RX

TUNTUD LUKSUSLINNA-MAASTUR

Tutvuge rafineeritud linnamaasturiga, mis on loodud luksusliku elu jaoks.

TUTVUGE RX-IGA

Julged ja rõhutatud jooned avavad ukse võrreldamatu mugavuse, ruumikuse ja luksuslikkuse maailma. Tavalisest linnamaasturist sellisel tasemel viimistlust juba ei leia. Valikusse kuuluvad hübriid- ja bensiinimootorid, mis võimaldavad teil konfigureerida RXi täpselt teie nõuetele vastavaks.

RX Key Features
 • Paindlik ruum

  Suur ja ruumikas salong koos küllusliku pakiruumiga, kuhu mahub neli suurt kohvrit. Tagaistmete seljatoed saab osaliselt tahapoole kallutada, seejuures jääb keskmine käetugi täiesti tasaseks.

 • Viie tärni ohutus

  Lexus RX sai mainekas Euro NCAPi testis maksimaalsed viis tärni. Lexust võib kahtlusteta pidada oma klassi üheks ohutumaks mudeliks, sest kõigis kategooriates ja ka kokkuvõttes oli tema punktisumma tublisti suurem, kui oleks maksimaalse hinde saamiseks minimaalselt tarvis olnud.

 • Valikuline nelikvedu

  Mudeli RX 450h AWD E-FOURi süsteem tagab ka karmil maastikul laitmatud sõiduomadused ja esmaklassilise veojõu. Uuenduslik süsteem E-FOUR kasutab tagasillale paigaldatud täiendavat 50 kW elektrimootorit, mis lisab vajaduse korral silmapilkselt pöördemomenti.

 • Panoraamkatus

  Tehases paigaldatud suur klaasist panoraamkatus loob vabadustunde, muudab pearuumi avaramaks ning täidab RXi salongi päikesevalgusega. Panoraamkatuse esiosas on avatav klaaspaneel, mis loob tunde, nagu viibiksite vabas õhus, ja elektriliselt suletav kate liiga ereda päikesega päevadeks.

PILGUHEIT RX-ILE

Esimese luksuslinnamaasturi valmistajatelt tuleb neljanda põlvkonna RX, mis tõmbab tähelepanu kõikjal. RX kummutab nii oma sisemuse kui ka välimusega eelarvamusi selle kohta, milline üks linnamaastur olema peaks. Sõidukisse sisenedes avaldavad teile kohe muljet meisterlikkus ja kvaliteet, üksikasjalikkus ning teedrajav ohutustehnoloogia. Tutvustame teile enneolematut linnamaasturit Lexus RX.

PILGUHEIT RX-ILE

Ülal esitatud mudel ei esinda tootevalikut.

Next steps

MUUD MUDELID MEIE MUDELIVALIKUS