concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

NX 200t

UUE NX-I MULJETAVALDAVALT LINNALIK DISAIN


DIN hj 238
CO2 kombineeritud, g/km 183
Kombineeritud kütusekulu (l/100 km) 7,9
Kiirendus 0-100 km/h 7,1
Maksimumkiirus, km/h 200

ALATES 45 350 €

PILKUPÜÜDVAD NURGAD

AVASTAGE, KUI NAUDITAVAD ON TURBOLAADIMISEGA MOOTOR JA HOOBADEGA KÄIGUVAHETUS.

Uhiuus kaheliitrine 238 hj turbolaaduriga bensiinimootor muudab sõidu NX 200t-ga väga nauditavaks. Uut kompaktmaasturit NX 200t, mida kaunistavad tippmootorrataste eeskujul kaks alumiiniumist summutitoru, iseloomustavad võimas kiirendus ja jõulised sõiduomadused. Tänu elektroonilise juhtimisega nelikveole ja ülitundlikule kuuekäigulisele automaatkäigukastile tagavad käiguvahetushoovad juhile kindla kontrolli auto üle.

SÕIDUKI OMADUSED

ÕPPIGE MUDELIT NX 200t PAREMINI TUNDMA

Sõitmine NX 200t-ga - Tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OMADUSED

Jõulise hoiaku ja silmapaistva välimusega uut kompaktmaasturit NX 200t kaunistavad Lexusele iseloomulik liivakellakujuline iluvõre ning maitsekad LED-tuled ees ja taga. Uus NX 200t, milles on sama palju nüüdisaegset kunsti kui autot, ei jää märkamatuks. Selle teravate, ent voogavate joonte loomisel said Lexuse disainerid inspiratsiooni sulametalli intrigeerivast ilust. NXile lähenemisel süttib teie tervitamiseks uksekäepidemete valgus. Peale selle hakkavad silma jõuline ja tõusev küljejoon ning kupeesarnane siluett. Ees on LED-esituled ja noolepeakujulised päevatuled, mis annavad edasi Lexuse eripära. Tagaosas visandavad kalliskivisarnased LED-tagatuled Lexusele omase L-kujulise signatuuri, rõhutades selle kompaktmaasturi võimsaid jooni.

Uhiuus kaheliitrine 238 hj turbolaaduriga bensiinimootor muudab sõidu NX 200t-ga väga nauditavaks. Uut kompaktmaasturit NX 200t, mida kaunistavad tippmootorrataste eeskujul kaks alumiiniumist summutitoru, iseloomustavad võimas kiirendus ja jõulised sõiduomadused. Tänu elektroonilise juhtimisega nelikveole ja ülitundlikule kuuekäigulisele automaatkäigukastile tagavad käiguvahetushoovad juhile kindla kontrolli auto üle.

NX 200t sisemus – tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OMADUSED

Tänu sellele, et juhikoht asetseb kõrgemal kui enamikus teistes autodes, saate nautida vaadet linnale, istudes mugavalt NX 200t kauni viimistlusega nahkistmetel. Sõitjateruumis valitseb alati meeldiv õhustik ja seda olenemata ilmaoludest: S-Flow’ kliimaseade reguleerib ainult hõivatud istmete temperatuuri, samas kui tõhus elektriline istmesoojendus teeb ökorežiimil töötades olemise eriti mõnusaks just külmadel hommikutundidel. Manööverdamist lihtsustab panoraamvaatemonitor, millele edastavad teavet neli märkamatuks jäävat kaamerat. Need asuvad esivõrel, küljepeeglites (kaamerad töötavad isegi siis, kui peeglid on kokku klapitud) ja tagaluugil ning ekraanil kuvatakse digijuhised muretuks liiklemiseks kitsastes linnaoludes.

