RC

TÕELINE SPORTKUPEE

Selles pilkupüüdvas sportkupees kohtuvad kupee kaasahaaravad sõiduomadused ja kujundus Lexusele omase rafineeritusega.


 

 
  2018 lexus new rc promo

RC

UUS RC

RC kupee uut iseloomu ilmestab nüüd täpne, kuid samas äärmiselt sujuv sõit.

TUTVU RC-GA

Julge pilkupüüdva kujundusega sportkupee, mis pakub meeliülendavaid sõiduomadusi. RC sportliku ja jõulise hoiaku taga pakuvad lühike teljevahe ja jäik alusraam erakordset juhitavust ja erksust. See omanäoline neljaistmeline kupee on saadaval võimsa bensiini- või hübriidmootoriga, nii saad komplekteerida täpselt sellise RC, nagu soovid.


 

 
  2017 lexus rc 200t key features
 • Sportlik juhtimisasend

  Tänu madalale sportlikule juhtimisasendile tunnetad enda all olevat teed tõeliselt hästi. Lisaks reageerib auto ka kõige väiksemale rooliliigutusele.

 • Paindlik ruum

  RC mudelite standardvarustuses on praktilised 60 : 40 suhtega allaklapitavad tagaistmed. Universaalauto praktilisust, kuid sportkupee graatsiat ja rafineeritust pakkuvas sõidukis jagub tagaistmete kokkuklappimisel ruumi suuremate asjade vedamiseks.

 • Võtmeta sisenemine

  Kui ligined RC-le, võti taskus, süttivad mõlemal uksekäepidemel tervitustuled ja ukselukud avanevad käepideme puudutamise peale. Kauni vormiga käepidemed on esimesed omataolised maailmas, sest neil ei ole lukuauku.

 • Soojenduse ja nahkkattega rool

  Kauni nahkviimistlusega roolil on sõrmepesad ning tänu optimeeritud põikprofiilile istub see kätte nagu valatult. Suurema mugavuse tagamiseks külma ilma korral saab lülitada sisse roolisoojenduse.

 • Sõiduomadused ja ohutus

  Uue RC sõiduki dünaamika integreeritud juhtsüsteem ja võimsad ventileeritavad ketaspidurid võimaldavad sul ohtudest hoiduda.

TUTVU VÄRVITOONIDEGA

Alusta RC kohandamist oma nõudmiste järgi, katseta värvieelistustega või jätka omaduste ja galeriiga tutvumist.

Configure your car

Pööramiseks klõpsa sõidukil

RC 300h Luxury / Mercury Grey

PROOVI RC-D

Juhile orienteeritud istekoha, jõulise välimuse ja kaunilt kujundatud salongiga Lexus RC kujutab endast muljetavaldavat tasakaalu suurest võimsusest ja täiuslikust rafineeritusest. Kui üldse mõni sportkupee on loodud elevust tekitama, siis RC võib olla just üks selline.

PROOVI RC-D

Ülal esitatud mudel ei esinda tootevalikut.

Next steps

MUUD MUDELID MEIE MUDELIVALIKUS