RC

SHARP YET SMOOTH

The new RC has been reimagined with a sporty-yet-elegant exterior drawing on the lithe design of the LC flagship coupe.

TUTVU RC-GA

Julge pilkupüüdva kujundusega sportkupee, mis pakub meeliülendavaid sõiduomadusi. RC sportliku ja jõulise hoiaku taga pakuvad lühike teljevahe ja jäik alusraam erakordset juhitavust ja erksust. See omanäoline neljaistmeline kupee on saadaval võimsa bensiini- või hübriidmootoriga, nii saad komplekteerida täpselt sellise RC, nagu soovid.


 

 
  2017 lexus rc 200t key features
 • Sportlik juhtimisasend

  Tänu madalale sportlikule juhtimisasendile tunnetad enda all olevat teed tõeliselt hästi. Lisaks reageerib auto ka kõige väiksemale rooliliigutusele.

 • Paindlik ruum

  RC mudelite standardvarustuses on praktilised 60 : 40 suhtega allaklapitavad tagaistmed. Universaalauto praktilisust, kuid sportkupee graatsiat ja rafineeritust pakkuvas sõidukis jagub tagaistmete kokkuklappimisel ruumi suuremate asjade vedamiseks.

 • Võtmeta sisenemine

  Kui ligined RC-le, võti taskus, süttivad mõlemal uksekäepidemel tervitustuled ja ukselukud avanevad käepideme puudutamise peale. Kauni vormiga käepidemed on esimesed omataolised maailmas, sest neil ei ole lukuauku.

 • Soojenduse ja nahkkattega rool

  Kauni nahkviimistlusega roolil on sõrmepesad ning tänu optimeeritud põikprofiilile istub see kätte nagu valatult. Suurema mugavuse tagamiseks külma ilma korral saab lülitada sisse roolisoojenduse.

 • Sõiduomadused ja ohutus

  Uue RC sõiduki dünaamika integreeritud juhtsüsteem ja võimsad ventileeritavad ketaspidurid võimaldavad sul ohtudest hoiduda.

TUTVU VÄRVITOONIDEGA

Alusta RC kohandamist oma nõudmiste järgi, katseta värvieelistustega või jätka omaduste ja galeriiga tutvumist.

Configure your car

Pööramiseks klõpsa sõidukil

RC 300h Luxury / Mercury Grey

PROOVI RC-D

Juhile orienteeritud istekoha, jõulise välimuse ja kaunilt kujundatud salongiga Lexus RC kujutab endast muljetavaldavat tasakaalu suurest võimsusest ja täiuslikust rafineeritusest. Kui üldse mõni sportkupee on loodud elevust tekitama, siis RC võib olla just üks selline.

EXPERIENCE THE RC

Ülal esitatud mudel ei esinda tootevalikut.


 

 
  2018 lexus new rc razor sharp quote background

 

 
  2018 lexus new rc razor sharp quote foreground 810x1080 v2

SHARP YET SMOOTH COMES ACROSS IN THE DIFFERENT DRIVING MODES, FROM A VERY SPORTING FEELING TO A VERY COMFORTABLE FEELING.

Andreas Møller, Chef

THE EXCLUSIVE PREVIEW IN PARIS

The exclusive pop-up event was held a month ahead of the Lexus RC coupe’s world premier at the Paris Motor Show 2018. Chef Møller of restaurant Copenhague on the Champs-Elysées, whose skills were honoured with a first Michelin star earlier this year, envisioned a dish that translates the essence of the reimagined RC to deliver something truly remarkable.

Next steps

MUUD MUDELID MEIE MUDELIVALIKUS