concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

IS 250

TEIE KÄSUTUSES ON V6 BENSIINIMOOTORI, KUUEKÄIGULISE AUTOMAATKÄIGUKASTI, KÄIGUVAHETUSHOOBADE JA MANUAALREŽIIMI „M” RAFINEERITUD VÕIMSUS.


DIN hj 208
CO2 kombineeritud, g/km 199
Kombineeritud (l/100 km) 8,6
Maksimumkiirus, km/h 225

ALATES 34 490 €

CREATING AMAZING

TEIE KÄSUTUSES ON V6 BENSIINIMOOTORI, KUUEKÄIGULISE AUTOMAATKÄIGUKASTI, KÄIGUVAHETUSHOOBADE JA MANUAALREŽIIMI „M” RAFINEERITUD VÕIMSUS.

Uue IS 250 sedaani salongis on ühendatud täiustatud ergonoomiline disain ja Lexuse eksklusiivne viimistlus, näiteks ehtsast puidust dekoorliistud ja pilkupüüdva kujundusega analoogkell. Sel dünaamilisel kompaktsel sedaanil on 2,5-liitrine ergas V6 bensiinimootor, mis tagab 208 DIN hj võimsuse ja kuni 225 km/h kiirenduse (kus lubatud).

Tagarattaveoga IS 250 on varustatud kuuekäigulise automaatkäigukastiga, millel on käiguvahetushoovad ja manuaalrežiim „M”. Kuna uue ISi teljevahe on varasemast 70 mm pikem, pakub mudel tagaistujatele oma klassi parimat mugavust. Tagaistme seljatuge saab 60 : 40 jaotusega alla klappida, mis hõlbustab suurte esemete transporti.

HINNAD JA SPETSIFIKATSIOONID

TUTVUGE ÜKSIKASJADEGA JA VÕRRELGE ERINEVUSI

IS 250
Comfort

  • Eesmised valgusdioodidega (LED) udutuled
  • Kõrglahenduslampidega ksenoonesituled
  • Sõidurežiimi valik: ECO / COMFORT / NORMAL / SPORT S
  • Bluetooth®-i vabakäetelefoni- ja helisüsteem
  • Lexus Media Display 7-tollise ekraaniga, mida juhitakse pöördkettaga
  • 12 V pistikupesa
  • Tahara viimistlusega tekstiilist istmepolster

ALATES 34 490 €

VALIGE VÕRDLUSEKS MUU VARIANT

SÕIDUKI OMADUSED

ÕPPIGE MUDELIT IS 250 PAREMINI TUNDMA

Sõitmine IS 250-ga - Tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OMADUSED

Uus IS 250 võimaldab teil nautida 2,5-liitrise V6 bensiinimootori ja kuuekäigulise automaatkäigukasti, käiguvahetushoobade ja manuaalrežiimi „M” dünaamilist võimsust. Sõit IS 250-ga on sujuv ja mõnus. Sõiduk kiirendab kärmelt kiiruseni 225 km/h, kus see on lubatud.

Uudne D-4 otsesissepritse ja Dual VVT-i klapisüsteem tagavad võimsuse kogu pööretevahemikus. See kerge, ent tugev väga rafineeritud ajam pakub ülimat tasakaalustatust ja vastupidavust, samas kui kahe toruga väljalaskesüsteem annab mootori tööhäälele põneva nüansi.

Et pakkuda kaasahaaravamaid sõiduelamusi, oleme juhiistet puusade kohalt 20 mm allapoole lasknud ning rooli kõrgust 3° võrra reguleerinud. Tänu uudsetele liimainetele ja laserkeevitusele on alusraam muutunud jäigemaks ning juhitavus seetõttu veel täpsemaks ja paremaks. Uus hulkhoob-tagavedrustus tagab parema pidamise ja juhitavuse. Lisades sellele kõigele uuendusliku aerodünaamika, saame auto, mis pole üksnes väga erk, vaid ka uskumatult vaikne.

