõigi nelja ratta summutusjõudu. See mitte ainult ei paranda sõidumugavust, vaid suurendab ka juhtimisstabiilsust.

Kümme turvapatja

KÜMME TURVAPATJA

Kõik RXi mudelid on varustatud kümne turvapadja ja turvavööde eelpingutitega. Kokkupõrke korral aktiveerivad löögiandurid eesmised kaheastmelised juhi ja kõrvalistuja turvapadjad ning külgturvapadjad. Lisaks aitavad eesistujate vigastusi vähendada põlveturvapadjad. Turvakardinad katavad täies ulatuses küljeaknad.

Climate Concierge / Nanoe® tehnoloogia

CLIMATE CONCIERGE / NANOE® TEHNOLOOGIA

RXi sise- ja välistemperatuuri pidevalt jälgiv läbimurdeline kliimavalvur (Climate Concierge) reguleerib automaatselt salongi, istmete ja rooli temperatuuri. Infrapunaandurid jälgivad tagaistmel sõitjate kehatemperatuuri ning reguleerivad selle järgi kliimaseadet ja istmesoojendust/-jahutust. Lisaks paiskab auhindadega pärjatud nanoe® tehnoloogia salongi mikroskoopilisi negatiivse laenguga ioone, mis puhastavad õhku ja eemaldavad istmetelt ebameeldiva lõhna. Need niisutavad meeldivalt ka teie nahka ja juukseid.

Mark Levinson®

MARK LEVINSON®

15 kõlariga Mark Levinson®-i Premium Surroundi helisüsteem koos GreenEdge™-i tehnoloogiaga on loodud RXi akustiliste omaduste järgi. See pakub konkurentsitult parimat 7.1-kanalilist digitaalset kodukinoelamust. Kvaliteeti aitab parandada Clari-Fi™ funktsioon, mis taastab digitaalselt tihendatud MP3-failide heli.

Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus ja pidurdamine

TAGANT RISTSUUNAS LÄHENEVA SÕIDUKI HOIATUS JA PIDURDAMINE

Pimeala monitor muudab parklates tagurdamise lihtsaks, tuvastades tagant lähenevaid sõidukeid. Kui kokkupõrkeoht on suur, aktiveerib RX pidurite juhtsüsteemi, et vältida või vähendada teie auto kahjustusi.

Juhtmeta laadija

JUHTMETA LAADIJA

Laadige ühilduvaid nutitelefone (nt iPhone 6) või muid elektroonikaseadmeid juhtmeta induktsioonlaadijaga, mis asub käepäraselt RXi keskkonsooli ees.

Täiustatud aerodünaamika

TÄIUSTATUD AERODÜNAAMIKA

RXil on suurepärane aerodünaamika tänu peaaegu ühetasasele kerealusele ja tagaspoilerile. Üldise õhutakistusteguri vähendamiseks kujundasid Lexuse insenerid ümber ka küljepeeglid ning lisasid sõiduki strateegilistesse kohtadesse tiivakesed. Need meetmed tagavad parema stabiilsuse ja juhitavuse, suurendavad kütusetõhusust ning vähendavad tuulemüra.

Viie tärniga ohutushinnang

VIIE TÄRNIGA OHUTUSHINNANG

Uus RX on oma kategooria üks turvalisemaid sõidukeid, mis sai mainekas 2015. aasta Euro NCAPi katses viis tärni. Samuti sai see suurte linnamaasturite kategoorias seni parima hinnangu jalakäijate ohutuse eest.

VASTED PUUDUVAD

Teie otsingule vastavad sõiduki funktsioonid puuduvad. Laiendage otsingut ja proovige uuesti.

rx quote 200x200 white

UHIUUS LEXUS RX VIIB JULGE JA KUULSUSRIKKA DISAINIKEELE UUELE TASEMELE, TUGINEDES SAMAL AJAL RX-I EELMISTE MUDELIPÕLVKONDADE TEEDRAJAVATELE VÄÄRTUSTELE.

Takayuki Katsuda, RXi peainsener

RX 200t F SPORT

rx fsport 200t

RABAV KUJUNDUS

RX 200t F SPORT ühendab endas julge kujunduse ja spetsiaalselt täiustatud juhitavuse, mille on välja töötanud meeskond, kes vastutab legendaarse superauto LFA ning F-seeria sportmudelite, RC Fi ja GS Fi tootmise eest. Tulemus paneb pulsi kiiremini lööma. Täiustatud välimust ilmestavad Lexusele iseloomuliku L-kujulise mustriga suurem iluvõre, pidurite jahutusavad ja aerodünaamilised uimed.

Sportlikus salongis kiindute täielikult oma F SPORTi. Käsitsi õmmeldud sportistmed toetavad keha puusadest õlgadeni. Samal ajal tagavad ergonoomiline sportrool ja eritöötlusega alumiiniumpedaalid erakordse tunnetuse ning seeläbi suurema naudingu teelolekust.

LISAVARUSTUS

TUTVUGE KASULIKU LISAVARUSTUSEGA, MIDA SAATE OMA LEXUSELE VALIDA

LISAVARUSTUS
Kõik
Välimus
Salong

VASTED PUUDUVAD

There are no available accessories for this filter. Please select another filter.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT