Hero

NX

NX KYUSHU EDITION

LOODUD ERISTUMA

Uus NX Kyushu Edition on saanud julgema, saledama ja pilkupüüdvama välimuse. Lõõgastu Takumide meisterdatud Tahara istmetel, mida ilmestavad väljapaistvad karmiinpunased õmblused. Sõiduki omapärast välimust rõhutavad ka hoolikalt kujundatud mustad küljepeeglid.

    Paralax 1

NX KYUSHU EDITION

SILMAPAISTEV DISAIN

NX Kyushu Edition valmib meie Lõuna-Jaapanis asuvas tehases, kus töötavad oma ala vaieldamatud spetsialistid – Takumi käsitöömeistrid. Sisemuses peidab end Tahara polsterdus, hõbedased iluliistud ja muljetavaldav disain, mida täiendavad tehnoloogilised funktsioonid: elektriline tagaluuk, esiistmete soojendused ja parkimisabi monitor. Väljastpoolt torkab silma kaunis külgprofiil, eristuvad 18-tollised valuveljed ja rattakoopa liistud.

Tutvu Takumidega

    Parallax Image 2

NX KYUSHU EDITION

LINNAMAASTURI JÕUD

Lexuse iselaadiva hübriidtehnoloogiaga sõiduk saab oma jõu 2,5-liitriselt bensiinimootorilt ja elektrimootori(te)lt, mille tulemusena on tegemist jõulise, kuid samas ökonoomse lahendusega. 2-liitrine bensiinimootor koos uue põlvkonna VVT-i süsteemiga tagab erksa reageerimisvõime, efektiivsuse ning hea kiirenduse.

    Parallax Image 3 Intuitive Technology

NX KYUSHU EDITION

INTUITIIVNE TEHNOLOOGIA

NX Kyushu Edition kasutab intuitiivset tehnoloogiat, millega muuta Sinu elu lihtsamaks ja nauditavamaks. Puuteplaat võimaldab kontrollida 10,3-tollist keskekraani ning Lexus Link äpp aitab planeerida teekondi, broneerida aega teeninduses ja saada hea ülevaade sõitmise analüütikast. Iga NX Kyushu Edition on varustatud meie innovaatilise ohutussüsteemiga Lexus Safety System +, pimeala monitoriga ja tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteemiga (RCTA).