GS

MITTE MINGI TAVALINE SEDAAN

Hämmastava välimuse ja uskumatute sõiduelamustega luksussedaan, milles esitletakse Lexusele iseloomulikke sõiduomadusi ja viimistletust.

TUTVU GS-IGA

GS-i võrratu sõidutunnetuse väljatöötamiseks läbisid meie insenerid vahemaa, mis võrdub 26 tiiruga ümber maailma. Mitte ükski neist kilomeetritest ei olnud läbitud asjatult, vaid selle tulemuseks olid jäigem veermik, paremat juhitavust pakkuvad uued sportamortisaatorid ja uue tagumise hulkhoobvedrustuse väljatöötamine. Seejärel täiustasime aerodünaamikat ja vähendasime tuulemüra, et luua luksussedaan, millest õhkub legendaarset Lexuse luksust ja millel on lisaks meeliülendavad sportlikud sõiduomadused.

2017 lexus gs 300 key features
 • Käiguvahetuslabad

  Kuigi GSiga saab sõita täisautomaatses režiimis, võimaldavad roolile paigutatud käiguvahetuslabad kiirete käsitsi käiguvahetustega kaasahaaravamat sõiduelamust.

 • Toetavad istmed

  Mõlema esiistme varustusse kuuluvad kaheosalised peatoed, reguleeritav vaagnatugi koos õla- ja külgtoega.

 • Digitaalne ühenduvus

  Nutitelefone ja muid multimeediaseadmeid saab vaadata ning juhtida erinevatel ekraanidel, pakkudes sujuvat digitaalset ühenduvust sõitmise ajal.

 • Avar pakiruum

  GSi 450-liitrises pakiruumis saab vedada nelja kohvrit või sinna hõlpsalt mahutada kolm golfikeppide komplekti.

TUTVU VÄRVITOONIDEGA

Alusta GSi kohandamist oma nõudmiste järgi, katseta värvieelistustega või jätka omaduste ja galeriiga tutvumist.

Configure your car

Pööramiseks klõpsa sõidukil

GS 300h Comfort / Black

TUTVU GS-IGA

GS-i jõulise ja sportliku välimuse all peitub erakordselt vaikne salong, mis on tulvil esmaklassilist luksust ja tehnoloogiat. Rabav välimus, kuid ka uskumatult nauditav sõiduelamus; näiteks on roolile paigutatud kaheksakäigulised käiguvahetuslabad, seades sportlikud sõiduomadused ja meelierutavad sõiduelamused täpselt sinna, kuhu soovid – sinu käeulatusse.

TUTVU GS-IGA

Ülal esitatud mudel ei esinda tootevalikut.

Next steps

MUUD MUDELID MEIE MUDELIVALIKUS