2017 lexus gs 300 hero

2,0-liitrine turbobensiinimootor

GS 300

SEE ON GS 300

Tänu GS 300 otsesissepritse ja turbovahejahutusega 2,0-liitrisele bensiinimootorile võite oodata nii suurt kütusesäästu kui ka meelierutavat sõiduelamust ühes vastupandamatus paketis. Autol on hulgaliselt moodsaid funktsioone, sealhulgas topeltturbo, mis vähendab turboülelaadimisega sõidukitel tekkivat viivitust, samuti muutuva klapiajastuse süsteem, mis võimaldab mootoril võtta väiksema võimsusvajaduse korral vähem õhku ja kütust.

2017 lexus gs 300 key features
 • Käiguvahetuslabad

  Kuigi GSiga saab sõita täisautomaatses režiimis, võimaldavad roolile paigutatud käiguvahetuslabad kiirete käsitsi käiguvahetustega kaasahaaravamat sõiduelamust.

 • Toetavad istmed

  Mõlema esiistme varustusse kuuluvad kaheosalised peatoed, reguleeritav vaagnatugi koos õla- ja külgtoega.

 • Digitaalne ühenduvus

  Nutitelefone ja muid multimeediaseadmeid saab vaadata ning juhtida erinevatel ekraanidel, pakkudes sujuvat digitaalset ühenduvust sõitmise ajal.

 • Avar pakiruum

  GSi 450-liitrises pakiruumis saab vedada nelja kohvrit või sinna hõlpsalt mahutada kolm golfikeppide komplekti.

HINNAD JA TEHNILISED ANDMED

Tutvuge GS 300 jaoks pakutavate valikute ja pakettidega. Saate vaadata kõiki tehnilisi andmeid ja pakkumisi või komplekteerida GS-i täpselt oma eelistuste järgi.

GS 300

2,0-liitrine turbo
GS 300 Luxury

GS 300 jõuallikaks on ergas 2,0-liitrine turbobensiinimootor, mis arendab võimsust 245 DIN hj, ning uuenduslik sissepritsesüsteem D-4ST tagab säästliku kütusetarbimise ja silmapilkselt kasutatava pöördemomendi.

Kiirendus 0-100 km/h 7,3
CO2 kombineeritud, g/km 183
Kombineeritud kütusekulu (l/100 km) 7,9

Next steps

MUUD MUDELID MEIE MUDELIVALIKUS