TÄIESTI UUS LEXUS ES

UUS INTUITIIVNE LEXUS ES

Inimese ja masina koostöös võib sündida imelisi asju. Nii oli ka uue Lexus ES-i telereklaami sisu autoriks hoopiski tehisintellekt ning selle lavastajaks auhinnatud režissöör.

INIMENE JA MASIN

Film näitab mõjuvalt, kuidas disain ning võimas inseneritöö teevad Lexus ES-ist kõige intuitiivsema mudeli Lexuse ajaloos.

 • UUS INTUITIIVNE LEXUS ES

  DISAINITUD REAGEERIMA

  Lexus ES-i innovaatiline põhi teeb sellest suurepärase juhitavusega auto, mille tehnilised lahendused toetavad Sinu tehtud otsuseid ja reageerivad igale liigutusele. Lisaks aitab sõiduraja hoidmise abisüsteem püsida turvaliselt sõiduraja keskel.

 •     2019 lexus es driven by intuition cinemagraph designed to protect

  UUS INTUITIIVNE LEXUS ES

  DISAINITUD KAITSMA

  Uus ES on varustatud Lexus Safety System + ohutuspaketiga, mis toetab juhi tähelepanu, otsuseid ning sõiduki käsitlemist erinevatel kiirustel ja tingimustel. Seeläbi aitab ES-i tehnoloogia juhil ennetada võimalikke kokkupõrkeid.

  Külastage Lexuse Turvalisuse lehte

    2019 lexus es background desktop 1920

MAAILMA ESIMENE TEHISINTELLEKTI JA INIMESE LOOVTÖÖ

Selleks, et tehisintellekt suudaks ise reklaami stsenaariumi kokku panna, tuli esmalt teha põhjalikku uurimistööd ja koguda hulganisti andmeid. Kui tehisintellekt ja stsenaarium olid lõplikult valmis, anti looming üle auhinnatud režissöör Kevin MacDonaldile, kelle ülesandeks oli see realiseerida. Tulemusena ületas tehisintellekti koostatud stsenaarium kõiki ootusi ja laiendas arusaama sellest, millised on tehisintellekti loomingulised võimed.

    2019 lexus es background desktop 1920