TUTVU RC-GA

Julge pilkupüüdva kujundusega sportkupee, mis pakub meeliülendavaid sõiduomadusi. RC sportliku ja jõulise hoiaku taga pakuvad lühike teljevahe ja jäik alusraam erakordset juhitavust ja erksust. See omanäoline neljaistmeline kupee on saadaval võimsa bensiini- või hübriidmootoriga, nii saad komplekteerida täpselt sellise RC, nagu soovid.


 

 
  2018 lexus rc key features 1920x1080 v4
 • Taasleitud elegants

  Esipamperi nurgad kulgevad sujuvalt esitulede juurest alla, moodustades radiaatorivõre mustriga ühtse terviku. Vertikaalselt paigutatud väikesed LED-id esituledes ning L-kujulised LED-päevasõidutuled rõhutavad auto jõulist ja väljapaistvat välimust.

  Loe disainist lähemalt

 • Täpne juhitavus

  LC-st inspireeritud uus RC on parem ja rafineeritum kui kunagi varem. Uued detailid, näiteks uimekujulised küljeakna liistud ning väikesed kanalid tagapamperis, tagavad parema juhitavuse ning eeskujuliku aerodünaamika.

  Loe suuremast jõudlusest lähemalt

 • Täiustatud turvalisus

  RC on varustatud uusima Lexus Safety System + tehnoloogiaga, mis sisaldab laia valikut ohutussüsteeme. Näiteks kokkupõrke ennetussüsteem, jalakäija tuvastus, sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem koos autonoomse sõiduraja hoidjaga, kahefaasilised automaatsed kaugtuled, kohanduv kiirushoidik ning liiklusmärkide tuvastus.

  Loe rohkem täiustatud turvalisuse kohta

 • F SPORT

  RC F SPORT mudelite F-Aluminium salongi viimistlus on inspireeritud Jaapani mõõgaterade keerduvatest mustritest. Lisaks on F SPORT mudelil eksklusiivsed mustad liistud võre ning akende ümber.

  Loe lähemalt F SPORT disaini kohta

TUTVU VÄRVITOONIDEGA

Alusta RC kohandamist oma nõudmiste järgi, katseta värvieelistustega või jätka omaduste ja galeriiga tutvumist.

Pööramiseks klõpsa sõidukil

RC 300h Luxury / Must

PROOVI RC-D

Juhile orienteeritud istekoha, jõulise välimuse ja kaunilt kujundatud salongiga Lexus RC kujutab endast muljetavaldavat tasakaalu suurest võimsusest ja täiuslikust rafineeritusest. Kui üldse mõni sportkupee on loodud elevust tekitama, siis RC võib olla just üks selline.

TUTVU RC-ga

Ülal kirjeldatud mudel ei ole seeria tüüpiline esindaja.


 

 
  2018 lexus new rc razor sharp quote background

 

 
  2018 lexus new rc razor sharp quote foreground 810x1080 v2

TÄPSE JA SUJUVAGA SÕIDUGA KAASNEVAD ERINEVAD SÕIDUREŽIIMID, ALATES VÄGA SPORTLIKUST KUNI ERITI MUGAVANI.

Andreas Møller, Kokk

EKSKLUSIIVNE ESITLUS PARIISIS

Eksklusiivne pop-up-üritus toimus kuu aega enne Lexus RC maailma esmaesitlust 2018. aasta Pariisi autonäitusel. Champs Élysées'l asuva Copenhague'i restorani kokk Andreas Møller, kelle oskuseid hinnati ka samal aastal Michelini tähega, lõi selleks puhuks roa, mis sarnaselt RC-le andis edasi midagi täiesti enneolematut.

MUUD MUDELID MEIE MUDELIVALIKUS