TUTVU LC-GA

Kui üldse on olemas autot, mis suudab jätta kõigile meeltele kustumatu mulje, siis see on uus Lexus LC. Võtsime auhindadega pärjatud ideeauto LF-LC ja nägime kõvasti vaeva, et muuta see rabavaks seeriaautoks. Lexus LC ei ole lihtsalt 2 + 2 kupee, mis paelub oma suurepärase välimusega, vaid seda on tõeliselt erakordse sõiduelamuse tagamiseks täiustanud üle 4000 disainerist, insenerist ja tehnikust koosnev meeskond.


 

 
  2017 lexus lc key features
 • Täiuslike vormidega kupee

  Lexusele iseloomulik iluvõre täiendab ainulaadseid tulede konfiguratsioone ja kompaktsed tehnilised lahendused annavad LC-le madala kapoti. Tagaosas kitseneb katusejoon laiade rattakoobaste vahel, rõhutades sõiduki jõulist hoiakut.

 • Valik meeliülendavaid jõuallikaid

  5,0-liitrise V8 bensiinimootori ja kümnekäigulise Direct Shifti automaatkäigukastiga LC 500 on hämmastavalt tundlik. Samal ajal kui 500h on varustatud maailmas ainulaadse neljaastmelise hübriidsüsteemiga, on 3,5-liitrist V6 bensiinimootorit kombineeritud täiustatud elektrimootoriga.

 • Meeliülendav jõuallikas [ainult bensiinimootoriga variant]

  Käsitsi ehitatud 5,0-liitrise mootoriga LC 500 on hämmastavalt tundlik ja pakub V8 muljetavaldavat heli. Kümnekäiguline Direct Shifti automaatkäigukast pakub hämmastavalt kiireid käiguvahetusi ja tehisintellektil põhinev käiguvahetussüsteem AI-SHIFT valib optimaalse käigu eelistatud sõidustiili põhjal.

 • Kerged tehnoloogilised lahendused

  LC katuse ja ukseraamide puhul on kasutatud uskumatult tugevat, ent kerget süsinikkiuga tugevdatud plasti. Ukse-, pakiruumi- ja kapotipaneelid on valmistatud kergest alumiiniumist ning selle rabava kupee kereraam ülitugevast terasest.

 • Juhile orienteeritud salong

  Juhikoha ergonoomiline nutikus sisendab juhile enesekindlust energiast tulvava sõiduelamuse nautimiseks. Juhtseadised ja näidikud on paigutatud intuitiivselt täpselt sinna, kus sa neid vajad. Sageli kasutatavad juhtseadised, nt sõidurežiimi valikulüliti, paiknevad roolil loomulikult käepärases kohas.

PROOVI LC-D

Me ei jätnud uue LC luksuskupee loomisel midagi juhuse hooleks. See, et keeldusime järeleandmiste tegemisest, peab paika paeluva kere taga peituva tehnoloogia ja inseneritöö puhul. LC kupee, mis on loodud ületama kõiki ootusi, tähistab uue ja põneva ajastu algust Lexuse loos.

PROOVI LC-D

Ülal kirjeldatud mudel ei ole seeria tüüpiline esindaja.

MUUD MUDELID MEIE MUDELIVALIKUS