concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

IS 300h

SPORTSEDAAN, MILLES SEGUNEVAD JULGE KUJUNDUS JA LOOMINGULINE TEHNOLOOGIA


CO2 kombineeritud, g/km 99
Kombineeritud (l/100 km) 4,2
Kiirendus 0-100 km/h 8,3
Maksimumkiirus, km/h 200

ALATES 38 810 €

ERISTUGE HALLIST MASSIST

SEE UUS JULGE SPORTSEDAAN ON LOODUD TÄHELEPANU ÄRATAMA

Uus IS, mis on valmistatud Jaapanis asuvas auhindadega pärjatud Tahara tehases ja mille tootmise üle on järelevalvet teostanud käsitöömeistrid ehk takumi’d, ei ole üksnes rabav, vaid sel on erakordselt suurepärased sõiduomadused. Välimuses torkab silma julge Lexuse iluvõre ja pilkupüüdvad LED-tuled, salongis on aga 10,3-tolline keskne ekraan, kaunilt tepitud nahkistmed ja lasergraveeritud puidust iluliistud.

Tänu maailma soosituimale hübriidtehnoloogiale on see üks kõige säästlikumaid sportsedaane, mis praegu saadaval – kütusekulu on vaid 4,2 l / 100 km* ja CO2 heitkogus vaid 97 g/km*.

* Eco varustustasemel.

SÕIDUKI OMADUSED

TUTVUGE LÄHEMALT IS 300h-GA

IS 300h sõiduomadused – tähtsamad omadused

IS 300h SÕIDUOMADUSED – TÄHTSAMAD OMADUSED

IS 300h käitub täiuslikult tasakaalustatud sedaanina, pakkudes ülimat mugavust ka kaassõitjatele. Suurendasime täpsema juhitavuse tagamiseks kere jäikust ning lisasime parema pidamise ja juhitavuse huvides hulkhoob-tagavedrustuse. Lisaks on see väga erk auto erakordselt vaikne tänu täiustatud aerodünaamikale.

IS 300h sisemus – tähtsamad omadused

IS 300h SISEMUS – TÄHTSAMAD OMADUSED

IS 300h tootmist jälgisid kogenud käsitöömeistrid ehk takumi’d, kellel kõigil on vähemalt 20-aastane Lexuses töötamise kogemus. Auto sisemuses torkab silma ainulaadne viimistlus, näiteks puidust iluliistud ja kauni kujundusega analoogkell. Teie ja teie kaassõitjad sõidate mugavalt tänu luksuslikele nahkistmetele, suuremale jalaruumile ja suuremate esemete transportimiseks hõlpsalt kokkuklapitavatele tagaistmetele.

IS 300h ohutus – tähtsamad omadused

IS 300h OHUTUS – TÄHTSAMAD OMADUSED

Te saate tellida uue IS 300h koos meie murrangulise ohutussüsteemiga Lexus Safety System+, mis pakub ühes fantastilises paketis kokkupõrke ennetussüsteemi, kohanduvat kiirushoidikut, sõidurajal püsimise abisüsteemi ja automaatseid kaugtulesid.

18-tollised valuveljed

18-TOLLISED VALUVELJED

Tänu nende velgede mitme kodaraga kujundusele ja pilkupüüdvale metallikviimistlusele rõhutate oma auto dünaamilist isikupära.

Kohanduv kiirushoidik

KOHANDUV KIIRUSHOIDIK

Pingevabama sõidu tagamiseks muudab kohanduv kiirushoidik sõiduki kiirust eesliikuva sõidukiga kindlaksmääratud pikivahe hoidmiseks.

Pimeala monitor

PIMEALA MONITOR

Radarseadmed tuvastavad sõidukid, mis sisenevad kõrvalrajalt küljepeeglitest nähtamatule alale, andes teile märku pimealas olevast sõidukist.

Kaheksa turvapatja

KAHEKSA TURVAPATJA

Nii teie kui ka teie kaassõitjate turvalisuse tagavad kaheksa turvapatja. Kaheastmeliselt avanevad peaturvapadjad kaitsevad juhti ja kõrvalistujat ning salongi mõlemal küljel on turvakardinad, mis ulatuvad täispikkuses eest taha.

