TUTVUGE RX-IGA

Julge ja silmatorkav disain koos uskumatu mugavuse, ruumikuse ja luksuslikkusega, millega ei suuda konkureerida ükski teine linnamaastur – see ongi RX. Valikusse kuuluvad hübriidajamiga ja bensiinimootoriga RX-id, mida saate komplekteerida täpselt enda isiklikest soovidest ja vajadustest lähtuvalt.

2018 lexus rx 450h key features
 • Paindlik ruum

  Suur ja ruumikas salong koos küllusliku pakiruumiga, kuhu mahub neli suurt kohvrit. Tagaistmete seljatoed saab osaliselt tahapoole kallutada, seejuures jääb keskmine käetugi täiesti tasaseks.

 • Viie tärni ohutus

  Lexus RX sai mainekas Euro NCAPi testis maksimaalsed viis tärni. Lexust võib kahtlusteta pidada oma klassi üheks ohutumaks mudeliks, sest kõigis kategooriates ja ka kokkuvõttes oli tema punktisumma tublisti suurem, kui oleks maksimaalse hinde saamiseks minimaalselt tarvis olnud.

 • Valikuline nelikvedu

  Mudeli RX 450h AWD E-FOURi süsteem tagab ka karmil maastikul laitmatud sõiduomadused ja esmaklassilise veojõu. Uuenduslik süsteem E-FOUR kasutab tagasillale paigaldatud täiendavat 50 kW elektrimootorit, mis lisab vajaduse korral silmapilkselt pöördemomenti.

 • Panoraamkatus

  Tehases paigaldatud suur klaasist panoraamkatus loob vabadustunde, muudab pearuumi avaramaks ning täidab RXi salongi päikesevalgusega. Panoraamkatuse esiosas on avatav klaaspaneel, mis loob tunde, nagu viibiksite vabas õhus, ja elektriliselt suletav kate liiga ereda päikesega päevadeks.

 • Tutvu RX L-iga

  Lexuse disainimeeskond on eriti uhke RX-i uue pikema versiooni – RX 450hL-i – üle. Esmakordselt pakub see kolmandat istmerida, mis võimaldab sõidutada auto luksuslikus mugavuses seitset inimest. „Ehkki see mudel on paar sentimeetrit pikem,“ ütles Gen Ikeda, „õnnestus meil auto välimuse puhul säilitada kogu elegants ja graatsia. Ja siiski saavutasime salongis tänu nutikale kokkupakkimisele läbimurde ruumikuses.“

UUE RX L-I TUTVUSTUS

Luksusmaasturi RX L loomisega näitas Lexus, et vaid väikeste muudatustega võib esile kutsuda suure muutuse. Nii sündiski põnevalt elegantne ja RX-ile omase disainiga nägusaim mudel RX L, mille puhul oli juba selle loomisel disaineritel kohe selge, et iseloomulik kupeelik siluett peab jääma alles. Seetõttu võibki RX-ile omast disaini märgata kohe esimesest pilgust.

rx l

UUS RX L

RUUMIKAM JA MUGAVAM

Lisaks sellele, et RX L-i tagaosa on teiste mudelitega võrreldes pikem, on ka muudetud selle tagaluugi kaldenurka, tänu millele saavad isegi kolmandas reas istujad end mugavalt välja sirutada.

Lexuse nutika lahenduse abil saab kerge vaevaga kohandada kolmandat istmerida ja selle paigutust, et tekitada lisaruumi näiteks pagasi jaoks. Istmete tõstmine või langetamine käib imelihtsalt – kõigest ühe nupuvajutusega.

PILGUHEIT RX-ILE

Esimese luksuslinnamaasturi valmistajatelt tuleb neljanda põlvkonna RX, mis tõmbab tähelepanu kõikjal. RX kummutab nii oma sisemuse kui ka välimusega eelarvamusi selle kohta, milline üks linnamaastur olema peaks. Sõidukisse sisenedes avaldavad teile kohe muljet meisterlikkus ja kvaliteet, üksikasjalikkus ning teedrajav ohutustehnoloogia. Tutvustame teile enneolematut linnamaasturit Lexus RX.

PILGUHEIT RX-ILE

Ülal esitatud mudel ei esinda tootevalikut.

Next steps

MUUD MUDELID MEIE MUDELIVALIKUS