NX 200t ohutus – tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OMADUSED

Uus NX 200t on valmistatud nii, et see vähendaks juhi väsimust: selles osas on abiks näiteks ergonoomiline juhiasend, mis aitab sõidule keskenduda. Tänu laiale pidurdus- ja veojõusüsteemide valikule, mis hõlmab ka veojõukontrolli ja sõiduki stabiilsuskontrolli, on see praegu pakutavatest üks turvalisemaid luksuslikke kompaktmaastureid. Kindlustunnet sisendab ka see, et juhi ja kaassõitjate ohutuse tagamiseks on autos kaheksa turvapatja (sh täispikad turvakardinad).

18-tollised valuveljed

18-TOLLISED VALUVELJED

Need intrigeerivad U-tähe kujuliste kodaratega valuveljed, mis kuuluvad varustustasemetel Comfort, Business ja Executive standardvarustusse, annavad sõidukile terava ja radikaalse profiili. Sportlikku ilmet täiendavad 225/60 R18 mõõdus rehvid.

LED-tagatuled

LED-TAGATULED

Tagumised LED-tuled moodustavad elegantse, Lexusele iseloomuliku L-tähe ning tagaluuk ja kerepaneelid sulanduvad märkamatult tervikuks. Spetsiaalsed paksud klaasid annavad tuledele kristallselge välimuse ning mõjuvad ka ajal, mil tulesid ei kasutata, väga meeldivalt.

Turbolaadur

TURBOLAADUR

Uus ülitõhus kaksikspiraaliga turbolaadur tagab kõigil pööretel suure pöördemomendi. Tänu optimeeritud kujuga turbiinilabadele ja vähendatud hõõrdumisega laagritele on turbolaadur oma kompaktsetest mõõtmetest hoolimata uskumatult efektiivne.

Lexuse meistritöö

LEXUSE MEISTRITÖÖ

Uus NX 200t, mida kaunistavad käsitsi viimistletud shimamoku puidust ehised ja kena kujuga nahkistmed, seab lati sedalaadi kompaktmaasturite seas täiesti uuele kõrgusele. See on valminud Lexuse Kyūshū tehase tolmuvabades ruumides, kus värvimistsehhi töötajatel tuleb enne tööle asumist läbida kaks vaakumkambrit, et eemaldada eririietuselt ja juustest kõik tolmuosakesed. Tolmuosakesi hoiab eemal ka veekardin, mida kutsutakse hellitavalt Niagara joaks. Läikiva värvitud pinna saamiseks lihvitakse kõiki aluskihte käsitsi (see on väga aeganõudev tegevus, mida enamasti kasutatakse vaid eritellimusena valmivate autode juures). Enne auto üleandmist tehakse iga NXi kompaktmaasturiga 30 km proovisõit.

Kompaktmaasturi sõiduomadused

KOMPAKTMAASTURI SÕIDUOMADUSED

Täpse juhitavuse ja nauditava sõiduelamuse tagamiseks mistahes teeolude korral katsetati ja täiustati uut kompaktmaasturit NX 200t esmalt moodsaimal sõidusimulaatoril ning seejärel sõideti sellega kõige karmimates arktilistes oludes ja kõrbetingimustes maha sadu tuhandeid kilomeetreid.

Uus NX 200t on uskumatult sujuv ja täpne tänu uhiuuele alusraamile, vedrustusele ja roolisüsteemile. NX 200t jäikuse tagab esmaklassiline laserkeevitus ja liimimistehnoloogia. Nii ongi tulemuseks eriti jõuline kompaktmaastur, mis rõõmustab juhte oma suurepäraste sõiduomadustega. NX, millel on kompaktne MacPhersoni tüüpi eesmine keerdvedrustus ja topeltõõtshark-tagavedrustus, püsib suurepäraselt teel, on kurvides sedaanilikult stabiilne ja erakordselt kindel ka sirgel teel.

Veojõukontroll / sõiduki stabiilsuskontroll

VEOJÕUKONTROLL / SÕIDUKI STABIILSUSKONTROLL

Veojõukontroll suurendab NX 200t rataste haarduvust teepinnaga, eriti paigalt võttes või kiirendades ebatasasel või libedal teel. Niipea kui tuvastatakse rataste kohapeal ringi käimine, rakendab veojõukontroll korrigeerivaid abinõusid, säilitades seeläbi veojõu.

Sõiduki stabiilsuskontroll aitab vältida kontrolli kaotamist sõiduki üle, seda eriti järskudes kurvides või külglibisemise korral. Pidurite valikulise rakendamise ja/või võimsuse vähendamisega paraneb stabiilsus ja väheneb sõiduki kiirus.

Sõitjate jaoks turvaline salongiraam / 8 turvapatja

SÕITJATE JAOKS TURVALINE SALONGIRAAM / 8 TURVAPATJA

Peale ülitugeva salongiraami, mis on sõitjate jaoks turvaline, aitavad nende ohutust tagada ka kaheksa turvapatja. Juhti ja kõrvalistujat kaitsevad kahefaasilised pea turvapadjad ning põlvede ja külgmised turvapadjad. Auto mõlemal küljel on täispikad turvakardinad. Kõik turvavööd, välja arvatud tagumise keskmise istme vöö, on varustatud eelpingutitega. Sellised tipptasemel turvasüsteemid on uue NX 200t standardvarustuses.

Esiistmete konstruktsioon piirab tagant otsasõidu korral kaela paindumist. Tugevdatud istmeraamid lasevad rindkerel seljatoe vastu vajuda ja peatoed toetavad tänu oma asetusele pead veelgi tõhusamalt.

Juhtmevaba telefonilaadija

JUHTMEVABA TELEFONILAADIJA

Ühilduvaid nutitelefone ja muid elektroonikaseadmeid saab laadida induktiivse juhtmevaba akulaadijaga, mis asub käepäraselt NXi keskkonsooli laekas.

Pimeala jälgimise süsteem / tagurdamisel ette sõitva auto hoiatussüsteem

PIMEALA JÄLGIMISE SÜSTEEM / TAGURDAMISEL ETTE SÕITVA AUTO HOIATUSSÜSTEEM

Tagumisele kaitserauale paigaldatud radarseadmed tuvastavad sõidukid, mis sisenevad kõrvalrajalt küljepeeglitest nähtamatule alale. Kui juht kavatseb sõidurada vahetada ja pimealas on mõni sõiduk, edastab pimeala jälgimise süsteem otsekohe küljepeeglisse hoiatussignaali.

Tagurdamisel näiteks autoderohkes parklas kontrollib tagurdamisel ette sõitva auto hoiatussüsteem (RCTA) pimeala jälgimise süsteemi radari abil, kas auto taha, kuhu juhil on raske näha, on liikumas teisi sõidukeid. Kui selles alas tuvastatakse mõni sõiduk, annab RCTA küljepeeglite vahendusel sellest visuaalselt märku ja kostab helisignaal.

Sõidurežiimi valikunupp

SÕIDUREŽIIMI VALIKUNUPP

Sellel sõidurõõmu pakkuval ja linnaliikluses vilkal kompaktmaasturil on sõidurežiimi valikunupp, mille abil saate NX 200t sõiduomaduste peenhäälestamiseks valida sobiva režiimi – ECO kuni SPORT S+.

Kaheliitrine turbobensiinimootor

KAHELIITRINE TURBOBENSIINIMOOTOR

Lexuse uhiuus kaheliitrine turbomootor, milles on täiesti uudsel viisil ühendatud vesijahutusega silindripea, sisseehitatud väljalasketorustik ja kaksikspiraaliga turbolaadur, tagab gaasipedaali suurema tundlikkuse ja meelierutava sõiduelamuse. Kütusesäästlikkust suurendab see, et tänu uuenduslikule klapiajastusele saab mootor vajadust mööda töötada kas Otto või Atkinsoni tsüklis. Eriti karmides oludes – sealhulgas kaks nädalat sõitmist 3000 m kõrgusel asuvates mäekurudes ja üle 50 °C kuumuses – katsetatud uue mootori suurim võimsus on 175 kW (238 hj) ja suurim pöördemoment 350 Nm.

