ES Special Edition Hero Image

ES 300h LIMITED EDITION


KUJUTA ETTE ENNAST SELLES ÄRIKLASSI SEDAANIS

Uus äriklassi mudel ES 300h Limited Edition pakub viimasepeal tehnoloogiat konkurentsivõimelise hinnaga. Lisaks ES-mudelite standardvarustuses olevale Lexuse ohutusüsteemile Lexus Safety System + on ES 300h Limited Editionil kergesti käsitletav 12,3-tolline multimeediumekraan koos Lexuse premium-navigatsioonisüsteemi, pimeala monitori ja tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteemiga. Soojendusega rool, esiklaasi jääsulataja ja vihmaandur rõhutavad veel enam selle auto läbimõeldud detaile.

 •     Parallax Image 1 Provocative Design

  VÄLJAKUTSUV DISAIN

  Julge iseloomuga ES purustab eelarvamused äriklassi sedaanide kohta. Kuigi küljelt vaadates võib märgata kupee-sarnast siluetti, siis sisemuses peitub lipulaeva sedaani avarus ja viimistlus. Pilkupüüdva väljanägemise saavutamiseks kaasnevad uue ES 300h Limited Editioniga selgelt eristuvad 18-tollised valuveljed ja eksklusiivsed harjatud alumiiniumist kaitseliistud koos Lexuse logoga.

  Loe rohkem Lexuse disaini kohta

    Parallax Image 1 Heated Steering Wheel

ES 300h LIMITED EDITION

SOOJENDUSEGA ROOL

Külmematel hommikutel aitab Sind soojendusega nahkrool, millel on nupud audio, telefoni, häälkäskluste, multimeedia ekraani, kohanduva kiirushoidiku ja sõiduraja hoidmise abisüsteemi juhtimiseks.

    Parallax Image 2 Wireless Smartphone Charger

ES 300h LIMITED EDITION

JUHTMEVABA NUTITELEFONI LAADIJA

ES 300h Limited Editioni juhtmevaba nutitelefoni laadija võimaldab ühilduvaid kaasaskantavaid seadeid hõlpsasti laadida, kaotades vajaduse laadimiskaabli ühendamiseks.

    Parallax Image 3 Rain Sensor

ES 300h LIMITED EDITION

VIHMAANDUR / ESIKLAASI JÄÄSULATAJA

Esiklaasile paigaldatud andur muudab Sinu klaasipuhasti kiirust vastavalt sademete intensiivsusele automaatselt, et tagada selge vaade. ES 300h Limited Edition on külmemateks hommikuteks varustatud ka esiklaasi jääsulatajaga.

    Parallax Image 4 Blind Spot Mirror

ES 300h LIMITED EDITION

PIMEALA MONITOR / TAGANT RISTSUUNAS LÄHENEVA SÕIDUKI HOIATUSSÜSTEEM JA PIDURDAMINE

Kui tagumisse kaitserauda paigaldatud pimeala jälgimise andurid tuvastavad kõrvalolevatel sõiduradadel sõidukid, mis pole küljepeeglite abil nähtavad, annab sellest märku tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteem. Tegemist on sama andurite süsteemiga, mis aitab sõidukijuhti tagurdamise ajal. Süsteem tuvastab auto ümbruses olevad takistused ja tagantpoolt lähenevad sõidukid. Vajaduse korral on see kokkupõrke vältimiseks võimeline pidurdama või korrigeerima juhtimist.

    Parallax Image 5 12 3 Multimedia Display

ES 300h LIMITED EDITION

12,3-TOLLINE MULTIMEEDIA EKRAAN

ES sedaani suurt 12,3-tollist multimeedia ekraani saab mugavalt kasutada häälkäskluste või uue puutepadja abil. Selle jagatud ekraani funktsioon võimaldab samaaegselt juurde pääseda eri teabele, näiteks navigatsioonisüsteemile ja kliimale.

    Parallax Image 1 Intelligent Connectivity

NUTIKAS ÜHENDUS

ES 300h Limited Editioni eriti laia 12,3-tollise multimeedia ekraaniga premium-navigatioonisüsteem kasutab erksat 3D-graafikat ja seda saab värskendada Over The Air tehnoloogia abil. Apple CarPlay ja Android Auto abil saab 12,3-tollisel ekraanil oma nutitelefonist hõlpsalt kuvada rakendusi nagu Lexus Link ja neile juurde pääseda.

Loe rohkem Lexuse tehnoloogia kohta