IS 250 sisemus - Tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OMADUSED

Maanteel käitub uus IS 250 äärmiselt tasakaalustatud sedaanina, ühtlasi pakub ta kaassõitjatele võrratut mugavust. Luksuslikul nahkkattega istmel lõdvestudes võite nautida Lexuse eksklusiivset viimistlust, näiteks ehtsast puidust dekoorliiste ja pilkupüüdva kujundusega analoogkella. ISi toodetakse lipulaeva staatuses oleva LSi sedaaniga samal liinil. Kogu tootmisprotsessi jälgib hoolikalt Lexuse takumi-personal.

Remote Touch annab teile juurdepääsu internetipõhistele teenustele, nt Google Street View®-le, võimaluse arvutada kõige ökonoomsem marsruut või nautida 15 kõlariga Mark Levinson®-i Premium Surroundi helisüsteemi. Kliimaseadme reguleerimiseks piisab uudsete elektrostaatiliste juhtnuppude puudutamisest.

IS 250 ohutus - Tähtsamad omadused

TÄHTSAMAD OMADUSED

Uus IS, mis on varustatud sõiduki dünaamika integreeritud juhtimissüsteemi ja võimsate ventileeritud ketaspiduritega, rakendab täiustatud tehnoloogiat, mis toetab teie sõiduoskusi. Kokkupõrke-eelne ohutussüsteem tuvastab radari abil ees oleva ohu ja rakendab vajaduse korral isegi pidureid.

Kokkupõrke korral kaitseb teid uskumatult tugev kerekonstruktsioon, milles on ulatuslikult kasutatud ülitugevat terast. Veelgi suurema ohutuse huvides on uus IS varustatud lülisambavigastusi vähendavate esiistmete ja kaheksa turvapadjaga. Kui esipõrkerauale paigaldatud andurid peaksid tuvastama kokkupõrke jalakäijaga, kerkib kapott kohe veidi üles, et aidata hajutada löögijõudu.

Sõidurežiimi valikunupp

SÕIDUREŽIIMI VALIKUNUPP

Sõidurežiimi valikunupp võimaldab kohandada sõiduki tööomadusi. ECO-režiim vähendab heitmeid ja säästab kütust, samas kui igapäevasõitudeks sobiv NORMAL-režiim tagab ideaalse tasakaalu võimsuse, ökonoomsuse ja sõidumugavuse vahel. Kui aga soovite nautida tundlikumat juhtimist, lülitage sisse SPORT-režiim.

Lexuse meistritöö

LEXUSE MEISTRITÖÖ

Uus IS, mille on auhindadega pärjatud Tahara tehases valmistanud samad Lexuse meeskonnad, kes panid kokku ka lipulaeva staatuses oleva LSi sedaani, viib oma klassi luksusautode valmistamise kvaliteedi täiesti uuele tasemele. Te tajute seda kohe, kui puudutate esimest korda Mark Levinson®-i helisüsteemi täppistöödeldud alumiiniumnuppe või kaunilt viimistletud rooli.

Lisaks on autokere iga aluskiht käsitsi märglihvitud (aeganõudev protsess, mis üldjuhul iseloomustab käsitööna valmistatud autosid). Laitmatu lõpptulemuse tagamiseks kontrollitakse töö kvaliteeti nii visuaalselt kui ka digitaalselt.

Mark Levinson®-i tippklassi helisüsteem

MARK LEVINSON®-I TIPPKLASSI HELISÜSTEEM

ISi võib varustada võrratu Mark Levinson®-i tippklassi helisüsteemiga, mis pakub teile muusika kuulamisel või DVD vaatamisel tõelist kontserdielamust. Süsteemi kuuluvad viisteist kõlarit, mis on kõik eraldi häälestatud, et tagada uskumatu 5.1 kanali digitaalne ruumiline heli.

Kõigis kõlarites kasutatakse uudset GreenEdge™-i tehnoloogiat, millega saate nautida kaks korda rohkem heli sama energiakulu juures. Uus automaatne helisüsteem võimaldab teil pühenduda täielikult muusika kuulamisele, reguleerides automaatselt helitugevust, kui kuulate erinevaid artiste või salvestisi. Kaunites täppistöödeldud alumiiniumist juhtnuppudes ja musta värvi läikivas viimistluses väljendub Mark Levinson®-i maailmaklassi koduhelisüsteemide kujundus.

