TUTVU RC F-IGA

Tänu madalale jõulisele hoiakule ja võidusõiduautodele omastele joontele on võimatu RC F-i mitte märgata. Ja miks peaksidki tahtma seda rabavat 2 + 2 kupeed märkamata jätta? RC F on loodud kutsuma esile tugevat füüsilist reaktsiooni juhtides, kes nõuavad kompromissitut võimsust ja täielikku rafineeritust.

    RC F Key Features
 • Võimas käsitsi ehitatud V8 mootor

  5,0-liitrine V8 mootor on meie Tahara tehases käsitsi kokku pandud ja stetoskoobi abil häälestatud. Jõuallikas arendab 477 DIN hj võimsust ja üle 520 Nm pöördemomenti. Plokikaas ja kõik liikuvad osad on konstrueeritud nii, et kõrgetel pööretel oleks mootori võimsus võimalikult suur.

 • Sports VDIM

  Sports VDIM (sõiduki dünaamika integreeritud juhtimissüsteem) võimaldab nautida RC F-i võimsust sujuvalt ja ohutult – ja seda isegi suurel kiirusel kurve võttes.

 • Pakett Carbon

  Superauto Lexus LFA ja võidusõiduauto IS F CCS-R jaoks välja töötatud süsinikkiutehnoloogiat kasutatakse ka RC F-i lisapaketis Carbon, mis muudab sõiduki 9,5 kg kergemaks.

 • 8-käiguline käigukast Sport Direct Shift

  V8 mootori juurde kuulub kaheksakäiguline järjestiklülitusega käigukast Sport Direct Shift (SDS), mida saab lülitada ka käsirežiimile. Kasti käigukontrollisüsteem on nii tundlik, et reageerib täpselt igale väikesele gaasipedaali liikumisele.

 • 19-tollised sepistatud valuveljed

  Lisavarustusena pakutavad RC F-i veljed pole valatud, vaid sepistatud. Nimelt on nende valmistamisel kasutatud protsessi, mis imiteerib sepa haamrilööke. Tulemuseks on kerge ja tugeva struktuuriga metall.

 • Nahkkattega sportistmed

  Kõrge seljatoega istmete valmistamisel on kasutatud Lexuse integreeritud vahutehnoloogiat, mille tulemuseks on tõeliselt mugavad ja tõhusat tuge pakkuvad istmed. Istmepatjade kuju ja jäikust on optimeeritud, et vähendada survet tundlikule istmikupiirkonnale.

PROOVI UUT RC F-I

Võlvja kapoti all peitub meie läbi aegade võimsaim V8 mootor. Selle ainus eesmärk on pakkuda muljetavaldavat võimsust. Kuuled kahe käigu vahepeal mootori töös nauditavat toonimuutust ja veojõukontroll tagab stabiilsuse ka suurel kiirusel. RC F väljendab tõelise võidusõidukupee olemust.

 • PROOVI UUT RC F-I

  Ülal kirjeldatud mudel ei ole seeria tüüpiline esindaja.

500 6af93f06-b36d-4a73-928b-63dc8774834e

Pööramiseks lohista hiirega

Vali varustustase Luxury Track Edition Carbon
270
Max kiirus, km/h

MUUD MUDELID MEIE MUDELIVALIKUS