Lexuse lihtne ja loogiline tehnoloogia

LEXUSE LIHTNE JA LOOGILINE TEHNOLOOGIA

Kui lähenete NX 200t-le, autovõtmed taskus, süttib teie tervitamiseks kõigi nelja uksekäepideme mahe valgustus ja uksed avanevad lukust puudutuse peale. Kauni vormiga käepidemetel, mis on maailmas esimesed omalaadsed, ei ole lukuauke.

Uue NX 200t lihtne ja loogiline tehnoloogia teeb sõitmise palju mugavamaks: nutikas laetuli süttib, kui sirutate käe selle poole – nii ei ole teil tarvis pimedas selle sisselülitamiseks ringi kobada. Lisaks peab tagaluuk meeles, kui kõrgele üles te selle tavaliselt lükkate. Sisemust, mille kaunis viimistlus on takumi käsitöömeistrite kätetöö, täiustab liivakellakujulisest iluvõrest kantud keskkonsool ning elegantsust lisavad analoogkell ja sisevalgustus. Istmed on ülimugavad ja nende asendit saab reguleerida kaheksas suunas, peale selle on võimalik tagaistmeid 60 : 40 jaotusega alla klappida, et teha ruumi suuskadele või surfilaudadele.

Kuuekäiguline automaatkäigukast

KUUEKÄIGULINE AUTOMAATKÄIGUKAST

NX 200t uus kuuekäiguline automaatkäigukast on välja töötatud turbomootori parima jõudluse tagamiseks. Tänu uuele pöördemomendi kontrolliloogikale optimeerib süsteem pidevalt mootori ülekantavat pöördejõudu, tagades gaasipedaali suure tundlikkuse ja suurepärase kütusesäästlikkuse.

Kolme lambi ja L-signatuuriga kalliskivisarnased LED-esituled

KOLME LAMBI JA L-SIGNATUURIGA KALLISKIVISARNASED LED-ESITULED

Kolme lambi ja L-signatuuriga kalliskivisarnastel LED-esituledel on lähi- ja kaugtulede tarbeks sama valgusallikas. Spetsiaalselt F SPORTi ja luksusmudelite jaoks välja töötatud L-kujulised paksude seintega täis-LED-päevatuled toovad veelgi paremini esile NX 200t muljetavaldava olemuse.

Tagaosas kannavad elegantsed LED-tuled Lexusele omast L-signatuuri ja pakiluugi piirjooned jäävad täiesti märkamatuks. Tänu paksude seinte vormimise tehnoloogiale näevad tuled välja kristalsed ja on väga silmatorkavad isegi siis, kui need ei ole sisse lülitatud.

Eesmistele LED-udutuledele, milles on kasutatud uudset, kurvide läbimist hõlbustavat lahendust, sekundeerivad liivakellakujuline iluvõre ja LED-päevatuled. Need aitavad ka vähendada auto üldist energiatarvet.

Mark Levinson®-i helisüsteem

MARK LEVINSON®-I HELISÜSTEEM

14 kõlari ja GreenEdge™-i tehnoloogiaga helisüsteemi Mark Levinson® Premium Surround on kohandatud NXi akustiliste omadustega. See tagab konkurentsitult parima 7,1-kanalilise digitaalse kodukinoelamuse ja seda muu hulgas tänu süsteemile Clari-Fi™, mis taastab kokkupakitud MP3-failide esialgse helikvaliteedi.

Lexuse internetipõhised teenused

LEXUSE INTERNETIPÕHISED TEENUSED

Uus NX 200t pakub selliseid teenuseid nagu internetiotsing, Google Street View®, Panoramio® ja Connected Traffic. Mugavust lisab võimalus saata planeeritud marsruut oma süle- või tahvelarvutist NXi navigatsioonisüsteemi.

Nelikvedu

NELIKVEDU

NX 200t nelikvedu jagab olenevalt teeoludest ja juhi sõidustiilist veojõudu optimaalselt esi- ja tagarataste vahel suhtega 50 : 50 kuni 100 : 0. Sõitu alustades või libedal teel kiirendades kantakse maksimaalse haarduvuse tagamiseks veojõudu üle kõigile neljale rattale. Suurema kiirusega tavapärase sõidustiili korral suunatakse veojõudu vaid esiratastele, et suurendada kütusesäästlikkust.

S-FLOW’ kliimaseade

S-FLOW’ KLIIMASEADE

Võimas kahetsooniline kliimaseade on ka väga energiatõhus ja seda tänu nutikale süsteemile S-Flow, mis reguleerib temperatuuri ainult hõivatud istmetel.

Külmades oludes lisab mugavust ka see, et kõrgematel varustustasemetel on olemas roolisoojendus. Roolisoojenduse sisselülitamiseks piisab nupuvajutusest, pärast kindlaksmääratud aja möödumist lülitub soojendus automaatselt välja.

Panoraamvaatemonitor

PANORAAMVAATEMONITOR

Et hõlbustada kitsastes oludes sõitmist, edastavad neli kaamerat peaaegu 360-kraadise vaate auto ümbrusest. Lexuse esimene panoraamvaatemonitor loob ka teie NXist virtuaalse kolmemõõtmelise pildi ja ekraanil kuvatavad juhised on abiks manööverdamisel kitsastes linnaoludes.

Lexuse esmaklassiline navigatsioonisüsteem / puutepadi

LEXUSE ESMAKLASSILINE NAVIGATSIOONISÜSTEEM / PUUTEPADI

8-tollist ekraani, mis edastab erksates värvides kolmemõõtmelisi kujutisi ja paljusid kaardivalikuid, saab käsitseda puutepadja vahendusel või häälkäsklustega. Süsteem suudab isegi panna kokku QR-koodi, et aidata teil nutitelefoni abil jalgsi lõppsihtkohta jõuda.

Veel üks Lexuse uudislahendus on Remote Touchi juhtseadisega puutepadi, mille abil saavad esiistmetel sõitjad interaktiivselt käsitseda 8-tollist multimeediaekraani. Tänu ergonoomilisele disainile on seda sama lihtne kasutada kui nutitelefoni või tahvelarvutit.

Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteem (RCTA)

TAGANT RISTSUUNAS LÄHENEVA SÕIDUKI HOIATUSSÜSTEEM

Kui teil on vaja kitsas parklas tagurdada, aitab tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteem (RCTA) koos pimeala monitoriga jälgida autosid, mis liginevad teile raskesti märgatava nurga alt. Kui RCTA tuvastab sõiduki, annab ta sellest teile nii uksepeeglitel olevate ohutulede kui ka helisignaaliga märku.

Tervitavad tuled

TERVITAVAD TULED

Kui teil on võti taskus või kotis ning te lähenete oma NXile, süttivad sõiduki välis- ja lombituled, et teid tervitada ja teile pimedas teed juhatada.

VASTED PUUDUVAD

Teie otsingule vastavad sõiduki funktsioonid puuduvad. Laiendage otsingut ja proovige uuesti.

NX 200t F SPORT

nx 200t f sport

RABAV KUJUNDUS

NX 200t F SPORT ühendab endas julge kujunduse ja spetsiaalselt täiustatud juhitavuse, mille on välja töötanud meeskond, kes vastutab legendaarse superauto LFA ning F-seeria sportmudelite, RC Fi ja GS Fi tootmise eest. Tulemus paneb pulsi kiiremini lööma. Täiustatud välimust ilmestavad Lexusele iseloomuliku L-kujulise mustriga suurem iluvõre, pidurite jahutusavad ja aerodünaamilised uimed.

Sportlikus salongis kiindute täielikult oma F SPORTi. Käsitsi õmmeldud sportistmed toetavad keha puusadest õlgadeni. Samal ajal tagavad ergonoomiline sportrool ja eritöötlusega alumiiniumpedaalid erakordse tunnetuse ning seeläbi suurema naudingu teelolekust.

LISAVARUSTUS

TUTVUGE KASULIKU LISAVARUSTUSEGA, MIDA SAATE OMA LEXUSELE LISADA

LISAVARUSTUS
Kõik
Välimus
Salong

VASTED PUUDUVAD

There are no available accessories for this filter. Please select another filter.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT