UUS RC

TÄPNE JA SUJUV

Uue tähenduse saanud RC kupeel on omapäraselt täpne, kuid samas sujuv iseloom. Taani tippkokk Andreas Møller tegi esimese proovisõidu ning valmistas pärast seda kogu auto olemust tabava ainulaadse roa.

EMOTSIOON SÕITMISEST


 

 
  2018 lexus new rc driving emotion
 • UUS RC

  TAASLEITUD ELEGANTS

  RC välimus on inspireeritud Lexuse kupeede lipulaevast LC. Esipampri nurgad on disainitud sujuvalt esitulede juurest kokku radiaatorivõre mustriga, moodustades ühtse terviku. F SPORT mudelil on eksklusiivsed mustad liistud võre ning akende ümber.

  Vertikaalselt paigutatud väikesed LEDid esituledes ning L-kujulised LED päevasõidutuled täiendavad auto teravat ja väljapaistvat välimust. Tagatuledes on nüüd koha leidnud L-kujuline LEDide rida, mis on Lexuse kupeedele omane disainielement.

 • 
 

 
  2018 lexus new rc driving emotion quote background
  
 

 
  2018 lexus new rc driving emotion quote foreground

  TIPPKOKK ANDREAS LÕI AINULAADSE ROA PEEGELDAMAKS RC TERAVAID JOONI NING SELLE LUKSUSLIKKU INTERJÖÖRI. ROOG OLI TÄIS ÜLLATAVAID MAITSEID NAGU KERGELT SOOLANE SUHKRUVATT, MILLELE OLI PUISTATUD SIDRUNITOLMU.

TÄPNE JUHITAVUS


 

 
  2018 lexus new rc razor sharp
2018 lexus new rc quality abd space

UUS RC

TAASLOODUD SUJUVUS

Stabiilsema ja sujuvama sõidukvaliteediga ning LC-lt pärineva täpsema juhitavusega, on uus RC parem ja rafineeritum kui kunagi varem.

Uued detailid nagu uimekujulised küljeakna liistud ning väikesed kanalid tagapampris tagavad parema juhitavuse ning eeskujuliku aerodünaamika.

TÕHUSTATUD KVALITEET

Kogu sisemus – alates kõrgekvaliteedilistest materjalidest kuni täiuslikult paigutatud juhtseadiste ja näidikuteni – on loodud, et muuta sõidukogemus veelgi nauditavamaks.


 

 
  2018 lexus new rc quality abd space
 • Peen Aluminium Naguri salongi viimistlus RC F SPORT mudelitel oli inspireeritud Jaapani mõõgaterade keerduvatest mustritest. Auto sisemuses võtab vastu hubane valgus, mis on suunatud üles, et täita salong ühtlaselt maheda kumaga. Ustevalgustus kohandab end automaatselt sõidutingimustega. LC-lt tuttav uus analoogkell on paigutatud keskkonsooli kohale, olles niiviisi osa Lexuse kupeede identiteedist.

 • 
 

 
  2018 lexus new rc razor sharp quote background
  
 

 
  2018 lexus new rc razor sharp quote foreground 810x1080 v2

  TÄPSUS JA SUJUVUS AVALDUB RC-s MITMEL KUJUL. ALATES VÄGA SPORTLIKUST ELAMUSEST KUNI ÜLIMALT MUGAVA SÕIDUTUNDENI.

  Andreas Møller, kokk

EKSKLUSIIVNE ESITLUS PARIISIS

Eksklusiivne pop-up-üritus toimus kuu aega enne Lexus RC maailma esmaesitlust 2018. aasta Pariisi autonäitusel. Champs-Elysées'l asuva Copenhague'i restorani kokk Møller, kelle oskuseid hinnati Michelini tähega juba varasemalt sel aastal, lõi roa, mis sarnaselt RC iseloomule andis edasi midagi täiesti enneolematut.

Next steps