Sõiduraja hoidmise abisüsteem / automaatsed kaugtuled

SÕIDURAJA HOIDMISE ABISÜSTEEM / AUTOMAATSED KAUGTULED

Tänu tahavaatepeegli tagaküljele paigaldatud kaamerale hoiatab IS 300h teid, kui peaksite sõidurajalt kõrvale kalduma.

Öösel lülitab IS 300h teise sõiduki tuvastamisel esituled automaatselt ümber lähituledele.

Üleskerkiv kapott

ÜLESKERKIV KAPOTT

Kui andurid annavad märku jalakäijale otsasõidust, tõuseb kokkupõrkeenergiat summutav kapott üles, vähendades vigastuseohtu.

Kokkupõrke ennetussüsteem / jalakäijate tuvastamise funktsioon

KOKKUPÕRKE ENNETUSSÜSTEEM / JALAKÄIJATE TUVASTAMISE FUNKTSIOON

Millimeeterlaineala radar ja pardaarvuti arvutavad välja kokkupõrkeohu ning hoiatavad juhti, kui see oht on suur. Kui kokkupõrge on vältimatu, rakenduvad automaatselt pidurid ja esiistmete turvavööd tõmbuvad pingule.

Jalakäija tuvastamisel rakendab IS 300h kokkupõrke vältimiseks pidurid automaatselt.

Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteem (RCTA)

TAGANT RISTSUUNAS LÄHENEVA SÕIDUKI HOIATUSSÜSTEEM

Tagurdamisel teeb pimeala monitor kindlaks lähenevad sõidukid ja hoiatab teid nende eest.

Liiklusmärkide jälgimise süsteem

LIIKLUSMÄRKIDE JÄLGIMISE SÜSTEEM

Liiklusmärkide jälgimise süsteem tuvastab liiklusmärgid esiklaasile paigaldatud kaamera abil, edastades juhile teavet näidikuekraanile.

Kõrglahutusega ekraan

KÕRGLAHUTUSEGA EKRAAN

Suur kõrglahutusega 10,3-tolline ekraan on pingevaba sõidu huvides ideaalselt paigutatud. Ekraani saab juhtida häälkäsklustega või juhtseadme Remote Touch abil ning ekraani poolitamise võimalus lubab korraga pääseda ligi erinevale teabele.

Laserlõigatud puidust iluliistud

LASERLÕIGATUD PUIDUST ILULIISTUD

Me kasutame uuenduslikku lasertehnoloogiat IS 300h puidust iluliistude töötlemiseks, paljastades alumiiniumikihi ainulaadse joonelise efekti loomiseks.

Lexuse esmaklassiline navigatsioonisüsteem

LEXUSE ESMAKLASSILINE NAVIGATSIOONISÜSTEEM

Erksa 3D-graafika, huvipunktide ja paljude kaardikuvavõimalustega Lexuse esmaklassiline navigatsioonisüsteem juhatab teid sihtkohta, pakkudes teile isegi ruutkoodi kaudu juhiseid, kuidas pärast parkimist jalgsi sihtkohta minna.

Juhtseade Remote Touch

JUHTSEADE REMOTE TOUCH

Suhelge intuitiivselt keskse multimeediaekraaniga vaid ühe sõrmevajutusega. Ergonoomilise konstruktsiooniga Remote Touchi kasutamine on sama lihtne kui hiire käsitsemine.

Tugev haardejõud

TUGEV HAARDEJÕUD

Tugev veermik muudab selle sedaani erksaks ja tagab suurepärase teelpüsivuse. Topeltõõtsharkidega esivedrustus ja hulkhoob-tagavedrustus parandavad sirgjoonelist stabiilsust ning pidamist kurvides.

Täiustatud aerodünaamika

TÄIUSTATUD AERODÜNAAMIKA

Peaaegu ühetasane kerepõhi ja imeväikesed tiivakesed loovad suurepärase aerodünaamika. Esimest korda vormel 1 võidusõiduautodel kasutatud tiivakesed tõmbavad õhuvoolu sissepoole, et parandada IS 300h liikumist, vähendades kütusekulu ja tuulemüra.

