concept cars

IDEEAUTOD

Lexuse ideeautod pakuvad põnevat võimalust heita pilk tuleviku disainisuundadele.

hybrid cars

HÜBRIIDAUTOD

Leidub palju erinevaid hübriidautosid, kuid üks on neil kõigil ühine.

lexus service

LEXUSE TEENUSED

Lexuse omamine tähendab palju enamat kui lihtsalt autoomanikuks olemist.

IS 200t

SELLES LUKSUSLIKUS SPORTSEDAANIS KOHTUVAD JULGE KUJUNDUS JA NUTIKAS TEHNIKA


CO2 kombineeritud, g/km 162
Kombineeritud (l/100 km) 7,0
Kiirendus 0-100 km/h 7,0
Maksimumkiirus, km/h 230

ALATES 37 990 €

LUKSUS KUI ETALON

UUED OMADUSED TAGAVAD LUKSUSLIKU JA KAASAHAARAVA SÕIDUELAMUSE

2,0-liitrise turbobensiinimootori, suurema navigatsiooniekraani, kaunilt kujundatud ja juhi vajaduste järgi loodud salongi ning pilkupüüdvate kolmekordsete LED-esituledega IS 200t on muljetavaldav auto. Ent me teame, et välimus on petlik.

Seepärast kulutasid meie disainerid ja insenerid palju tunde uue IS 200t täiustamisele meie Jaapanis asuvas aerodünaamikarajatises ning Lexuse sõidumeister Yoshiaki Ito viimistles autot täiuslikkuseni, mille tulemusena sündis üks läbi aegade kõige rafineeritumaid sedaane.

SÕIDUKI OMADUSED

TUTVUGE LÄHEMALT IS 200t-GA

IS 200t sõiduomadused – tähtsamad omadused

IS 200t SÕIDUOMADUSED – TÄHTSAMAD OMADUSED

Tänu sellele, et oleme kõik viimse pisiasjani hoolikalt läbi mõelnud – vähendasime juhiistme puusakõrgust 20 mm võrra ja muutsime roolisamba kallet 3 kraadi võrra –, tagab IS kaasahaaravama sõiduelamuse. Jäik kere muudab juhitavuse täpsemaks ning uus hulkhoob-tagavedrustus tagab parema pidamise ja juhitavuse. IS pole üksnes väga erk, vaid see on tänu uuenduslikule aerodünaamikale ka uskumatult vaikne.

IS 200t sisemus – tähtsamad omadused

IS 200t SISEMUS – TÄHTSAMAD OMADUSED

Kogu ISi tootmisprotsessi jälgivad hoolikalt meie kogenud käsitöömeistrid ehk takumi’d. Auto luksuslikel nahkistmetel lõõgastunult istudes võite nautida peent viimistlust, nt puidust iluliiste ja kauni kujundusega analoogkella. Auto teljevahe pikendamisega 70 mm võrra suurenes sõitjate jalaruum ja sõit muutus sujuvamaks. Suurte esemete transportimiseks saab tagaistmed suhtega 60 : 40 kokku klappida.

IS 200t ohutus – tähtsamad omadused

IS-I OHUTUS – TÄHTSAMAD OMADUSED

Hankige ühes tõhusas paketis kokkupõrke ennetussüsteem, kohanduv kiirushoidik, sõidurajal püsimise abisüsteem ja automaatsed kaugtuled, tellides meie murrangulise ohutussüsteemi Lexus Safety System + koos oma IS 200t-ga.

18-tollised valuveljed

18-TOLLISED VALUVELJED

Neil sportlikel mitme kodaraga velgedel on ka pilkupüüdev metallikviimistlus.

Kohanduv kiirushoidik

KOHANDUV KIIRUSHOIDIK

Pingevabama sõidu huvides hoiab kohanduv kiirushoidik teie ja eesliikuva sõiduki vahel kindlaksmääratud pikivahet, isegi kui nende kiirus vaheldub.

Pimeala monitor

PIMEALA MONITOR

Radarseadmed tuvastavad sõidukid, mida pole küljepeeglitest näha, ja hoiatavad teid, kui hakkate sõidurada vahetama.

Kaheksa turvapatja

KAHEKSA TURVAPATJA

IS 200t tohutult tugevas keres on kaheksa turvapatja. Kaheastmeliselt avanevad peaturvapadjad kaitsevad juhti ja kõrvalistujat ning salongi mõlemal küljel on turvakardinad, mis ulatuvad täispikkuses eest taha.

Sõiduraja hoidmise abisüsteem / automaatsed kaugtuled

SÕIDURAJA HOIDMISE ABISÜSTEEM / AUTOMAATSED KAUGTULED

Tahavaatepeegli tagaküljele paigaldatud kaamera võimaldab IS 200t-l teid hoiatada, kui peaksite sõidurajalt kõrvale kalduma.

Öösel lülitab IS 200t teise sõiduki tuvastamisel esituled automaatselt ümber lähituledele.

Üleskerkiv kapott

ÜLESKERKIV KAPOTT

Tänu esiossa paigaldatud anduritele tõuseb jalakäijale otsasõidu korral kapott pisut ülespoole. See vähendab jalakäijate vigastamise ohtu, sest kapoti ja mootori kõvade osade vahele tekib puhvertsoon.

Kokkupõrke ennetussüsteem / jalakäijate tuvastamise funktsioon

KOKKUPÕRKE ENNETUSSÜSTEEM / JALAKÄIJATE TUVASTAMISE FUNKTSIOON

Millimeeterlaineala radar ja pardaarvuti arvutavad välja kokkupõrkeohu. Juhile antakse kuuldava ja nähtava signaaliga märku ning suurendatakse piduritele rakendatavat survet. Kui kokkupõrget peetakse vältimatuks, rakenduvad pidurid automaatselt ja turvavööd tõmbuvad pingule.

IS 200t ees oleva jalakäija tuvastamisel rakenduvad pidurid automaatselt, kui auto liigub kiirusel 30–80 km/h.

Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteem (RCTA)

TAGANT RISTSUUNAS LÄHENEVA SÕIDUKI HOIATUSSÜSTEEM

Tagurdamisel hoiatab pimeala monitor teid lähenevate sõidukite eest. Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteem annab teile märku helisignaali ja küljepeeglitel olevate ohutuledega.

Liiklusmärkide jälgimise süsteem

LIIKLUSMÄRKIDE JÄLGIMISE SÜSTEEM

Liiklusmärkide jälgimise süsteem tuvastab liiklusmärgid esiklaasile paigaldatud kaamera abil, edastades juhile teavet näidikuekraanile.

Kõrglahutusega ekraan

KÕRGLAHUTUSEGA EKRAAN

Pingevaba sõidu huvides ideaalselt paigutatud suur kõrglahutusega multimeediaekraan võimaldab korraga pääseda ligi erinevale teabele, nt esmaklassilisele navigatsioonisüsteemile ja ilmaandmetele.

Laserlõigatud puidust iluliistud

LASERLÕIGATUD PUIDUST ILULIISTUD

Yamaha klaverite üksuse meistrite käe all valminud puidu töötlemisel on kasutatud uuenduslikku lasertehnoloogiat, mis paljastab alumiiniumikihi peene joonelise efekti loomiseks.

Täiustatud aerodünaamika

TÄIUSTATUD AERODÜNAAMIKA

Tänu vormel 1 tehnoloogiale on paranenud stabiilsus ja juhitavus ning vähenenud kütusekulu ja tuulemüra. Uuendusena loodud peaaegu ühetasane kerepõhi ja imeväikesed tiivakesed esiuste piilarites aitavad tõmmata õhuvood sissepoole, et parandada IS 200t liikumist.

LED-esituled

LED-ESITULED

Rafineeritud ja ainulaadsed L-kujulised esituled lihtsustavad öisel ajal sõitmist.

LED-tagatuled

LED-TAGATULED

Kolmekihilised LED-tagatuled loovad kristalliga sarnase kauni valgusefekti, mida on hästi näha ka taga sõitvates sõidukites.

Täiustatud vedrustus

TÄIUSTATUD VEDRUSTUS

Nautige nutikat juhitavust ja stabiilsust suurel kiirusel kurve võttes ning erinevates teeoludes. Ülima mugavuse tagamiseks kontrollib isekohanduva jäikusega vedrustus hoolikalt kõiki nelja ratast.

VASTED PUUDUVAD

Teie otsingule vastavad sõiduki funktsioonid puuduvad. Laiendage otsingut ja proovige uuesti.

LEXUS ANY CAQ MOD RGB LIGHT

„JÄTSIME ALLES SELLE SPORTLIKU HOIAKU JA KUPEELE ISELOOMULIKU PIKA KATUSEJOONE NING ANDSIME SELLELE ENESEKINDLAMA ILME.”

Junichi Furuyama, ISi peainsener

IS SPORT

is 200t sport clip

INNUSTATUNA VÕIMSATE F-MÄRGIGA AUTODE KIREST

Uus IS 200t Sport pakub põnevat kombinatsiooni dünaamilisest välis- ja sisekujundusest koos tumedate 18-tolliste viie kodaraga valuvelgedega. Soojendusega esiistmed tagavad külgtoe kurvide läbimisel ja täiusliku asendi pikematel sõitudel ning kahetsooniline elektrooniline kliimaseade reguleerib täiuslikult salongi temperatuuri.

is 300h sport 18 inch alloy wheels

18-TOLLISED VALUVELJED

Mustad kroomviimistlusega valuveljed jätavad eksimatu mulje sportlikkusest.

is 300h sport black mirrors

MUSTAD KÜLJEPEEGLID

Mustad küljepeeglid rõhutavad uue IS 200t Sporti dünaamilist hoiakut.

is 200t sport black spindle grille

MUST ILUVÕRE

Eriti tumedat värvi iluvõre annab uuele IS 200t Sportile pilkupüüdva ilme.

IS 200t F SPORT

is 200t fsport

VALMIS MEELI ERUTAMA

Nautige meelierutavat sõiduelamust tänu isekohanduva jäikusega vedrustusele ja võidusõiduautolikule juhitavusele. Uus IS 200t F SPORT on senisest julgem tänu oma ainulaadsele tumedale F-võrgu kujundusega iluvõrele ja 18-tollistele valuvelgedele. Ka auto sisemus on sama julge tänu Dark Rose’i värvitoonis nahkkattega sportistmetele, perforeeritud nahaga kaetud roolile ja perforeeritud alumiiniumpedaalidele, mis peegeldavad autospordist saadud mõjutusi.

Et pakkuda teile paremat kogemust, kasutavad Lexus ja valitud partnerid sellel veebisaidil küpsiseid. Kui jätkate, ilma et muudaksite oma brauseri seadeid, siis eeldame, et nõustute kõigi Lexuse veebisaidil kasutatavate küpsistega.

ROHKEM INFOT