concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

bg hero

LC

LEXUS

LEXUS LC 500 JA LC 500h

LC JÕUAB EUROOPA MÜÜGISAALIDESSE
2017. AASTA AUGUSTIS.

Uut LC-d hakatakse Euroopa klientidele tarnima käesoleva aasta augustis. Lexus seadis auto arendustöö jooksul peamiseks eesmärgiks säilitada algupärase ideeauto LF-LC stilistiline olemus ja luua lipulaevast kupee, mis esindab radikaalset ja kaubamärki defineerivat Lexuse disaini

Sama tähtis on ka see, mis asub välisilme all: uus LC on esimene mudel, mis on ehitatud Lexuse globaalse luksusautode arhitektuuri platvormile, mis annab autole madala raskuskeskme ja optimaalse kaalujaotuse. See suurendab juhitavust ja stabiilsust ning pakub prestiižsele kupeele iseloomulikku sõiduelamust.

Lexuse täiustatud jõuseadmetehnoloogiad tagavad nii täishübriidse kui ka V8 mootoriga varustatud LC tõhusa jõudluse. LC 500h kütusekulu on 6,4 l / 100 km ja CO2 heitkogus 145 g/km. 477 hj / 351 kW 5,0-liitrise V8 bensiinimootoriga LC 500 vastavad näitajad on 11,5 l / 100 km ja 263 g/km.

Genfi autonäitusel toimunud Lexuse esitlusel kuulutati välja uue LC versioon Launch Edition. See on piiratud seeria mudel, mida toodetakse selleks, et tähistada luksuskupee tutvustamist Euroopas.

Täishübriidse LC 500h ja V8 mootoriga LC 500 Launch Editioni versioonid tunneb ära välisvärvi F-White ja sellega kontrastse salongivärvi Breezy Blue järgi. Samuti on need varustatud 21-tolliste valuvelgedega, mis on muidu saadaval ainult LC mudelite varustustasemetel Sport ja Sport+.

LOODUD UUE AJASTU JAOKS

LC TÄHISTAB LEXUSE JAOKS UUE ETAPI ALGUST. LIPULAEVA STAATUSES OLEVAS LUKSUSKUPEES ON ÜHENDATUD INSENERITEADMISED JA MULJETAVALDAV DISAIN, VIIES SÕIDUOMADUSED, KUJUNDUSE JA KÄSITÖÖMEISTERLIKKUSE UUELE TASEMELE.

MEELIÜLENDAV SÕIDUELAMUS

LC, MIS PÕHINEB TÄIESTI UUEL TAGAVEOSKEEMIL JA ON SUUREPÄRASE JUHITAVUSE TAGAMISEKS TÄPSELT KONSTRUEERITUD, PAKUB ENNEOLEMATUT SÕIDUELAMUST.

AVANGARDISTLIK KUJUNDUS

LC, MILLELE ON INSPIRATSIOONI ANDNUD 2012. AASTAL ESITLETUD AUHINNATUD IDEEAUTO LF-LC, KUJUTAB ENDAST ENNEOLEMATUT SAAVUTUST. LEXUSE INSENERID JA DISAINERID ON TÖÖSTUSHARU TRADITSIOONE PURUSTADES TEINUD VÄSIMATULT TÖÖD SELLE NIMEL, ET MUUTA LC HÄMMASTAVAST KONTSEPTSIOONIST PILKUKÖITVAKS REAALSUSEKS.

TAKUMI MEISTERLIKKUS

NAGU MEIE MAAILMAKUULSA LFA SUPERAUTO, ON KA LC EHITANUD KÄSITÖÖMEISTRID EHK TAKUMI’D. OMA ÜLE 20-AASTASE KOGEMUSE TÕTTU MÄRKAVAD NAD PISIMAIDKI EBATÄIUSI.

LC TEHNILISED ANDMED

LC 500h

Avastage maailma esimene mitmeastmeline hübriidkäigukast
hübriidsete sõiduomaduste uue etaloni LC 500h-ga. Kompromissitu võimsus, reaktsioonivõime ja säästlikkus.

3,5-liitrine V6 bensiinimootor
Maailma esimene kümnekäiguline mitmeastmeline hübriidkäigukast
Võimas elektrimootor koos liitium-ioonakuga
Kiirendus 0–100 km/h alla 5,0 sekundi

LC 500

Avastage erakordne võimsus, juhitavus ja kontroll uue ajastu jaoks loodud lipulaevaks oleva luksuskupeega LC 500. Jõudlus, mida saate näha, kuulda ja tunda.

5,0-liitrine V8 mootor
Maailma esimene kümnekäiguline DSG-automaatkäigukast (Direct Shift)
467 hj ja 527 Nm (389 lb.-ft).
0–100 km/h alla 4,7 sekundi

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT