TUTVU RX L-iga

Uue RX-i täiustatud versioon pakub paindlikkust kuue kuni seitsme inimese mahutamiseks, säilitades samal ajal viimistletud välimuse ja sujuva sõidu. Funktsioonidega nagu individuaalne õhukonditsioneer, optimeeritud külgmised turvapadjad ja elektrilised istmed, tunnevad isegi kolmandal real istuvad sõitjad ennast hellitatuna ja turvaliselt.


 

 
  2019 lexus rxl key features
 • Kolmerealine luksus

  Pakkudes paindlikkust sõidutada kahte last – või kahte täiskasvanut lühematel reisidel - saab uue 6- või 7-kohalise RX L-i kolmerealisi istmeid elektriliselt juhtida teisest reast või pakiruumist. Istmeid saab liigutada 93 mm ette- või tahapoole, et võimaldada kolmandal real sõitjatele rohkem jalaruumi.

 • Julge disain

  Esitledes kõige uuemat Lexuse disaini, on uuel RX L-il elegantsem signatuurne iluvõre, viimistletumad kolmekordsed LED-esituled ja L-motiiv tagumistel LED-tuledel. Küljelt vaadatuna annavad erilised musta värvi ja kroomitud raamiga C-piilarid unikaalse ujuvkatuse efekti.

 • Takumi meisterlikkus

  Meie kuulsate käsitöömeistrite detailitäpsus on koheselt uue RX L-i juures nähtav. Ülimalt täpsed nahaõmblused ja Takumide käsitsi valmistatud materjalid annavad salongile kaasaegse elegantsuse ja rafineerituse.

 • Turvalisus

  RX L-i ja RX 450hL-i jaoks disainisime ümber külgmised turvapadjad, et veelgi tõhusamalt kaitsta kolmandas reas sõitjaid. Lexuse turvasüsteem hõlmab kokkupõrke ennetussüsteemi koos jalakäijate ja ratturite tuvastusega; autonoomset sõiduraja hoidjat, mis aitab kursil püsida; BladeScan™ tüüpi kohanduvate kaugtulede süsteemi (AHS), mis tuvastab jalakäijaid ja liiklusmärke ka öösel; kohanduvat kiirushoidikut (DRCC) ja liiklusmärkide tuvastust.

 • Meeliülendav sooritus

  Uuenduslik Lexuse iselaadiv hübriidsõiduk kombineerib omavahel 3,5-liitrise V6 bensiinimootori kahe elektrimootoriga, muutes uue RX 450hL-iga sõitmise nauditavaks, ükskõik, kus Sa ka ei seikleks.

 • Loominguline tehnoloogia

  Uues RX L-is on suur 12,3-tolline multimeedia puuteekraan varasemast lihtsamini juhitav ja see pakub mugavat juurdepääsu telefoni sellistele rakendustele nagu Apple CarPlay ja Android Auto.

TUTVU VÄRVIVALIKUGA

Pane kokku endale sobiv RX L, katseta värvivalikut või jätka mudeli omaduste ja galeriiga tutvumist.

Pööramiseks klõpsa sõidukil

RX 450hL Executive / Black

TUNNETA RX L-i

Perfektsionistlik tähelepanu detailidele on uue RX L-i iseloomulik tunnus. Alates luksusliku kliimaseadme funktsioonist kuni kolmanda rea topsihoidjate ja individuaalse õhukonditsioneerini, see SUV on ehitatud Sinu ja Sinuga reisijate vajaduste järgi. Tunneta seda kõike ise.

TUNNETA RX L-i

Ülalolev mudel ei ole seeria tüüpiline esindaja.

MUUD MUDELID MEIE MUDELIVALIKUS