Julge iluvõre

JULGE ILUVÕRE

Uuel IS 300h-l on dünaamilisem iluvõre, mis täiustab auto sportlikku ilmet visuaalselt madalama raskuskeskmega.

Sõidurežiimi valikunupp

SÕIDUREŽIIMI VALIKUNUPP

Režiim ECO vähendab heitkoguseid ja säästab kütust ning igapäevasõitudeks mõeldud NORMAL pakub võimsuse, ökonoomsuse ja mugavuse tasakaalu. Suurema erksuse saamiseks lülitage režiimile SPORT.

LED-esituled

LED-ESITULED

Rafineeritud L-kujulised LED-esituled, mida rõhutavad Lexusele iseloomulikud LED-päevatuled, annavad IS 300h-le ainulaadse ilme.

LED-tagatuled

LED-TAGATULED

Auto tagaosas olevad kolmekihilised L-kujulised LED-tuled loovad kristalliga sarnase valgusefekti ja on taga liikuvates sõidukites hästi näha.

Täiustatud vedrustus

TÄIUSTATUD VEDRUSTUS

Kohanduv reguleeritav vedrustus reguleerib nutikalt kõigi nelja ratta amortisaatorite tööd, tagades põnevama sõidu ja suurema mugavuse.

VASTED PUUDUVAD

Teie otsingule vastavad sõiduki funktsioonid puuduvad. Laiendage otsingut ja proovige uuesti.

LEXUS ANY CAQ MOD RGB LIGHT

„OLEME ANDNUD UUELE IS 300h-LE JULGEMA ILME, KUID SAMAS OLEME MUUTNUD SELLE KA RAFINEERITUMAKS NII JUHI KUI KA SÕITJATE JAOKS.“

Junichi Furuyama, ISi peainsener

IS SPORT

is 300h sport clip

DÜNAAMILINE VÄLIMUS KOHTUB LUKSUSLIKU SALONGIVIIMISTLUSEGA

Uue IS 300h Sporti loomisel on saadud inspiratsiooni kirest, mida tekitavad meie võimsad F-märgiga sõidukid. Salongis on kõik, mida puudutate, konkurentsitult parima Lexuse kvaliteediga – alates nahkkattega roolist kuni peene tekstiilini välja.

Soojendusega esiistmed pakuvad mugavust ja tuge pikematel sõitudel ning kahetsooniline elektrooniline kliimaseade reguleerib salongi temperatuuri. Lisavarustusse kuuluv Lexuse esmaklassiline navigatsioonisüsteem juhatab teid hõlpsasti sihtkohta.

is 300h sport 18 inch alloy wheels

18-TOLLISED VALUVELJED

Mustad kroomviimistlusega valuveljed jätavad eksimatu mulje sportlikkusest.

is 300h sport black mirrors

MUSTAD KÜLJEPEEGLID

Mustad küljepeeglid rõhutavad uue IS 300h Sporti dünaamilist hoiakut.

is 300h sport black spindle grille

MUST ILUVÕRE

Eriti tumedat värvi iluvõre annab uuele IS 300h Sportile pilkupüüdva ilme.

IS 300h F SPORT

is 300h fsport

SUPERAUTO VAIM

IS 300h F SPORT, mille on välja töötanud sama meeskond, kes lõi meie superauto LFA ja meie võimsad F-märgiga sõidukid, on nende hämmastavate sõidukite vaimus valminud auto. Sellele ainulaadse kujunduse ja dünaamiliste täiustustega autole saab lisada isekohanduva jäikusega vedrustuse ja režiimi SPORT S+, mis tagavad erakordselt kaasahaarava sooritusvõime.

Perforeeritud nahast kattega F SPORTi rool ja sellega harmoneeruv käigukangi kujundus loovad stiilse sportliku õhustiku ning perforeeritud alumiiniumpedaalid peegeldavad autospordist saadud mõjutusi.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT