TUTVU IS-IGA

IS-is on kokku pandud silmapaistev välimus ning täiustatud tehnoloogia ja võrratu mugavus. Sportliku hoiaku ja kupeele iseloomuliku pika katusejoonega erakordne sportsedaan on loodud pakkuma pingevabu ja pulssi kiirendavaid sõiduomadusi. Valides bensiini- või hübriidmootori, saad komplekteerida oma IS-i oma täpsete nõudmiste järgi.


 

 
  2017 lexus is key features
 • Tundlik juhitavus

  Jäigem kere muudab juhitavuse täpsemaks ning uus kohanduv reguleeritav vedrustus tagab parema pidamise ja juhitavuse.

 • Rafineeritud ja täiustatud kontroll

  Uus kerge vedrustus tagab parema sõidukvaliteedi, juhitavuse, veojõu ja stabiilsuse sirgjoonelisel liikumisel ning muudab rooli tundlikumaks ja roolilt saadava tagasiside paremaks.

 • Täiustatud aerodünaamika

  Meie aerodünaamikainsenerid kulutasid sadu tunde peaaegu ühetasase kerepõhja ja tiivakeste täiustamiseks, et tagada kütusesäästlik ja ülivaikne sõit.

 • Nutikas ja ohutu

  Ohutussüsteemi Lexus Safety System+ saab valida lisavarustusena ning see hõlmab intuitiivset teavet juhile, paremat vaadet ettepoole, liiklusmärkide jälgimise süsteemi, koheseid hoiatusi ohtude ja kokkupõrkeohtude kohta ning autonoomset aeglustamist ja pidurdamist hädaolukorras.

 • Maailmatasemel turvalisus

  Tänu meie juhtrollile õnnetuste ennetamises, on kõik IS mudelid varustatud Lexus Safety System + ohutuspaketiga. See sisaldab kokkupõrke ennetussüsteemi koos jalakäija tuvastusega, sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteemi ühes sõiduraja hoidmise abisüsteemiga, automaatseid kaugtulesid, kohanduvat kiirushoidikut ning liiklusmärkide tuvastust.

TUTVU VÄRVITOONIDEGA

Alusta ISi kohandamist oma nõudmiste järgi, katseta värvieelistustega või jätka omaduste ja galeriiga tutvumist.

Pööramiseks klõpsa sõidukil

IS 300h Luxury / Black

PROOVI IS-I

Uus IS, mis on valmistatud Jaapanis asuvas auhindadega pärjatud Tahara tehases ja mille tootmise üle on järelevalvet teinud käsitöömeistrid ehk takumi’d, ei ole üksnes rabav, vaid sel on vastupandamatud sõiduomadused. Välimuses torkab silma Lexuse iluvõre ja pilkupüüdvad LED-tuled, salongis on aga 10,3-tolline keskne ekraan, kaunilt tepitud nahkistmed ja lasergraveeritud puidust iluliistud.

PROOVI IS-I

Ülal kirjeldatud mudel ei ole seeria tüüpiline esindaja.

MUUD MUDELID MEIE MUDELIVALIKUS