GS F

GS-I PARIMAD SÕIDU-OMADUSED

Sportsedaan, mis pakub meeliülendavaid sõiduomadusi ja kompromissitut viimistletust.

TUTVU GS F-IGA

See tundub üdini F -i mudelina; iluvõre, eripärane võrgumuster, neli tohutut summutitoru ja süsinikkiust spoiler. Kui üldse on olemas auto, mis suudab elavdada kõiki meeli, siis see on GS F. Iga kord, kui võtad istet juhile orienteeritud sõitjateruumis, on peaaegu piiramatu kiirenduse tunne ilmne. Sind ümbritsevad luksus, viimistletus ja rahutunne – seda seni, kuni päästad valla oma parema jala all oleva jõu. See on GS F, F-seeria uus väljendus.

2017 lexus gs f key features
 • 5,0-liitrine V8 mootor

  Käsitsi kokku pandud ja stetoskoobi abil häälestatud hämmastav 5,0-liitrine V8 mootor arendab 477 DIN hj võimsust ja 530 Nm pöördemomenti; juba heli ise kiirendab pulssi.

 • Sports VDIM

  Sports VDIM (sõiduki dünaamika integreeritud juhtimissüsteem) võimaldab nautida GS F-i võimsust sujuvalt ja ohutult.

 • Kõrgete seljatugedega sportistmed

  Uhiuued kõrgete seljatugedega istmed, millel on iseloomulik F-märk. Igas kurvis toetavad integreeritud vahtkonstruktsiooniga istmed sind samamoodi nagu liibuvad spordirõivad.

 • Sportrool

  Ülikindlat haaret pakkuv rool, mis võimaldab suurepärast juhitavust suurel kiirusel sõitmisel. Kiiremad ja lühemad käiguvahetused loomulikus ja intuitiivses kohas paiknevate käiguvahetuslabade abil.

 • Kaheksakäiguline käigukast

  V8 mootori juurde kuulub kaheksakäiguline järjestiklülitusega käigukast Sport Direct Shift, mida saab lülitada ka käsirežiimile, et nautida puhast sportlikku sooritust.

 • Aktiivne helikontrollisüsteem

  Juhid saavad oma GS F-i heli reguleerida, lülitudes režiimile SPORT S või SPORT S+ ning rakendades aktiivse helikontrollisüsteemi, et rõhutada madalat väljalaskeheli.

PROOVI GS F-I

Räägime kohe asjast: see on meie läbi aegade kõige võimsam sedaan. GS F on lai ja kurjakuulutavalt madal ning pühendub iga kontuuriga täielikult ühele eesmärgile – puhas jõudlus. Ükskõik kui palju sa endale meelde ka ei tuletaks, et tegemist on viieukselise sedaaniga, on suur rõõm demonstreerida selle F-seeria sportlikku päritolu.

PROOVI GS F-I

Ülal esitatud mudel ei esinda tootevalikut.

Next steps

MUUD MUDELID MEIE MUDELIVALIKUS