NX

HÄMMASTAVALT LUKSUSLIK KOMPAKT-MAASTUR

See linnaliikluses pilke püüdma loodud maastur on alati valmis linnaseiklusteks.

TUTVU NX-IGA

Moodne kunstiteos ilmub metropoli Lexus NX-i silmatorkavalt voogavates joontes. Tänu Lexuse uusimale täishübriidajamile, muljetavaldavale varustuse loetelule ja muule rikkalikule lisavarustusele võid nüüd tõesti komplekteerida NX-i oma eluviisi järgi.

2017 lexus nx key features
 • Kompaktmaasturi sõiduomadused

  NX, mille esisillas on kasutatud kompaktset MacPhersoni keerdvedrustust ja tagasillas keerukat topeltõõtsharkidega vedrustust, püsib suurepäraselt teel, käitub kurvides kindlalt nagu sedaan ning on otse sõites väga stabiilne.

 • Luksuslik viimistlus

  Selle all ei mõelda ainult kogu viimistluse taset, vaid ka läbimõeldud detaile, näiteks käsitsi viimistletud shimamoku puidust iluliistud või kaunid kaheksas suunas reguleeritavad elektrilised nahkistmed.

 • Nutikas ohutus

  Ohutussüsteem Lexus Safety System+ hõlmab intuitiivset teavet juhile, paremat vaadet ettepoole, koheseid hoiatusi ohtude ja kokkupõrkeohtude kohta ning autonoomset hädapidurdust.

 • Paindlik ruum

  Kõigi NX-i mudelite standardvarustuses on praktiline 60 : 40 suhtega allaklapitav tagaistme seljatugi, mis võimaldab hoida sõidukis ka suuremaid esemeid.

 • Valikus bensiini- ja hübriidmootor

  Tänu valikusse kuuluvatele hübriid- ja bensiinimootoritele, muljetavaldavale varustusele ja rikkalikele varustustasemetele, sh F SPORTile, saad komplekteerida endale täiusliku NX-i.

PROOVI NX-I

Metallikangide rabavast ja struktuursest ilust inspireeritud NX jätab terava kupeeliku silueti mulje läbi linna liikumisel. See maastur on loodud metropoli jaoks, tundes suurt rõõmu linnakeskkonnale iseloomulikust seiskamisest ja käivitamisest.

PROOVI NX-I

Ülal esitatud mudel ei esinda tootevalikut.

Next steps

MUUD MUDELID MEIE MUDELIVALIKUS