Täiustatud aerodünaamilisus

TÄIUSTATUD AERODÜNAAMILISUS

Uuel ISil on suurepärased aerodünaamilised omadused, mis põhinevad sellistel elementidel nagu peaaegu ühetasane kerepõhi ning imeväikesed tiivakesed esiuste piilarites ja tagatuledel. Need tiivakesed, mida kasutati esimest korda vormel 1 võidusõiduautodel, moodustavad õhutaskud, mis aitavad tõmmata õhuvood sissepoole, et parandada ISi liikumist. See tagab tõhusama stabiilsuse ja parema juhitavuse ning aitab säästa kütust ja vähendada tuulemüra.

F SPORTi näidikud

F SPORTI NÄIDIKUD

Uutel IS F SPORTi mudelitel on rabav universaalnäidik, mille dünaamiline kiirjas kujundus on inspireeritud Lexuse LFA näidikutest. Selles kasutatakse digitehnoloogiat, mis on välja töötatud meie superauto V10 välgukiirusel muutuvate pöörete kuvamiseks. Pärast unikaalset käivitusjärjestust muutub kombineeritud näidiku välimus vastavalt valitud sõidurežiimile.

Üles kerkiv kapott

ÜLES KERKIV KAPOTT

Uuel ISil on löögienergiat hajutav üles kerkiv kapott. Eesmisele põrkerauale on paigaldatud andurid, mis aktiveeruvad kokkupõrkel jalakäijaga. Süsteem kergitab veidi kapotti, et teha kapoti ja mootori all olevate kõvade osade vahele rohkem ruumi. See aitab vähendada jalakäija peavigastusi.

Multimeedia- ja navigatsioonisüsteem

MULTIMEEDIA- JA NAVIGATSIOONISÜSTEEM

7-tollist ekraani saab juhtida Remote Touchi juhtseadise või häälkäsklustega. Erksa 3D-graafika ja paljude kaardikuvavõimalustega süsteem loob pärast parkimist QR-koodi teie nutitelefoni jaoks, ühtlasi kuvatakse teile juhised, kuidas jõuda jalgsi oma lõplikkusse sihtkohta.

IS pakub selliseid uue põlvkonna teenuseid nagu internetiotsing, Google Street View®, Panoramio® või Connected Traffic. Mugavuse huvides saate marsruudi oma süle- või tahvelarvutist isegi auto navigatsioonisüsteemi laadida.

Sõitjaid kaitsev ülitugev kerekonstruktsioon, kaheksa turvapatja

SÕITJAID KAITSEV ÜLITUGEV KEREKONSTRUKTSIOON, KAHEKSA TURVAPATJA

Sõitjaid kaitsvale ülitugevale kerekonstruktsioonile lisaks on salongis kaheksa turvapatja. Juhti ja kõrvalistujat kaitsevad kaheastmelised peaturvapadjad ning põlve- ja külgturvapadjad.

Turvakardinad kulgevad täispikkuses piki salongi mõlemat külge. Kõik turvavööd, v.a keskmine turvavöö tagaistmel, on varustatud eelpingutitega. Seega on erakordselt kõrgel tasemel ohutus uue ISi puhul standardiks.

LED-esituled

LED-ESITULED

Uus IS on saadaval LED-esituledega. Kõigil mudelitel on eesmisesse põrkerauda sisse ehitatud eripärased L-kujulised LED-päevatuled. Energiasäästlik LED-tehnoloogia valgustab erakordselt tõhusalt ning on töökindel ja pika kasutuseaga.

Kokkupõrke-eelne ohutussüsteem koos isekohanduva kiirushoidikuga

KOKKUPÕRKE-EELNE OHUTUSSÜSTEEM KOOS ISEKOHANDUVA KIIRUSHOIDIKUGA

Millimeeterlaineala radar ja salongi paigaldatud arvuti hindavad ees olevat kokkupõrkeohtu. Suure ohu korral annab süsteem juhile sellest kuuldava ja nähtava signaaliga märku ning suurendab piduritele rakendatavat survet. Kui kokkupõrge on vältimatu, rakenduvad pidurid vajaduse korral automaatselt ja esiistmete turvavööd tõmbuvad pingule. Isekohanduv kiirushoidik hoiab sama radartehnoloogia abil ka sobivat vahekaugust eessõitva autoga.

