2018 lexus rx l hero

RX L

RUUMIKAS LINNAMAASTUR

Seitsmekohalise linnamaasturi ruumikus koos viimistletud ja stiilse välimusega.

TUTVU RX L-IGA

See pereauto omadustega linnamaastur paneb selget rõhku luksuslikkusele: RX L on elegantne, ruumikas ja tagab selle, et kõik autos viibijad tunneksid ennast võimalikult mugavalt ja turvaliselt. RX L-il on RX-i linnamaasturile iseloomulik stiilne välimus, kuid lisaks ka võimalus istuda kolmes reas ja mahukam pakiruum. Kui väljastpoolt võib esmapilgul märgata Lexusele omast iluvõre auto eesosas ja täiuslikult kroomitud kere, siis sõiduki sisemus peidab endas hästi disainitud salongi koos innovaatilise tehnoloogiaga, mida saab kohandada vastavalt oma soovidele, et luua just endale sobilik RX L.


 

 
  2018 lexus rx l key features
 • Pikem kere

  RX L on koguni 110 mm pikem kui viiekohaline mudel. Pikem kere ja järsem tagaluugi aknanurk võimaldas luua linnamaasturi, mis sisaldab endas mahukamat pakiruumi ja seitset mugavalt paigutatud istet.

 • Trendikas stiil

  RX L kombineerib omavahel linnamaasturi mitmekülgsuse ja jõulise disaini: elegantselt peidetud katusetoed, mis loovad hõljuva katuse efekti, udutuledega ümbritsetud L-kujulised LED-tagatuled ja lisaks silmatorkav iluvõre.

 • Luksuslik istumine

  RX L-il on 40:20:40 suhtega kokkuklapitav iste ja kolmandasse ritta pääseb hõlpsalt lihtsa kangitõmbega, mille abil saab liigutada teise rea istmeid ettepoole. Luksusliku lisana on kõigi kolme rea istmete jaoks olemas topsihoidjad.

 • Kolmetsooniline kliimaseade

  Kõik reisijad saavad nautida mugavat sõitu koos nutikate lisaseadmetega nagu kolmetsooniline kliimasüsteem, mis võimaldab tagumistel sõitjatel kütet ja ventilatsiooni eraldi reguleerida.

 • Võimas multimeedium

  Juhi Display Audio süsteem sisaldab 12,3-tollist ekraani, AM/FM raadiot, Bluetooth® audiosüsteemi, hääletuvastust, mikro SD-kaardi pesa, AUX minipistikut, kahte USB-pesa ja 15 kõlarit Mark Levinson Premium helisüsteemiga. Teises reas istujate kasutuses on USB-pesad, mida saab ühendada erinevate digitaalsete seadmetega.

 • Lexus Safety System+

  RX L paneb samaaegselt rõhku nii välimusele kui ka turvalisusele. Turvalisust aitavad tagada kokkupõrke ennetussüsteem (PCS), jalakäijate tuvastus, sõiduraja hoidmise abisüsteem (LKA) koos rooli korrigeerimisvõimega, automaatsed kaugtuled (AHB) ja kohanduv kiirusehoidik, samuti ka täissuuruses turvakardinad külgedel.

AVASTA RX L-I OMADUSED

RX L-i sõidukogemus ületab igasugused ootused linnamaasturile. Ühelt poolt mitmekülgsus ja avarus, teisalt aga võluv siluett ja hästi läbimõeldud salong, mis teeb kokkuvõttes sellest stiilse ja sportliku pereauto.

AVASTA RX L-i OMADUSED

Ülal kujutatud mudel ei ole seeria tüüpiline esindaja.

TUTVU VÄRVIVALIKUGA

Pane kokku endale sobiv RX L, katseta värvivalikut või jätka mudeli omaduste ja galeriiga tutvumist.

Pööramiseks klõpsa sõidukil

RX 450hL Executive / Black

TUTVUGE LEXUS MUDELITEGA