2018 lexus nx hybrid my18 hero campaign

UUS NX 300h

LEXUSE LINNAMAASTURITE LIPULAEV

Elegantne ja võimas linnamaastur, mis ei jäta kedagi külmaks.

TUTVU NX-IGA

Lexuse uusimat disaini esindav NX sisaldab jõulise välimusega iluvõret koos stiilsete suitsuse kroomi toonis detailide ja sportike LED-esituledega. Meeldivalt erksa linnasõidu kogemiseks saab valida mitmete iselaadiva hübriidajamiga mudelite vahel.

2018 lexus nx 300 f sport key features
  • Hübriidajam

    Nii bensiini- kui ka elektrimootorist sujuvalt jõudu ammutava NX 300h-ga sõitmine on puhas nauding, mida täiendab väike heitkogus ja kütusekulu.

  • Luksuslik salong

    Jäädes truuks Kaizeni tõekspidamisele püüelda pideva täiustumise poole, on NX-i salong nüüd luksuslikum ja viimistletum kui kunagi varem. Kohe jääb silma suurem 10,3-tolline Lexuse kvaliteetne naviekraan, rooli taga istumise kogemust täiendavad aga ülitäpsed nahaõmblused ja peenelt töödeldud viimistlusdetailid.

  • Uuendatud vedrustuslahendus

    NX-i uuendatud vedrustuslahendus on läbinud hoolika arendusprotsessi ja ranged testid meie Takumi meisterjuhtide käe all. Tänu sellele võimaldab kohanduv vedrustus nüüd kuni 650 reguleerimisvarianti.

NX-I ÜLEVAADE

Sulametalli ilust inspireeritud NX kulgeb pingutuseta läbi linnakeskkonna. See rikastab teie sõiduelamust intuitiivselt kasutatava tehnoloogiaga alates kauni viimistlusega nahkistmetest kuni kvaliteetse helisüsteemini.

NX-I ÜLEVAADE

Ülal kujutatud mudel ei ole seeria tüüpiline esindaja.

Next steps

TUTVUGE LEXUS MUDELITEGA