VASTED PUUDUVAD

Teie otsingule vastavad sõiduki funktsioonid puuduvad. Laiendage otsingut ja proovige uuesti.

MIS ON F SPORT?

is 250 fsport

UUS IS 250 F SPORT

Olles välja töötatud meeskonna poolt, kes häälestas LFA superauto ja IS Fi suure jõudlusega sedaani, kannab IS 250 F SPORT endas nende kahe hämmastava auto pärandit. Sõiduki julget välimust ilmestavad eksklusiivsed 18-tollised valuveljed, F SPORTi esivõre ja LED-udutuled. Salongis tervitavad teid LFAst inspireeritud näidikud.

Salongi ilmestavad F SPORTi omanäoline rool, eksklusiivsed nahkkattega sportistmed Dark Rose, alumiiniumist pedaalid ja metallist dekoorliistud. Tänu erakordselt tundlikule roolile ja vedrustusele pakub see auto uuel tasemel juhitavust ja sõidunaudingut.

Fsport design

F SPORT KUJUNDUS

Uus IS F SPORT on silmanähtavalt dünaamiline. Sõiduki kujundust ilmestavad julge omanäoline esivõre, erilised L-võrgust dekoorliistud. Alumisel esispoileril on esipidurite jahutusavad, aerodünaamilised ribid surujõu suurendamiseks ja rohkem ruumi alumise esivõre jaoks. F SPORTi F-märk tiival viitab meie suure jõudlusega autode sünnikohale ja esmasele katserajale: Fuji mäe lähistel asuvale Fuji ringrajale. Lisavarustuses on eksklusiivsed eesmised LED-udutuled.

Fsport wheels

F SPORTI VELJED/VEDRUSTUS

Dünaamiliste 18-tolliste topeltkodaraga valuvelgede kujundus on inspireeritud LFAst. Nii esi- kui ka tagavedrustus ja elektriline roolivõimendi on spetsiaalselt häälestatud F SPORTi jaoks,et täiustada sõiduki juhitavust sõidukvaliteedi arvelt järeleandmisi tegemata.

Fsport instruments

F SPORTI NÄIDIKUD

Selles rabavas universaalnäidikus on kasutatud uudset Thin Film Transistori tehnoloogiat ja LFA superautost inspireeritud liikuvat keskrõngast. Näidikule võib valida sinise, valge või punase taustavärvi. Multimeediasüsteemi kasutamisel libiseb näidiku rõngas ühele küljele, et võimaldada ligipääsu menüüle.

Fsport seats

F SPORTI ISTMED

Eksklusiivses uues F SPORTi istme konstruktsioonis kasutab Lexus esimest korda integreeritud vahu tehnoloogiat. See mootorispordist inspireeritud tootmistehnoloogia võimaldab konstrueerida täpsema istmeprofiili, mis tagab tavalise polsterdusega võrreldes täiuslikuma sobivuse ja toestuse.

Fsport steeringwheels

F SPORTI ROOL/PEDAALID

Tunnete erilist ühtekuuluvust sõidukiga iga kord, kui võtate F SPORTi logoga rooli kätte. Perforeeritud nahast valmistatud F SPORTi käigukang sobib rooliga väga hästi kokku, pakkudes põnevat sportlikku tunnetust. Suurepäraselt haarduvad augustatud alumiiniumpedaalid väljendavad uute IS F SPORTi mudelite autospordi päritolu.

LEXUS ANY CAQ MOD RGB LIGHT

PÄRAST VÄRVIMIST KONTROLLITAKSE SÕIDUKI PIND RGB-VALGUSEGA ÜLE, ET AVASTADA KÕIK VÕIMALIKUD VEAD JA KÕRVALEKALDED, MIS ON TAVAOLUDES NÄHTAMATUD.

LISAVARUSTUS

TUTVUGE KASULIKU LISAVARUSTUSEGA, MIDA SAATE OMA LEXUSELE LISADA

LISAVARUSTUS
Kõik
Välimus
Salong

VASTED PUUDUVAD

There are no available accessories for this filter. Please select another filter.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT