TUTVU LS-IGA

Uhiuus viienda põlvkonna Lexuse lipulaev, mis on viie aasta pikkuse loometöö tulemus, muudab luksussedaani täiesti uueks kunstivormiks. Meie disainerid on alati nihutanud piire, ent uue LS-i tehnoloogia puhul on neid avardatud veelgi rohkem. Põhjalikult ümber kujundatud mudel pakub suurepärast juhitavust ja meeliülendavaid sõiduomadusi, ent keeldub tegemast järeleandmisi mugavuses ja luksuses.


 

 
  2018 lexus ls key features
 • Tõeline omotenashi tervitus

  Jaapanlikust külalislahkusest inspireerituna tervitab uus LS sind uksekäepideme puudutamisel. Samal ajal laskuvad esiistmete padjad automaatselt madalamale, et oleks lihtsam autosse pääseda.

 • Mark Levinson®-i Surround Soundi helisüsteem

  Vaikne rahulik salong on ideaalne koht Mark Levinson®-i süsteemile, mis on varustatud helitehnoloogiaga Quantum Logic Immersion ja laekõlaritega, et tekitada ainulaadne kontserdiga sarnane kolmemõõtmeline helielamus.

 • Bensiini- või hübriidtehnoloogia

  Valikus on kas mitmeastmeline hübriidsüsteem või 3,5-liitrine kahe turboülelaaduriga V6 bensiinimootor, mille puhul LS jätkab sõiduomaduste, sujuvuse, vaikuse ja ökonoomsuse uuele tasemele viimist.

 • Eksklusiivne Lexus Safety System + A

  Tänu meie juhtrollile õnnetuste ennetamises, on kõik LS mudelid juba standardis varustatud ohutussüsteemiga Lexus Safety System +. Pakett sisaldab kokkupõrke ennetussüsteemi koos jalakäija tuvastusega, sõidurajalt lahkumise hoiatust koos autonoomse sõiduraja hoidjaga, automaatseid kaugtulesid, kohanduvat kiirushoidikut ning liiklusmärkide tuvastust. Veelgi paremat tuge pakub Lexus Safety System + A, mis on eksklusiivselt saadaval vaid Lexus LS mudelile ja kombineerib endas uued juhiabid. Süsteemi kuulub kokkupõrke ennetussüsteem koos jalakäija tuvastuse, aktiivse juhtimisabi, eesti risti lähenevate sõidukite hoiatuse, Lexus CoDrive süsteemi ja kahefaasiliste kohanduvate kaugtuledega.

TUTVU VÄRVITOONIDEGA

Alusta LSi kohandamist oma nõudmiste järgi, katseta värvieelistustega või jätka omaduste ja galeriiga tutvumist.

Pööramiseks klõpsa sõidukil

LS 500h Luxury / Black

PROOVI LS-I

Peale pilkupüüdva dünaamilise välimuse paistab LS silma ka suurepäraste juhile orienteeritud sõiduomadustega. Tänu uutele ja täiustatud seadmetele ja funktsioonidele pakub see võimas luksussedaan erksaid sõiduomadusi ning ülimat mugavust ja viimistletust.

PROOVI LS-I

Ülalolev mudel ei ole seeria tüüpiline esindaja.

TUTVUGE LEXUS MUDELITEGA