TUTVUGE RX-IGA

Julge ja silmatorkav disain koos uskumatu mugavuse, ruumikuse ja luksuslikkusega, millega ei suuda konkureerida ükski teine linnamaastur – see ongi RX. Valikusse kuuluvad hübriidajamiga ja bensiinimootoriga RX-id, mida saate komplekteerida täpselt enda isiklikest soovidest ja vajadustest lähtuvalt.


 

 
  2018 lexus rx 450h key features
 • Paindlik ruum

  Suur ja ruumikas salong koos küllusliku pakiruumiga, kuhu mahub neli suurt kohvrit. Tagaistmete seljatoed saab osaliselt tahapoole kallutada, seejuures jääb keskmine käetugi täiesti tasaseks.

 • Viie tärni ohutus

  Lexus RX sai mainekas Euro NCAPi testis maksimaalsed viis tärni. Lexust võib kahtlusteta pidada oma klassi üheks ohutumaks mudeliks, sest kõigis kategooriates ja ka kokkuvõttes oli tema punktisumma tublisti suurem, kui oleks maksimaalse hinde saamiseks minimaalselt tarvis olnud.

 • Valikuline nelikvedu

  Mudeli RX 450h AWD E-FOURi süsteem tagab ka karmil maastikul laitmatud sõiduomadused ja esmaklassilise veojõu. Uuenduslik süsteem E-FOUR kasutab tagasillale paigaldatud täiendavat 50 kW elektrimootorit, mis lisab vajaduse korral silmapilkselt pöördemomenti.

 • Panoraamkatus

  Tehases paigaldatud suur klaasist panoraamkatus loob vabadustunde, muudab pearuumi avaramaks ning täidab RXi salongi päikesevalgusega. Panoraamkatuse esiosas on avatav klaaspaneel, mis loob tunde, nagu viibiksite vabas õhus, ja elektriliselt suletav kate liiga ereda päikesega päevadeks.

TUTVU VÄRVIVALIKUGA

Komplekteeri RX oma eelistuste järgi, proovi erinevaid värvivalikuid või jätka galerii ja omadustega tutvumist.

Pööramiseks klõpsa sõidukil

RX 450h Luxury / Black

PILGUHEIT RX-ILE

Esimese luksusliku linnamaasturi valmistajad on loonud pilkupüüdva neljanda põlvkonna RX-i, mis kummutab nii oma sisemuse kui ka välimusega eelarvamusi sellest, milline üks linnamaastur olema peaks. Sõidukisse sisenemisel avaldab muljet detailne viimistlus, samas kui sisemuses peidab ennast suurepärane ohutustehnoloogia. See ongi uus linnamaastur Lexus RX.

PILGUHEIT RX-ILE

Ülal kirjeldatud mudel ei ole seeria tüüpiline esindaja.

MUUD MUDELID MEIE MUDELIVALIKUS