TUTVU RX-iga

Silmnähtav elegants muudab selle SUV-ga sõitmise erakordselt nauditavaks. Vali RX 450h iselaadiva hübriidi või dünaamilise bensiini turbomootoriga RX 300 vahel, mis on mõlemad saadaval meeliülendavate F SPORT mudelitena. Maailma üks arenenumaid tehnoloogiaid pakub uuel levelil ühenduvust, samas kui uusim Lexuse ohutussüsteem on alati käepärast.


 

 
  2019 lexus rx key features
 • Julge disain

  Esitledes kõige uuemat Lexuse disaini, on uuel RX-il elegantsem signatuurne iluvõre, viimistletumad kolmekordsed LED-esituled ja L-motiiv tagumistel LED-tuledel. Küljelt vaadatuna annavad erilised musta värvi ja kroomitud raamiga C-piilarid unikaalse ujuvkatuse efekti.

 • Takumi meisterlikkus

  Meie kuulsate käsitöömeistrite detailitäpsus on koheselt uue RX-i juures nähtav. Ülimalt täpsed nahaõmblused ja Takumide käsitsi valmistatud materjalid annavad salongile kaasaegse elegantsuse ja rafineerituse.

 • Meeliülendav sooritus

  Ükskõik, millise jõuallika valid, olgu see uuenduslik RX 450h Lexuse iselaadiv hübriidsõiduk või dünaamiline turbobensiinimootoriga RX 300, uue RX-iga sõitmine on nauditavam kui kunagi varem, kus iganes Sa ka ei seikleks.

 • Loominguline tehnoloogia

  Uues RX-is on suur 12,3-tolline multimeedia puuteekraan varasemast lihtsamini juhitav ja see pakub mugavat juurdepääsu telefoni sellistele rakendustele nagu Apple CarPlay ja Android Auto.

 • Turvalisus

  Lexuse turvasüsteem hõlmab kokkupõrke ennetussüsteemi koos jalakäijate ja ratturite tuvastusega; autonoomset sõiduraja hoidjat, mis aitab kursil püsida; BladeScan™ tüüpi kohanduvate kaugtulede süsteemi (AHS), mis tuvastab jalakäijaid ja liiklusmärke ka öösel; kohanduvat kiirushoidikut (DRCC) ja liiklusmärkide tuvastust.

 • F SPORT

  Must, mustvalge ja tulipunane nahkpolster annavad RX F SPORT mudelitele uue erilise ilme. Eksklusiivsetel istmetel pakub täiendavat küljetoestust "vahtpolsterdus" ja alumiiniumist elemendid täiustavad kaunilt meisterdatud rooliratast, mis on inspireeritud meie ikoonilisest LFA superautost. F SPORT mudeli käigukangi disain sobitub ideaalselt rooliga, kombineerides üheskoos alumiiniumist sportpedaalide ja täiustatud perforeeritud nahaga salongi sportlikku atmosfääri.

TUTVU VÄRVIVALIKUGA

Komplekteeri RX oma eelistuste järgi, proovi erinevaid värvivalikuid või jätka galerii ja omadustega tutvumist.

Pööramiseks klõpsa sõidukil

RX 450h Luxury / Black

TUNNETA RX-i

Elegantne disain. Peen käsitöö. Täiustatud jõuallikad. Uuenduslikud turvalisuse elemendid ja mitmed järgmise generatsiooni tehnoloogiad. Uus RX on kõik, mida luksulik SUV peab olema. Lisateavet selle kohta leiad siit. Seejärel tunneta seda ise.

TUNNETA RX-i

Ülalolev mudel ei ole seeria tüüpiline esindaja.

MUUD MUDELID MEIE MUDELIVALIKUS